Натраплива невроза - лекува ли се?

  • 7 480
  • 3
  •   1
Отговори
Здравейте!

От години страдам от натраплива невроза, изразена най-вече чрез натрапливи мисли.

Прилагам лечение с медикаменти и психоанализа и то доста години, но безрезултатно.

Вече съм отчаяна, че някога ще живея нормално.

Ако на някого му е познато, ще се радвам да сподели.

# 1
  • Мнения: 1 844
Разбира се,че се лекува.Натрапливи мисли,панически атаки..лекуват се успешно.Просто не си случила на специалист вероятно.Казваш,че се лекуваш с години..това е много време.Аз имах паническо разстройство,така че знам,колко е неприятно и стресиращо да изпитваш такива чувства.Е,взех мерки навреме и за една година се оправих напълно.Сега,слава богу,няма и помен от паническите атаки и живея живота си спокойно!

# 2
Разбира се,че се лекува.Натрапливи мисли,панически атаки..лекуват се успешно.Просто не си случила на специалист вероятно.Казваш,че се лекуваш с години..това е много време.Аз имах паническо разстройство,така че знам,колко е неприятно и стресиращо да изпитваш такива чувства.Е,взех мерки навреме и за една година се оправих напълно.Сега,слава богу,няма и помен от паническите атаки и живея живота си спокойно!


Аз страдам от доста години, сменила съм десетки психиатри, незнам не съм ли случила на лекар?! Психоанализа вече повече от 2 години правя, а лекарства с тонове съм изпила, и само килограми съм качила, но не се чувствам добре. Препоръчайте лекар?!

# 3
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Дано тази тема ти е от полза. - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=455257.msg13504343#msg13504343

Общи условия

Активация на акаунт