Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво да правя, ако пухеното ми яке стане на топки и не изсъхне?
Подходящо ли е да перете пухено яке в обикновена пералня?
Какво да правя, ако якето ми има неприятна миризма след химическо чистене?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво да правя, ако пухеното ми яке стане на топки и не изсъхне?
-
Подходящо ли е да перете пухено яке в обикновена пералня?
-
Какво да правя, ако якето ми има неприятна миризма след химическо чистене?
Ако вашето яке има неприятна миризма след химическо чистене, вероятно качеството на услугата не е било добро. В такъв случай оставете го на свеж въздух за един ден или два, за да се проветри. Ако миризмата продължава, можете да опитате да го изперете в пералня с ниска температура, стига етикетът да позволява.
-
Безопасно ли е да сушите пухено яке в сушилня?
-
Как мога да предотвратя изпускането на пера от пухеното яке?

Сменихме две химически и от двете ни го връщаха ужасно смрадливо ама смрад на мръсни чорапи. И аз реших или ще става нещо от него или да се маха така или иначе смърдящо не може да се носи. Да ама за късмет точно на него сушилнята сдаде багажа и хопаа. Сега попрочетох,че съхнело с дни ще пробвам ако не да заминава и без това не го понасям като не мога да си го хигиенизирам редовно.
Сега ще пробвам с трето химически ако и от там ми го върнат смърдящо го изхвърлям просто
.
Не ща да чувам вече за гъши пух. Бях се засилила и олекотени такива да взимам добре,че ми се видяхя скъпи та отложих
