В къщи ЮНЧЕ ще се смее, лятно слънце щом изгрее! - 9

  • 17 471
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 344
има ли тук майки чиито по-големи деца ще се возят все в количка към момента на раждане на бебето и какво мислят да правят по този въпрос??!

# 61
  • в белята
  • Мнения: 536
sophiepp дъщеря ми отвреме на време обича да се вози в количката си и затова все още я мъкнем,живот и здраве съм решила да купя от тия бордовете,но незнам колко ще са удобни newsm78 newsm78 newsm78има и седалки ,които се закачат отстрани на количката и става като близнашка количка.
отностно помпите за кърма - аз имам на Авент ръчната,но нещо не бях доволна от нея,вече се оплаках в кърмаческата тема за моя проблем и ми бяха дадени наставления какво да правя.Вариянт е да си купя и аз Медела Суинг ,ама ми се виждат малко повече парите за тая помпа нещо -300 лв Shocked Shocked Shocked ,като се има в предвид ,че съм си харесала шишетата на Томи Типи,а те не стават за други помпи освен за на същатата марка. Outta Joint Outta Joint Outta Joint

# 62
  • Мнения: 339
Мимичета, някой от вас преди време беше пуснал линк със изображение на корем и къде точно се намира бебето според гестационната седмица. Много ми е интересно дали бебето вече е стигнало до пъп, т.е до колко е нарастнала матката. Преди малко усетих някакво потреперване на 5-6см под пъпа. От известно време ми се случва да усещам бебето, но доста по-ниско, а сега толкова високо почти до пъпа и се чудя дали наистина е бебето или просто някой мускул ми е потреперил.

# 63
  • Мнения: 4 206
Айде и аз да се запиша.

И да не съм капо - тотално против съм Спок.
Как ли пък да не си оставя детето да реве само в другата стая. Безсърдечен тип.


Понякога имам чувството, че никой не чете, а само пишат всички...ама това е друга тема.  

дето има един лаф - чукча не читател, чукча писател. Joy
Няма страшно, ще се оправят с времето нещата.

Сега разгледах снимките - ей, до една сте много хубави, момичета. Аз моя тлъстак просто се отказах да го показвам Embarassed
Срам ме е от мене си като се погледна в огледалото, гледам да се покрия максимално бързо.

И аз не усещам бебока по няколко дни. Усещам го като в знак на протест - след като съм стояла дълго сгъната и съм се изправила, примерно. Ама то от тлъстини как да го усетя.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Киди, можеш да опиташ с леко натискане в областта над пъпа при изправено положение. Аз поне усещам малко над пъпа, че е плътна областта и оттам нагоре към гърдите е меко. Та си мисля, че до там е матката в момента. Иначе бебо го усещам под пъпа.

Последна редакция: сб, 09 яну 2010, 23:00 от katjushka

# 65
  • Мнения: 344
...има и седалки ,които се закачат отстрани на количката и става като близнашка количка...
точно към тях съм се ориентирала за сега, но не съм виждала на живо и събирам мнения Peace



марчела, аз не понякога, а много често го имам това чувство Laughing

# 66
  • Мнения: 140
http://www.pakostnik.com/bg/pics/2894586844.jpgмоята беше ето такава и много съм доволна от нея,мажо ми я купи когато ми се бяха запушили каналите.

# 67
  • Мнения: 339
katjushka, точно под пъпа надолу ми е твър корема, а нагоре към гърдите е меко.

sophiepp, аз съм виждала на живо такава седалка. В Бургас има една мама, която съм я засичала с такава седалка, мисля че голямото дете беше на 1год.и 6мес., когато малкото беше новородено. Тази седалка ми се стори много мъничка, но нейното детенце беше доста дребничко, така че е най-добре да си прецениш като видиш седалката на живо.

# 68
  • Мнения: 40
sophiepp Ехх как ме изпревари  Mr. Green тъкмо щях да кажа, че това се отнася за страните извън Европейския съюз  Mr. Green

А, ок. То и въпросният репортаж се отнасяше за някакви покупки от Щатите, така че това е добре - май и аз ще се ориентирам към такъв тип пазаруване.
А някой знае ли има ли английска версия на MyToys?

# 69
  • Мнения: 4
Да, да, често срещано е някой да напише - изчетох ви - я кажете, за БХС гладна или негладна... ама ще ми го правят следобед... е, какво си изчела, дето на мен няма да ми правят БХС и не ме интересува, знам, че може да си яла и пила Wink

Друг е въпросът, че аз някой път знам, че сме го коментирали, забравила съм и ми се струва доста абсурдно да преровя примерно (това е 9-та тема, по 50 страници, са си 350 страници без тез 5...)

КИДИ, супер сладко е с тези блестящи цифрички и сърчицата!  Hug

Момичета, благодаря ви за подкрепата... Днес се промъкнах, никой не ми се скара, никой не ме спря, даже ме направляваха хората, но и аз бях любезна и въоражена с търпение Simple Smile Олекна ми като видях съкровището... супер секси, разкопчана пижама и му се виждаше секси коремчето м-м-м-м-м Simple Smile Бременната ми глава беше взела всичко друго НО НЕ И ВОДА!!!!!!! та се връщах през лабиринта, ама нямах нищо против да го видя пак Simple Smile Каза, че вътре е като в Шератон, двама в стая, телевизор, няма жетони и др. глупости, топло е, леглата са широки и големи, шкафчета с ключета... Беше се притеснил, че 100% се плаща и нямало да можем този лукс да си позволим... и аз малко се притесних, щото... той знае, че съм блокирала едни 400 лв разходи за този случай... ама щом мисли, че няма да стигнат...  #Crazy обадих се на лекуващата лекарка и я питах. Жената каза, че ако е здравно осигурен е абсолютно безплатно, даже и ТВ и че имат най-доброто оборудване и обзавеждане в България в момента (за частта - Коремна хирургия... той е там, но ми казаха, че за сега няма да му правят операция).... Та се успокоих като ми каза, че е лукс, щото.. колкото и тъпо да звучи, като му е по-луксозно на човек... дет се вика, не се стиска да се изпишка, да се разходи... и настроението е друго... А и щом мисли за лукса и парите, значи не му е като вчера... После ми се обади за тока, че трябвало да се плаща. След това аз се вкиснах, че аз му казах 100 пъти, че го обичам и ми липсва примерно, той веднъж не ми каза. После като затворихме и се разплаках... и той звънна пак да пита дали спя, аз му казах, че без него не заспивам, той каза, че и той, че много му липсвам и завърши с Айде, миличка, обичам те много! Чао. и като затворихме си поплаках с глас. Искам да го гушкам постоянно и да е лечебно моето гуш Sad

Малко дълго стана писанието ми, ама множко ми се насъбра. Някак си, като е далече този човек и все едно съм само едно празно пликче (с бебе вътре)... А сме заедно от 6-7 месеца... Какво ли ще е след 6-7 години?

Само дано го изпишат до 18-ти, че тогава съм на ФМ, пък много искаме и той да е там... иначе ще трябва да гледа диск Sad Само да са ми здравички той и бебчо... друго - не искам  Praynig

# 70
# 71
  • София
  • Мнения: 161
eliska, да ти е здрав и милия и бебчето, и това да е първата и последната ви продължителна раздяла.
Киди, страхотна е темичката  smile3501 smile3501   smile3501  Аз днес реших да поизляза малко   Animal Snail и като се прибирам преди 15 мин., бях приятно изненадана от новата тема, че даже сте изписали и толкова много...

Бъдете щастливи и усмихнати  Simple Smile Grinning Simple Smile Grinning Simple Smile
Лека нощ  sleepuu, чудя се кога ли любимия ще започне да брои по колко пъти се въртя на нощ  Laughing

# 72
  • Мнения: 4
"През време на своята
бременност жената трябва да бъде поставена при най-
благоприятни условия: тя трябва да се храни правилно, при
добро, хармонично разположение на духа; при това, никога
да не яде преди изгрев, както и след залез слънце. Тя трябва
да диша дълбоко, да мисли и да чувства право. Понеже в
това състояние жената е силно чувствителна и
възприемчива, с голямо въображение, и с ближните си,
както и тя сама трябва да си създава гледки, занятия и
удоволствия най-възвишени."

по Учителя Петър Дънов

Аз не съм Дъновистка, но когато пеех в хор, пяхме музика на Дънов... Въпреки че звучеше доста странно, музиката Му ме караше да се чувствам страхотно. Нямаше умора и с кеф я помня до днес...

t_tabakova, погледнах - имаш син щъркел, значи мъжлето ми за сега е познало Simple Smile да видим накрая Wink

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Киди и аз доколкото си спомням по графиката за която става въпрос- май от 16 г.с. нататък матката е над пъпа. А при мен бебока е ниско долу и там го усещам да рита.
eliska дано скоро да сте заедно отново с любимия! А за пола на бебето- абе казаха категорично момче, но за последното дете на сестра ми казваха момче и накрая вместо Кристиян, се появи Кристияна  Simple Smile Е, дано няма изненади този път- не че не искам момиче, ама мисля да купя разни дрешки, основно сини.... или пък да не бързам  newsm78
mama_zaek аз пък утре ще последвам примера ти и ще се поразходя, че днес не съм мръднала от вкъщи.
Лека нощ на всички! или като гледам колко е часа- "добро утро" по-скоро  Simple Smile

# 74
  • España
  • Мнения: 4
Здравейте мацки, не съм писала от доста време, но и не съм се спирала много много пред компютъра. Да се похваля вчера бяхме на среща с мъничето и доктора отсече категорично - момиче  Wink също така се оказа че съм към майските мами, но предпочитам да си отстана тук. Вече усещам бебка доста силничко, даже и таткото я усети с ръка Wink

Новата тема е супер - браво Киди

А и ще помоля за едно розово щъркелче   stork-girl

Ами хайде лека и мека от мен  Hug

Общи условия

Активация на акаунт