До каква възраст се ползва високия стол за хранене?

  • 7 859
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 3 064
Още го ползваме. Ама без табла. Удобен е за масата.

# 31
  • Мнения: 678
Нашия е такъв

http://www.como.bg/media/catalog/product/cache/1/image/5e06319ed … /0/0/00_32_10.jpg
Ползваме го от 7-8- мия месец,до преди 1 седмица.Започна да се чупи вече.Мисля,че 3-4 години си е голямо ползване,а и щерката е вече 19 кг.
За това найстина е до вида столче,този е удобен защото става за  масичка+столче.

# 32
  • София
  • Мнения: 1 535
До когато детето се чувства конфортно в столчето и е удобно и за майката.
Дъщеря ми имаше столче, като това, което ее показала Пепито. От 8-мия месеш до преди година си го ползваше  Rolling Eyes, т.е. е била на 8 години...
Сега малкия сяда и се храни спокойно само на столчето си. Ако не беше толкова голямо щях да го нося и когато пътуваме  Crazy. Без столчето е направо кошмар - едно въртене, слизане, игра и какво ли не  Crossing Arms. До кога ще го ползваме - мисля да го оставя да реши сам  Peace

# 33
  • Мнения: 489
Баткото се хранеше до 2г. в столчета, а малката вече не иска да сяда, сега се храним на едно малко столче или в движение, много лош навик, но иначе не иска да яде.

# 34
  • Мнения: 468
Баткото се хранеше до 2г. в столчета, а малката вече не иска да сяда, сега се храним на едно малко столче или в движение, много лош навик, но иначе не иска да яде.

И ние сме така, избщо не го иска, само щом я сложа почва да крещи. Не мирясва, то направо да луднеш. Затова го и продадох. Иначе много ми харесваше.

# 35
  • София
  • Мнения: 39 945
С дъщеря ми стол за хранене не съм използвала.
На синът ми купих стол на Чиполино. Много му е удобен и за сега мисля да продължа да го храня в него. Кухненската ми маса е висока. Когато махна таблата на столчето става идеално за кухненската маса.
Александър много добре знае какво се прави на този стол. Сутрин тича към кухнята, и понякога се опитва сам да се качва в стола Simple Smile

# 36
  • Мнения: 1 049
Ние го ползвахме някьде до кьм 3 годишна вьзраст без табла, после вече стана много висок за масата ... а за килограмите си зависи все пак от самия стол Wink

# 37
  • Мнения: 1 558
Моя го ползвах до 2 г Peace

# 38
  • Мнения: 1 546
До година и 3-4 месеца го ползвах. Нашият е от тези, които се разглабят и стават на масичка и отдлено столче и сега много го ползваме за игра. Simple Smile

# 39
  • Мнения: 185
Умам  позната, на която десетгодишният й син все още иска да си яде в него  Laughing Малко е смешно, но столчето се държи  Mr. Green

# 40
  • BG
  • Мнения: 1 900
Ние така и не стояхме в него.Една излишна инвестиция беше за мен,се оттървах от него сравнително бързо.Само място ми заемаше.

# 41
  • Плевен
  • Мнения: 974
Преди месец прибрах столчето на дъщеря ми, т.е. до 3 и 1/2г. го е ползвала .

# 42
  • Мнения: 3 993
Имаме и друг стол, модел на Фишър Прайс, портативен, който се монтира на произволен обикновен стол. Няма ограничения за тегло, ясно е защо.  Simple Smile  Продължаваме да го използваме.
Можеш ли да дадеш линк ,да го видя това столче?
Мисля,че нещо такова ще ни свърши работа.  bouquet

Ето го: http://www.kasidabg.com/fisher-price-products_id-8221.html
Идеален е.  Peace

# 43
  • София
  • Мнения: 5 079
Синът ми доскоро си ползваше неговия, до 3 г близо...

# 44
  • Мнения: 9 475
Ами,аз възнамерявам поне до 2 годишна възраст да го ползваме Sunglasses
Друг е въпроса рдъщеря ми колко възнамерява да стои в него Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт