Жените харесват ли..... груби и мърляви мъже(мъжкари).

  • 43 134
  • 342
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 0
Така е наистина, тук спор няма,но ако се потрудиш да разгледаш 1-я и 2-я ми пост в тая тема ще разбереш,че съвсем не съм имал това в предвид.

Последна редакция: чт, 05 май 2011, 13:02 от Дидо Иванов

# 271
  • Мнения: 11
Е кво сеа!? Човекът като е гипсаджия автоматически значи че не е пич и не става ли? Или кво...друго си е да кажеш "Ми моя е шеф, банкер, финансист бла,бла,бла" Аман от комплексирани предразсъдъци.  Поне човеко си вади парите с двете ръце, с честен труд и се вижда кво прай...Но за пред женските не е оферта ...далеч по-яко е да си чораджия, мошеник, гешефтар или нещо от сорта замаскирано в някоя добре звучаща визитка , с която да могат И те да се хвалят. КВо беше? Парите не миришат, нали?
Както и да е...тва не е нищо ново и съм го приел че е така. Само после не се чудете защо повечето мъже се изкарваме и се правим на това което не сме, само и само да ви пернем веднъж и после "Аре че метеме"  chef bowuu

# 272
  • Мнения: 3 066
[
 
Но прости,мърляви и груби мъже никой не харесва.

Така е наистина, тук спор няма,но ако се потрудиш да разгледаш 1-я и 2-я ми пост в тая тема ще разбереш,че съвсем не съм имал това в предвид.
[/quote]
Така е,но не съм го казала за теб,а по принцип по темата. Peace
Девиаторе-съгласна съм ,и моят мъж е предприемач4 строител ( сглобяеми къщи строи),но колко обидни квалификации чух за работата му,че бил ба4катор, 4е сме нямали стандарт...Еми какво да се направи като е трудно да преглътне,4е ба4катора изкарва луди пари и си гледа семейството ,а жена му гледа него и детето им. Какво да се прави ..такива са им нагласите на съвременните жени!

# 273
  • Мнения: 11
Ехееееееее...та то ако се слушат хората за мене може да се чуе че съм непрокопсан луд металист, пиеница, футболен побойник,безотговорен непрокопсаник и какво ли още не. Всичко е въпрос на прочит. А и е да е бачкатор, кво от тва!? Тва порок ли е?

# 274
  • Мнения: 3 066
Явно е ! И ако не си на върха на вълната-програмист,адвокат,финансист,банкер...нищо не е то, мъж ..и стандарт нямате и така. А всеки който иска до себе си партньор ,се съобразява с него и знае какво да о4аква .
Аааа за металистите нищо лошо не мога да кажа,израснах с такъв Simple SmileSimple Smile

# 275
  • София
  • Мнения: 3 480
О, не.
Не са предрасъдъци.
Нали ти казах какво е. Пазарна икономика.
Говори ми в цифри, девиатор, не ми пиши поеми.
Приемаме, че Дидо не е тройка, ами четворка или петица.
И се засили към една мацка девятка. Айде сега да видим мацката девятка кой ще предпочете.

1. Един финансист със собствен офис, високи доходи, луксозен апартамент, чистачка, шофьор, детегледачка, петзвездни почивки и шопинг в Милано. Девятка.

2. Наш Дидо. Добро момче, изкарва си парите с двете си ръце, честно и почтено. Добре изглежда, хубаво момче. Добра душа. Живее в краен квартал в двустайна панелка, заедно с родителите си- /свестни, скромни хора/, но има собствена стая. Задължително има автомобил. Бъдещата му половинка споделя стаята му, домакинството, разходите и почивка веднъж годишно в някое черноморско село.

3. Гепач на коли с малка бригада. Добре изглежда, тарикат. Кинти - колкото трябва. Предлага луксозно кратко пътуване житейски и задължително много луксозен автомобил /понякога и по-скоро почти винаги гепен с пренабити рама и двигател/ в комплект със собствен панел в маалата /защото там си е свикнал/, докато не го гепят или отстрелят и Кушлев не дойде един ден да запорира всичко, включително и автомобила с пренабитите номера на рамата и двигателя.

И ако се затрудняваш в отговора, аз мога веднага да ти кажа.
Девятката никога няма да забележи наш Дидо, освен ако не се труди в нейния апартамент.
Гепача ще го перне веднъж-дваж, защото е лошо момче и е много готин и прави умопомрачителен секс. И ще се омъжи за финансиста.

# 276
  • Мнения: 3 066
Еха,Аззи ,изби рибата с този пост.
Направо ме остави без думи,а това е рядко срещано явление.....
Та,  bouquet,но има едно НО....и то е ако не си меркантилна и хич не те е еня колко има и изкарва щото видиш ли те носи на ръце, разбирате се и имате всичко описано без да си избрала навремето застарелият и понапълнял  банкер. Peace

# 277
  • София
  • Мнения: 3 480
Да, Танче, забравих да напиша, че банкерите, финансистите и предприемачите, всъщност много отдавна не са застарели, олисели и ошкембени чичковци, а наточени гъзари с бици, трици, плочки и въжета с костюми на Армани, скъпи чаовници и ръчно шити италиански обувки.

Ако има необходимост от разясненя какво са бици, трици и въжета, не се колебайте да попитате.

# 278
  • Мнения: 3 066
Да, Танче, забравих да напиша, че банкерите, финансистите и предприемачите, всъщност много отдавна не са застарели, олисели и ошкембени чичковци, а наточени гъзари с бици, трици, плочки и въжета с костюми на Армани, скъпи чаовници и ръчно шити италиански обувки.
Има,съгласна съм,виждам ги всеки ден ,работя до Сити-то Simple SmileSimple SmileSimple Smile.....
Но колко такива познати имаш с такива съпрузи? Аз само 2 приятелки имам и не съм о4арована от общата им култура, арогантност и отношение към жените им. Та ,надали бих си избрала такъв...надали и те биха ме избрали заради същите неща.
П.П. Имам си един предприемач у дома споменах нали,та добре ,4е избрах него,а не 33 годишният тогава (аз бях на 22) млад обещаващ професор с банкерска специализация ,на специаЛИЗАЦИя в Лондон , с когото след 6 месеца разбрах,4е сме на милиони мили разстояние един от друг като морал,възпитание и разбирания.Та не винаги е така както изглежда и тревата все е по зелена от другата страна на оградата.

# 279
  • Мнения: 11
но има едно НО....и то е ако не си меркантилна и хич не те е еня колко има и изкарва щото видиш ли те носи на ръце, разбирате се и имате всичко описано без да си избрала навремето застарелият и понапълнял  банкер. Peace

Тва НО го нема вече и в приказките. Така че да се придържаме към реалността...

Иначе Azzy признавам че това това ти се получи. За целта нека да направим една таблична матрица с оценки и точки и после ще се позиционираме в една своеобразна координатно-социална система така че да не вземем нещо да изкривим модела съчетавайки се с екземпляри неприсъщи на нашият квадрант. ooooh!

Само че от там насетне има много предпоставки и "ако"-та...Щото променливата "t /време/" съчетана с "G" /гравитация/ влияят на деветката с векторна величина в посока девалвация квази седмица или шестица следствие на което "банкерите" ревалюират предпочитанията си "Y" спрямо хедонистичната си константа "L" в посока на друга , актуална и с по-нова версия десетка с цел upgrade на firmware-a. Hug Rolling Eyes

П.С. Както и при гипсаджийте, така и при банкерите ги има секви. И Дани Девитовци, и Вин Дизеляци Stop

# 280
  • София
  • Мнения: 3 480
Да, Танче, забравих да напиша, че банкерите, финансистите и предприемачите, всъщност много отдавна не са застарели, олисели и ошкембени чичковци, а наточени гъзари с бици, трици, плочки и въжета с костюми на Армани, скъпи чаовници и ръчно шити италиански обувки.
Има,съгласна съм,виждам ги всеки ден ,работя до Сити-то Simple SmileSimple SmileSimple Smile.....
Но колко такива познати имаш с такива съпрузи? Аз само 2 приятелки имам и не съм о4арована от общата им култура, арогантност и отношение към жените им. Та ,надали бих си избрала такъв...надали и те биха ме избрали заради същите неща.
Всичките ми близки приятелки.
А те не са малко.
И всичките имат много висока обща култура, образование и възпитание и подобаващо отношение към семейството и жена си, в частност.
Според мненията, които даваш, особено онова с чичковците, в ролята на банкери и предприемачи, ме навява на мисълта, че нямаш много близки наблюдения.
А аз защо останах с убеждението, че твоят съпруг е строителен работник с бригада, а не строителен предприемач. Поправи ме, ако греша.
Предприемач, за да бъде, би било редно да е и инвеститор, освен изпълнител на обекта.

Девиатор, аз съм съгласна с допълненията и подробностите и изобщо условностите.
Затова ти казах, че с цифрите много по-лесно ще се справим с обясненията кой какво иска да каже Simple Smile
Важното е да се дефинира правилно основната схема на взаимното привличане Simple Smile

# 281
  • Мнения: 11
Десет де, десет ....То си имаше и виц по въпроса. За тва да направим една "Матрица на оценка на риска" и направо отиваш при неква в бара "Добър ден,аз съм 7-ца с коефициент на шанс да стана 8,2. Идваш ли с мен в кенефа или първо ще се поцелуваме" Hug Rolling Eyes

И не знам кой е предприемач, ама аз съм предПИЕмач...е поне бях де..Тва май отнема точки Whistling Whistling Whistling Party Party Party

# 282
  • Мнения: 3 066
Десет де, десет ....То си имаше и виц по въпроса. За тва да направим една "Матрица на оценка на риска" и направо отиваш при неква в бара "Добър ден,аз съм 7-ца с коефициент на шанс да стана 8,2. Идваш ли с мен в кенефа или първо ще се поцелуваме" Hug Rolling Eyes

И не знам кой е предприемач, ама аз съм предприемач...е поне бях де..Тва май отнема точки Whistling Whistling Whistling Party Party Party
LaughingСАмо така!
Аззи- предприема4 е ,работи и за себе си и инвестира в някои от проектите и за други  хора работи когато има работа-работохолик. Тъкмо привършиха една такава за други хора без инвестиране-ЧFour seasons Hotel-Hide Park -London- Предприема4 също стана с тези коктейл4ета и бири4ки след работа ... Joy Joy
Но не беше така като се запознахме....

# 283
  • Мнения: 11
А моя тати кара тир!!! А пукнете се сега!!! smile3533 smile3533 smile3533 smile3533 smile3533 smile3533 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534

# 284
  • Мнения: 3 066
А моя тати кара тир!!! А пукнете се сега!!! smile3533 smile3533 smile3533 smile3533 smile3533 smile3533 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534 smile3534
Важното е да оби4а мама и да са добре,другото го оставям на другите . Peace

Общи условия

Активация на акаунт