В къщи ЮНЧЕ ще се смее, лятно слънце щом изгрее! - 9

  • 17 477
  • 747
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 40
Добро утро мамчета Simple Smile
Я ми кажете тези които са си накупили разни кремчета за мазане какво използвате, защото аз още се почесвам и не съм си купила нищо, а трябва Rolling Eyes.

Аз съм си взела едно бебешко олио на Нивеа, но почти не се мажа.

# 721
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Добро утро!
Елена ми беше фаворита за женско има, също така Александра, Каролина (много ми е звучно), София...., обаче за мъж...вчера гледах, ами то нищо няма.  ooooh! Това което харесах е Борис или Константин (може с К да мине номера като пробутам, че е с буквата на свекървата.) Моите родители и двамата са с В, но нищо с В не ми харесва.
antoniabg , може ли книжката на лични?  Praynig
Аз се мажа с едно масло (твърдичко е) на Alverde с карите, което е точно против стрий. Мисля да си взема чисто какаово масло и да си направя кремче.  Peace

# 722
  • Мнения: 1 554
Момичета от Варна! Каква е последната уговорка?

и аз искам да знам Rolling Eyes

# 723
  • Мнения: 36
Добро утро и от още една успала се  Laughing Laughing Добре че детето ме събуди, щях да спя до 12  Mr. Green Елиска с тази твойта свекърва и стая омазана със шкембе чораба съм ви сънувала цяла нощ  hahaha Joy За кремчетата - аз вече споменах, СТРАШНО ДОВОЛНА съм от Мустела, но е 40 лв. Не знам кой може да си го позволи, като се има предвид че до края на бременността ще ви трябват още поне 3 тубики, при редовно мазане  Rolling Eyes Аз сега ползвам Мама Дона на Чико, 28лв май беше, също е много хубав. Иначе относно мъжките имена аз много харесвам Владислав, Владимир  Wink

# 724
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Добро утро и от мен!  kaffeetrmker_2 Антония, може ли и на мен книжката на лични! Аз сега ставам, ще си правя кафенце и закуска и сядам да поработя!

# 725
  • Мнения: 4
Добрутру! ИЗПИСВАТ ТАТКОТООООООООО  newsm44 newsm68 smile3501 smile3508 luvbed newsm57 newsm57

Ходих долу на репортерска фото мисия... снимах скришом малко детайли Wink Ама албумчето не ще да ми се отвори, та за това ги качвам в мой албум в пикаса Wink

http://picasaweb.google.bg/Elena.Sim3/ZlopuluchnataSluchkaVKuhnq … gCKqHp_GMmbebuAE#

ИЗЧЕЗВАМ ДА СЕ ИЗПИСВАМЕЕЕЕ!!!!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аааа, не! Дайте книжката в албума за снимки... не може на лични... ставаме 3 признали си, че я искаме... сигурно на още 5 им е интересно... да я публикува Антония, а?

# 726
  • Мнения: 19
Добро утро! Heart Eyes
Сега се врьщам от ЖК имахме среща с бебко!Всичко е ок влеха ми крьв и урина,а бебко вьрви с 1 седмица напред,но лекарката каза че е нормално и всичко е наред,диаметьра на главичката му е 4.6 см! Mr. Green Mr. Green Mr. GreenНашия татко толква се развалнува като го видя че не спря да се усмихва и вика"За пьрви пьт разбирам какво виждам,виж колко е голямо" Mr. Green

# 727
  • Мнения: 147
Добрутру! ИЗПИСВАТ ТАТКОТООООООООО  newsm44 newsm68 smile3501 smile3508 luvbed newsm57 newsm57

Ходих долу на репортерска фото мисия... снимах скришом малко детайли Wink Ама албумчето не ще да ми се отвори, та за това ги качвам в мой албум в пикаса Wink

http://picasaweb.google.bg/Elena.Sim3/ZlopuluchnataSluchkaVKuhnq … gCKqHp_GMmbebuAE#

ИЗЧЕЗВАМ ДА СЕ ИЗПИСВАМЕЕЕЕ!!!!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аааа, не! Дайте книжката в албума за снимки... не може на лични... ставаме 3 признали си, че я искаме... сигурно на още 5 им е интересно... да я публикува Антония, а?

Браво  за татитоооооо smile3501 smile3501 smile3501

А за книжката и аз те поддържам. Сложете я в албума, моля Praynig

# 728
  • Мнения: 147
Олеле, елиска, то е било страшно бе hahaha hahaha hahaha

# 729
  • Мнения: 1 554
Елиска,чудесни новини,а тези снимки.......... Joy ужасТ

# 730
  • Мнения: 103
Добро утро и от още една успала се  Laughing Laughing Добре че детето ме събуди, щях да спя до 12  Mr. Green Елиска с тази твойта свекърва и стая омазана със шкембе чораба съм ви сънувала цяла нощ  hahaha Joy За кремчетата - аз вече споменах, СТРАШНО ДОВОЛНА съм от Мустела, но е 40 лв. Не знам кой може да си го позволи, като се има предвид че до края на бременността ще ви трябват още поне 3 тубики, при редовно мазане  Rolling Eyes Аз сега ползвам Мама Дона на Чико, 28лв май беше, също е много хубав. Иначе относно мъжките имена аз много харесвам Владислав, Владимир  Wink
Този крем Мустела, от аптека ли си го купи?

# 731
  • Мнения: 40
Joy hahaha Joy hahaha Joy hahaha
Леле, eliska , добре, че никой не е пострадал... Все съм виждала домакински дивотии и приключения, ама това е връх!

# 732
  • Мнения: 36
Елиска браво за новините  Hug Hug А иначе у вас е било страшно  #Crazy  Joy добре че няма жертви  Crazy

# 733
  • Мнения: 36
Да само в аптеките ги продават   bouquet Аз ползвам цялата козметика на Мустела  Crazy Има бебешка серия, направо е невероятна!!!!! доста скъпо удоволствие де, но шампоанчето така мирише на малинка, чееее иде ти да "изамкаш" бебенцето  Laughing Hug дъщеря ми имаше люспи по главата, само Мустелата и помогна Simple Smile

# 734
  • Мнения: 832
Малее, голям взрив е било. Как не са дошли от полицията.  ooooh!

Елиска, много се радвам и аз, отивай да си прибираш мъжлето и много спокойствие вече Simple Smile

За мазането - аз съм със зехтин, много мека ми става кожата.

Общи условия

Активация на акаунт