Ехо мами,ние не само сме родители но и ЖЕНИ(все още)

  • 3 320
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 477
Ееех, Тонката попаднала си на мъж с финансови възможности...А аз какво да поискам, като го издържах тиквеника последната година от съвместния ни живот?!Че и GSM-а му плащах барабар с смс-ите до новата му тиква!!!! (доста по-късно научих този факт, иначе щеше да се произведе титаничен скандал+изритване от моята къща, където живеехме). Та той и сега е затънал в дългове, намали издръжката на малката и гърчи в една гарсониерка под наем с още един съжител?!
Ако имах от кого да искам - да, щях да си поискам разни глезотийки за лесно и бързо отслабване....ама няма....та сега се успокоявам с факта, че има два типа жени - кльощави и хубави.....И си мечтая новото жилище да стане по-бързо, понеже квартала е значително по-добър от сегашния.....

# 16
  • Мнения: 473
Оооо... де и аз да можех...

Тонката, като не измисляш какво да искаш, би ли му поискала една кола (за моя милост)???? Wink
ок мила ще се пробвам.

# 17
  • Мнения: 473
Мила всичко това може да го постигнеш,стига да го желаеш истински.Но с обичта да намериш някой който истински да те обича малко се съмнявам.Но в живота стават и чудеса.Пожелавам ти да срещнеш истинския.Стискам ти палци.

# 18
  • Мнения: 473
Ееех, Тонката попаднала си на мъж с финансови възможности...А аз какво да поискам, като го издържах тиквеника последната година от съвместния ни живот?!Че и GSM-а му плащах барабар с смс-ите до новата му тиква!!!! (доста по-късно научих този факт, иначе щеше да се произведе титаничен скандал+изритване от моята къща, където живеехме). Та той и сега е затънал в дългове, намали издръжката на малката и гърчи в една гарсониерка под наем с още един съжител?!
Да моя има пари,но аз съм самотна.Те не ме правят щаслива.Но  той не ми дава шанс да сме отново заедно пък и аз вече не се натискам.Искам да ти кажа че всичките богатства на света да ми събере и да ми ги подари няма да заместят мъката и болката която ми пречини 2 години.И сега аз си отмащавам по този начин.Докато му плачех и молех да си дойде при нас с детето той не ми обрещаше внимание и ме наричаше луда да ходя да се лекувам.От както спрях да го търся и да му плача гледай какво става той ме търси и даже е почнал да ме следи.Даже вчера бях в една приятелка той ми звъня сто пъти да ме пита къде съм и накрая ми цъфна в мойта приятелка уж случайно минавам.А аз дори не му звъня а му пискам съобщения че ми трябват пари.ВСИЧКО СЕ ВРЪЩА НА ТОЗИ СВЯТ,МАЙКАТА МУ Е ТЪРПЕНИЕ.
Ако имах от кого да искам - да, щях да си поискам разни глезотийки за лесно и бързо отслабване....ама няма....та сега се успокоявам с факта, че има два типа жени - кльощави и хубави.....И си мечтая новото жилище да стане по-бързо, понеже квартала е значително по-добър от сегашния.....

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Тонче, успех!
Но не подценявай парите, защото не ти се е наложило сама с детето да се гърчиш, дай боже на никого да не му се налага!
Тук имаше една мама дето работеше като луда за да издържа себе си и детето си - нямаше даже как да излезе на квартира...
ТА тя надали имаше време да се почувства човек камо ли жева!

НО иначе - да хубаво е да си припомним, че сме жени, но човек се чувства жена ако има мъж - както виждаш, че е светло ако преди това или след това познаеш тъмнината. Разбираш,ч е има слънце ако видиш сянка....
Пожелавам на всички мами от този форум Слънце, под чиито грижовни лъчи да стопят и самота и излишни килца  Wink

# 20
  • Мнения: 473
Тонче, успех!
Но не подценявай парите, защото не ти се е наложило сама с детето да се гърчиш, дай боже на никого да не му се налага!
Тук имаше една мама дето работеше като луда за да издържа себе си и детето си - нямаше даже как да излезе на квартира...
ТА тя надали имаше време да се почувства човек камо ли жева!

НО иначе - да хубаво е да си припомним, че сме жени, но човек се чувства жена ако има мъж - както виждаш, че е светло ако преди това или след това познаеш тъмнината. Разбираш,ч е има слънце ако видиш сянка....
Пожелавам на всички мами от този форум Слънце, под чиито грижовни лъчи да стопят и самота и излишни килца Wink



Аз не ги подценявам.А напротив те не са най важното но са съществени.Но и парите немогат да заменят съботите и неделите.А да не говорим за празниците че сме все сами.А това за парите е много гадничко.Аз имам няколко приятелки дето имат деца и си ги гледат сами.Та не че искам да кажа нещо кофти.Но на мен ми е много мъчно за тях.Като им ходя на гости все им купувам храна да им напълня хладилника и им давам пари.Но повече не мога да направя.

# 21
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Тонче, рано или късно и вашите празници и уикенди ще се запълнят! А сега се наслаждавай на самотата и възможността да правиш каквото искаш ти  Wink Хайде искоро да се похвалиш, че ти се иска да останеш поне за малко сама  Laughing

# 22
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ами и на вас да се похваля Flutter.Днес ми стана гадно и се занесох до фризиорският салон Flutter.Лелеееее "ма" се ракрасих Joy hahaha,няма кой да ми устои сега Laughing.Пьк и едни шаренки нокьт4ета имам Laughing Mr. Green

# 23
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Когато след 5 годишна агония и пародия на брак се получи резултат = две деца едно след друго  и ...развод,моя по-възрастна колежка ми даде следният съвет-Момиче,света  с тоз мъж несвършва!Гледай си децата и живота!Поканят ли те някъде-иди!Ресторант,рожден ден,екскурзия-не си търси причини за да неидеш!Там да си!Пред хората непоказвай колко ти е зле,че чак ти иде да виеш-усмихвай се и ако сте някъде на маса си поръчвай сама,и винаги едно нещо по-вече от другите!Не пропущай тия мигове на някакво удоволствие и разнообразие,които са  лично за теб!Децата ще пораснат и ще отлетят от теб,дали ще си е струвало цял живот да живееш като отшелница?!
Послушах я!!!Въпреки,че познатите ми знаеха,че ми е трудно сама с децата,аз създавах впечатлине ,че всичко при мен е на ред,просто "6"!Имах самочувствието на независима и уважавана жена!
 newsm51Желая на всички вас,тръгнали по трънливият път на самотното майчинство-СИЛА,ДЪРЗОСТ И ВЯРА в собствените ви сили! newsm10

# 24
  • Мнения: 1 858
Аз мечтая единствено и само за собствено жилище и за нищо друго защото в момента живея на квартира)))

# 25
  • Мнения: 473
Аз мечтая единствено и само за собствено жилище и за нищо друго защото в момента живея на квартира)))

Темата не е за какво мечтаем,а как да не забравяме вглъбени в пороблемите си че и все пак сме жени.

# 26
  • Мнения: 473
Ами и на вас да се похваля Flutter.Днес ми стана гадно и се занесох до фризиорският салон Flutter.Лелеееее "ма" се ракрасих Joy hahaha,няма кой да ми устои сега Laughing.Пьк и едни шаренки нокьт4ета имам Laughing Mr. Green

Вал супер,и какво забърса ли нещо newsm44 smile3501

# 27
  • Мнения: 473
Когато след 5 годишна агония и пародия на брак се получи резултат = две деца едно след друго  и ...развод,моя по-възрастна колежка ми даде следният съвет-Момиче,света с тоз мъж несвършва!Гледай си децата и живота!Поканят ли те някъде-иди!Ресторант,рожден ден,екскурзия-не си търси причини за да неидеш!Там да си!Пред хората непоказвай колко ти е зле,че чак ти иде да виеш-усмихвай се и ако сте някъде на маса си поръчвай сама,и винаги едно нещо по-вече от другите!Не пропущай тия мигове на някакво удоволствие и разнообразие,които са  лично за теб!Децата ще пораснат и ще отлетят от теб,дали ще си е струвало цял живот да живееш като отшелница?!
Послушах я!!!Въпреки,че познатите ми знаеха,че ми е трудно сама с децата,аз създавах впечатлине ,че всичко при мен е на ред,просто "6"!Имах самочувствието на независима и уважавана жена!
 newsm51Желая на всички вас,тръгнали по трънливият път на самотното майчинство-СИЛА,ДЪРЗОСТ И ВЯРА в собствените ви сили! newsm10


Дидка така е и аз така излезнах от депресията.А преди това ходех на разни места като мостове да видя от къда да се хвърля че да се свърши с мен.Даже вчера с една приятелка сме седнали в един ресторант,и тя има дете по голямо с 1 година от моя.Тя също си го гледа сама.До наща маса седнаха двама влюбени дето се държеха за ръка и постоянно се целуваха.Моя син понеже има тръни в дупето само обикаляше като линеика около масите.По едно време се разнесе гадна вуня,разбира се моя се беше наакал в памперса.Мина покрай тяхната маса и те почнаха да се услушват от къде иде тази меризма.Аз тогава казах мойта дружка:"Представи си че сега този и предлага брак,и моя син минава покрай тях носещ меризмата на любовта.Май ще избягат с 300 км.и ще забрават за любовта".   smile3521 newsm30

# 28
  • Мнения: 1 858






Темата не е за какво мечтаем,а как да не забравяме вглъбени в пороблемите си че и все пак сме жени.
Цитат

Абе на тебе какъв ти е проблема че съм написала за какво мечтая?Доколкото видях и други мами са написали за какво мечтаят така че не ми се дърви а се опитай да запазиш добрия тон а не само да набираш мнения!

# 29
  • Мнения: 473






Темата не е за какво мечтаем,а как да не забравяме вглъбени в пороблемите си че и все пак сме жени.
Цитат

Абе на тебе какъв ти е проблема че съм написала за какво мечтая?Доколкото видях и други мами са написали за какво мечтаят така че не ми се дърви а се опитай да запазиш добрия тон а не само да набираш мнения!




Не съм искала така да прозвучи.Да не съм права Сори.Кажи тогава какво правиш по въпроса да си имаш собствено жилище. newsm12

Общи условия

Активация на акаунт