ДА ВЪРНЕШ ВРЕМЕТО НАЗАД (Annem) - тема 3

  • 44 144
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • до най слънчевия бряг
  • Мнения: 1
Тези братовчедки такива ги дробят ,че после оправяне няма .
 Гонджа уж беше много разумна и на моменти имаше повече акъл от родителите си Защо така я промениха сценаристите ??Любовта била сляпа ,добре ,нека се влюбва но да скача в леглото още на втора среща Ееееееее , #Crazy


А коя серия беше днес , по нашата номерация??

Последна редакция: чт, 28 яну 2010, 18:24 от siren62

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Гонджа наистина изненада всички с поведението си , но пък тази нейна постъпка е отражение на действителността и в България за жалост.Много ми е интересно как ще подскочи Муса като разбере какви ги върши дъщеря му  Mr. Green

Последна редакция: чт, 28 яну 2010, 18:38 от Aнели

# 722
  • Мнения: 2
Рекох да му запаля една цигара, че да ми се проясни мисълта, ама пак си остава замъглена от всичко, което ни трупнаха на едно в този сериал, е то психо, психо ама и то в някакви граници, "любовта сляпа", добре де сляпа, но Гонджа и Дерия, са направо кьорави, щото колкото и да си сляп, чак пък да не се освестяваш хич, това си е направо..... #Crazy #Crazy

# 723
  • Мнения: 10 240
Муса наистина ще подскача заради Гонджа, но и заради себе си. Уур го изтърва тоя път и ще чакаме до петък за разговора. Но колко му е Уур да прескочи до Анкара!


.. но Гонджа и Дерия, са направо кьорави, щото колкото и да си сляп, чак пък да не се освестяваш хич, това си е направо..... #Crazy #Crazy

Ние за Исмаил вече си имаме мнение, защото сме го видели в действие. ooooh! Да видим Башар как ще действа.  newsm78Не ми харесва за Гонджа, но може пък да е мил и грижовен, да я обича истински. Пиша тия неща и сама не си вярвам...  не ми вдъхва доверие... не знам...  Не го харесвам и това е!  #Crazy Thinking

# 724
  • Мнения: 2
Ами там е работата, казвам си и аз, че може да е добро момчето, и аз не си вярвам много, както и да е но от един път да разбереш, че това е твоята голяма любов и хоп в леглото ..... newsm78, че чак и да се побъркваш толкова/що не звъни, и после ...... много..... много те обичам,/ е сори това не е слепота, това е заслепяване  Laughing

     р.р. а и Еймен, да не би да не е мил и грижовен и влюбен и всичко, което може да искаш от едно момче/мъж/ newsm78

# 725
  • Мнения: 10 240
  Гонджа е заслепена от Башар, толкова , че не помисли за последствията, а направо се хвърли в обятията му.. За момиче като нея, да отиде сама в къщата на мъж , си е знак за решимост и Башар прие посещението и като готовност за любов. Не вярвам някой от двамата да помисли за предпазване. Башар има опит и би трябвало да помисли за това. Макар и без опит, Гонджа не е живяла в манастир и тя трябваше да има едно наум.

# 726
  • Мнения: 188
Тези всички да се хванат за ръчички и при чичо доктор.
Много ме развеселява другата снаха- Зелиха мисля се казваше/все и бъркам името/.Ако тя се заеме може и да ги вкара в пътя.

# 727
  • Мнения: 2
Тези всички да се хванат за ръчички и при чичо доктор.
Много ме развеселява другата снаха- Зелиха мисля се казваше/все и бъркам името/.Ако тя се заеме може и да ги вкара в пътя.

       Правилно  Peace, тя е като Генерал, но не в оставка, а в действие, ако се заеме, всички ще си седнат на правилното място, между другото, нейните изводи за това, кой как постъпва най-се доближават до нашите. Grinning

       Исмаилчо си го знаем, Ринка, ама онова Дерия е като малоумничко, ще го пита,"какъв ученик е бил", ами то момчето може да не е ходило на училище бе джанъм  Laughing

# 728
  • София
  • Мнения: 15 502
   А пък на мен ми е много интересна фурната, в която пекат яденето. И преди я бях видяла и се чудя, що за изобретение е това?

# 729
  • Мнения: 10 240
  Днес гледахме 46 серия по нашенска номерация, по оригиналните - 42 серия. Общо оригиналните са 64 епизода.

За фурната - аз съм виждала и по нашите пазари такива

За Зелиха - тая жена няма спиране! Как иначе да се оправя със мъж и една чета дечурлига! Още в Урфа Зелиха сподели мнението си за Исмаил. Усетила го е! Спомняте ли какво каза тогава: "Да не кажете, че не съм предупредила!"

# 730
  • Мнения: 10 240


Емине приема като напълно естествено сина и да живее в къщата на Зейнеп.
Че то, ако живееха в къщата на Муса нямаше да могат да се видят! Ще им да се търсят из стите!
Зейнеп ще остане в къщата си докато не я запалят. 

# 731
  • Мнения: 10 240
Нещо за Седа Акман- след "Аннем" не е снимала друг филм. Наскоро попаднах на едни коментари и пожелания за бебе. Мисля си да не би да е станала майка и да си гледа детенцето. Като не разбирам! newsm78
Ще потърся за да покажа какво съм намерила и може някой да преведе.

# 732
  • Мнения: 640
Сценаристите имат зрителите за големи тапигьози.
Не обичам да го казвам,но прегледайте по- преди ,какво бях написала за Гонджа,за Зейнеб ,за Муса и за Айше.
Кой ще разреши министъра да живее съборетина? Това не може да стане.
Гонджа излъга и за първото си гадже,но тогава беше в реда на нещата,защото тя беше срещу Айше.
Какво каза на майка си за телефона,спомняте ли си?
Зейнеб и Муса вече ми стават  антипатични с тези детински любовни трепети.
Филма е недоизпипан. Играта на артистите също не ми харесва.

# 733
  • Мнения: 10 240


Дали е бременна на тази снимка.

мисля, че снимката е от купон на екипа на филма. Тоя с бялата риза ми прилича на Уур, а със синята риза на Илхан Шешен.

# 734
  • София
  • Мнения: 4
Тези всички да се хванат за ръчички и при чичо доктор.
Много ме развеселява другата снаха- Зелиха мисля се казваше/все и бъркам името/.Ако тя се заеме може и да ги вкара в пътя.
И мен много ми харесва Зелиха страшна е казва си всичко като си е и не мълчи на никой казва всичко както си е , а и днес не гледах днешната серияпосле ще я изтегля и тогава ще кажа мнение  Embarassed Sunglasses Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт