Бихте ли спали в отделни спални ?

  • 13 350
  • 264
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 36
Спането в едно легло предразполага когато се събудите и не ви се става , и ви е топло и  уютно да се гушнете екстра пъти ,а не да прескачате от стая в стая за това !А и събуждането до човек когото обичаш и искаш да усещаш до теб ...е незабравимо-сплотява ,разнежва и предразполага към повече нежност и интимност!
Да, написаното от теб е вярно tanystais, но това са практически просто част от най-големите преимущества на спането заедно с половинката.
Спането сам има също своите преимущества, най-важното от които е здравословния сън и доброто отпочиване.

Аз лично със съпруга ми имам периоди в една стая и отделно - секса и интимностите, а също и нежността са много по-силни сега, когато спим в различни стаи. Не защото спим в различни стаи, а защото тези неща зависят най-вече от отношенията ни докато сме будни Simple Smile

# 211
  • Мнения: 4 569
Добре де,а тези дето спите в отделни стаи,като се съберете да правите секс,после пак ли си се връщате по стаите Joy

Да, с удоволствие бих притежавала своя спалня само за мен, не ми пречи да сме заедно, но има някаква доза аристократизъм в спането в отделни спални. Mr. Green

Знам че за аристократите е било характерно спането в отделни спални.А изпълнението на съпружеските задължения /тогава да имаш любовник/ца си е било в реда на нещата/ с цел създаване на потомство ставало с помощта на бележки,пренасяни от иконома.
"Дали на мадам ще й бъде удобно да получи посещение от сър Еди-кой си довечера в 22.00 часа?" hahaha Joy

# 212
  • Мнения: 31
Изобщо не мога да си представя да спим в отделни стаи. Не мога да си представя дори да сме в една стая на различни легла. Много ще си липсваме. Достатъчно е голямо леглото - кеф ни да се гушкаме, кеф ни да се обърнем настрани. Пък и почти винаги ни се доспива по едно и също време. Понякога аз по-рано заспивам, но и той ляга за да е солидарен. Не че го карам. Ако много не му се спи чете книга или гледа телевизия тихо.
Но пък хоря всякакви. Ако въпроса не е толкова в спането, а в това да си имаш твое пространство защо пък да не си заформиш твоя си стая. Не е казано, че все там ще стоиш и ще си пренебрегваш половинката. Важно е как ще му го поднесеш, че да не се обиди или нещо.

# 213
  • Мнения: X
Добре де,а тези дето спите в отделни стаи,като се съберете да правите секс,после пак ли си се връщате по стаите Joy

Да, с удоволствие бих притежавала своя спалня само за мен, не ми пречи да сме заедно, но има някаква доза аристократизъм в спането в отделни спални. Mr. Green

Знам че за аристократите е било характерно спането в отделни спални.А изпълнението на съпружеските задължения /тогава да имаш любовник/ца си е било в реда на нещата/ с цел създаване на потомство ставало с помощта на бележки,пренасяни от иконома.
"Дали на мадам ще й бъде удобно да получи посещение от сър Еди-кой си довечера в 22.00 часа?" hahaha Joy
Това ме подсети...    Joy
Скоро гледах "Като гореща вода за шоколад."  
Там мацката се съблича,ляга и се покрива с един чаршаф с дупка по средата.
А мъжът трябва да си свърши работата през дупката...   Joy
Въобще ,никакъв допир на тяло с тяло ....
А той припадаше по сестра й...


# 214
  • София
  • Мнения: 44 317
Мне...не ми идва прекалено естествено, освен в някакъв период  ревлив на новородено бебе, за да може другият да поспи изобщо....
Цигари, тераси, книги, ТВ...мога да си го правя в хола или в която и да е друга стая и като стане време за сън - хоп в кревата при съпруга.....така нито ще му пречиш, нито ще ес изнасяш от стаята...

# 215
  • Мнения: 305
Не само,че бих ами и спим в отделни спални но то е заради дъщеря ни която е на 3м и се буди често през ноща.През седмицата аз спя с нея а събота и неделя баща и,така имаме възможност да си почиваме по добре.

# 216
  • Мнения: 2 163
Това е мечтата ми!

# 217
  • Мнения: 99
Да, ако на някой му е дискомфортно - защо не.
За сега си ни е хубаво да си спим заедно, единствено ако някога е пийнал започва да хърка и се изнасям в другата стая /добре, че се случва много рядко/. Но ако започне да хърка постоянно и силно след години /като повечето мъже/ и имам свободна спалня бих я използвала - аз спя леко и за мен това е инквизиция /безсънието/, на която не бих се подложила.

# 218
  • София
  • Мнения: 10 462
Заради хъркането - категорично да! Мъжът ми би припаднал само при мисълта, но така или иначе аз често-често се местя посред нощ по другите стаи с възглавница и одеало под мишница.

# 219
  • Мнения: 3 499
Имам възможност да спя в друга стая, но не искам. При него си ми е добре  Sunglasses

# 220
  • Мнения: 473
И моята мечта е да спим в отделни спални. Много ме изморява спането в едно легло с милото, цяла нощ се мята като луд, дърпа завивката, става, ляга, ужас. Нормално е всеки поне през нощта да има правото да си почине сам, не може само спането в общо легло да е определящо за добрите отношения между мъжа и жената. Ние се обичаме, дори на отделни легла!

# 221
  • София
  • Мнения: 309
И при нас е имало период,в който спахме отделно,заради новородения ни тогава син.Безумие беше да изтезавам мъжа си да се събужда на всеки 3часа,когато бебето се събуждаше да се кърми.Опитахме-ходеше изтощен на работа,с червени очи...нямаше смисъл.
И досега,ако малкия е болен или нещо друго,мъжа ми отива да спи в другата стая-това не означава,че не ни обича с детето,а просто че иска да е в кондиция за работа Peace.

Предполагам,че много двойки го правят заради хъркането-познавам жена,която години наред не доспива и вече има мигрена от това,защото държи да спят заедно,а всъщност се чувства като парцал...не виждам смисъл.

# 222
  • Мнения: 1 175
Много ме изморява спането в едно легло с милото, цяла нощ се мята като луд, дърпа завивката, става, ляга, ужас.

Ох, и моят е такъв, пък и говори насън и ме стряска Sad По принцип предпочитам да сме си в едно легло, но откакто чета тая тема, се замислям повече и осъзнавам колко изморена се чувствам на сутринта. Ако някога се изнеса да спя в друга стая, то ще е за да си почина на спокойствие.

# 223
  • Мнения: 54
Ми ние от няколко месеца така спим, но то е заради децата. На мен обаче ми е добре, защото той излиза рано сутрин, докато аз спя и хич не обичам като спя да ме гушкат.

# 224
  • Мнения: 698
Сле 10 години брак, още обичам да си представям как си лягаме заедно...Обичам и да си лягаме заедно... Grinning. Обичам усещането по всяко време - вечер, сутрин, докато ми се спи и докато не ми се.

Общи условия

Активация на акаунт