Нормално ли е още да имам лохии?

  • 3 523
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 722
При мен бяха 20 дни лохиите /нормално раждане/. Цикълът ми дойде 3 месеца след раждането, което при кърмачка си е направо лош късмет, но бебо беше почнал да спи нощем, а направиш ли повече от 5-6 часа пауза между кърмения цикълът идва. Според мен си е цикъл твоето. Имаше една тема кога за първи път след раждането и имаше такива случаи - спират лохиите и след 4-5 дни идва цикъла.

# 16
  • Мнения: 4 068

Зъхи, твоите ги помня, щото и ти беше пускала тема, че ти е писнало от тях.
А иначе едва ли е цикъл при мен, защото е прекалено слабо, за да е първи цикъл след раждането. Но просто искам вече да се приключва, че що превръзки изхабих......не е истина. Мъж ми ме бъзика, защото аз се кефех на деветте месеца без превръзки та сега съм ги наваксвала.

# 17
  • Мнения: 1 037
и аз раждах секцио,имах лохии 50 дни

# 18
  • Мнения: 603
Аз ходих на лекар, след като не спряха до 40 тия ден. Хубаво е да се направи преглед, за да отпадне варианта за възпаление. Ако има възпаление, изписват антибиотици, които не се вредни за кърмечето.
Най-вероятно е причината да е хормонална, както беше при мен. В такъв случай изписват хапчета за спиране на течението. Не са вредни за бебето /ако кърмиш/. Но намаляват кърмата /временно/ Confused
Въпреки това продължих упорито да кърмя и количеството на кърмата се нормализира.
Може и в твоя случай кръвотечението да спре от самосебеси, но мисля, че е по-добре да се посъветваш с гинеколог /особено, ако е червено, а не кафеникаво/.
Моята лична лекарка ми даде направление след като минаха 40 дена. Така или инъче е добре да се направи преглед известно време след раждането. И това е добра причина да си вземеш направление, защото инъче не се полага.

# 19
  • Мнения: 220
При мен продължиха 50-55 дни (ако не и повече) с две прекъсвания като теб. Така че не се притеснявай за това, а се радвай на бебчето си, въпреки несъмнения дискомфорт за теб.

# 20
  • Мнения: 5 539
Renci,
примен се получи по същия начин - 40 дни лохии, после за 2 дни намаляха рязко и после пак наново. Отидох на гинеколог, оказа се, че това ми е първият цикъл след раждането. А все още кърмех.

# 21
  • Мнения: 265
при мен лохиите бяха почти 20дена а пътрава ми нормална менструация след това дойде чак след 4 месеца

# 22
  • Мнения: 528
извинете какво е това лохии? newsm78

# 23
  • Мнения: 4 242
Около 3 месеца имах лохии. Голяма досада. След като спряха десет дни почивка и първи цикъл.
Лохиите е това което изтича от влагалището след раждането mama rosi .

Общи условия

Активация на акаунт