Една година мина,откакто се събра ОКТОМВРИйската дружина!

  • 19 406
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 23 391
Чета ви и се хиля.
Да знаете мен какво ме успокоява в тежки моменти на безсилие и умора,казвам си: Господ ме е дарил с деца,има хора,които дават мило и драго да се сдобият с рожба.Децата не са ми виновни за нищо,аз съм пожелала да се появят...Ей така си говоря и ми минава.Ако не мине се обадя или се видя с някоя приятлка,пооплачем се,я от деца,я от мъжете,пък ни олеква и така...Радвайте се докато са бебета,че после какво ни чака...Confused
Аз не спя заради ш......а механа до нас,музиката ме побърква,гадна,кръчмарка... Close Виках и полиция,все тая.Няма такъв чалгаджийски народ. Sick

Последна редакция: сб, 23 яну 2010, 01:28 от ДесиХ3

# 721
  • Sofia
  • Мнения: 26
Айде и аз да се присъединя към неспящите  smile3514 Ние нали сме в нов блок до към 23:30ч. къртиха и пробиваха с бормашина и моя мъж като тръгна с бухалката....добре,че входната врата на другия вход се затваря,че щеше да стане сакатлък  ooooh! Тъкмо съм заспала към полунощ и синковеца крещи от 1:30ч.  smile3511 Какво ли не опитах  Cry Храних го,мазах му зъбите,чай му давах,гушках го,люшках го,в космонавта го слагах......Резултатът е,че ми се реве за сън,а лигльото е в кошарата и ту си играе с играчките,ту ревне да ме види  smile3507

# 722
  • Мнения: X
Аз не спя заради ш......а механа до нас,музиката ме побърква,гадна,кръчмарка... Close Виках и полиция,все тая.Няма такъв чалгаджийски народ. Sick

Да, всяка вечер сме така. До нас има една механа, на която й знам репертора и ми е иснало всяка вечер да звъня в полицията. Резултата беше, че тези тъпанари си увеличиха работното време до 02.00 сутринта и като се обадиш на полицията ти казват, че не могат да направят нищо ooooh! Сега смятаме да напарвим една подписка близките блокове, че то не се издържа вече.

Добро утро  kaffeetrmker_2. Дребната се събуди да я храня в 06.30 и от тогава е в такова настроение за игра, а на мен така ми се спии
Заповядайте по кафенце

# 723
  • Sofia
  • Мнения: 26
Хриска,ще пия едно кафенце в двойни дози  Joy

Имам проблем и да се обърна за помощ към момичетата от ЛЛЛ Praynig Гърдите ми са напълно празни и дори една капчица не капва от тях.Слагам малкия и той след 10 сек. висене без да му пусне нищо се дръпва и почва да плаче  Cry Възможно ли е да е от преумора и безсъние?

# 724
  • Мнения: 1 668
Добро утро и от мен!
За татковците - да похваля моето злато. Събота или неделя като ходя на работа гледа и двамата - никаква грижа няма. Храни, преобува, преоблича, разхожда - няма грешка. Иначе и той е домошар, ама аз не си поплювам - като ми се излиза - излизам... Аз ако него го чакам да тръгнем на някъде децата в университет ще влязат...
Пламито, пиши на момичетата....
Аз днес се понаспах - заспах към 22 с малката и станах в 7.30 с едно кърмене някъде към 3 и половина... Райска работа, ма ми се е случвало 2 пъти до сега  newsm78. Дано зачестят, че...

Излезе ми резултата от изследването за човешкия папиломавирус - отрицателно е!!!!!!

Последна редакция: сб, 23 яну 2010, 09:26 от Ger4o

# 725
  • Мнения: 23 391
..

Излезе ми резултата от изследването за човешкия папиломавирус - отрицателно е!!!!!!
Mного,много се радвам!!! Hug Hug Hug

# 726
  • Deutschland
  • Мнения: 186
Добро утро
Герчо много се радвам че е излязло отрицателно  Hug
Плами аз си мисля че може да е от преумора и недоспиване.А защо не се гушкате с  Гуголинчо през ноща.За няколко вечери едва ли ще свикне.Така може и той да спинка а и ти също.Това и за кърмата може да помогне.
Ония ден бяхме на доктор и Вики тежи 6,500 гр и е 58 см.
Питаха ме за ваксина но аз отказах и решихме на лято да го ваксинираме .
Аз също ходя по доктори че имам проблеми със отделителната система.Малко ме притеснява това но имам час за специалист след 2 седмици...ще видим какво ми има  Confused Отделно имам проблеми със стъпалата,много ме болят когато се заседя и после като стана едвам стъпвам.Изписаха ми стелки от ортопедичен магазин,но ще бъдат готови след 1 седмица.
Оф,вчера щях да се запаля.Сложих да варя един ориз че правих винен кебап и малкия се разкисна и отидохме в хола да гледаме ТВ и Виктор заспа в ръцете ми и аз си гледам спокойно телевизор и по едно време чувам нещо пука оттатък...като се сещам от кога съм сложила ориза....веднага оставих малкия в спалнята и като отивам в кухнята ..олеле божке...ориза пуши,пръщи и цялата кухня в малки препечени зрънца.И сега още се усеща миризмата макар,че от вчера е отворен прозореца там.

# 727
  • София
  • Мнения: 2 109
Привет, момичета, аз съм от декемврийките, извинявайте, че нахлувам в темата, но тъй като на нашето бебче му сменихме млякото, ми останаха 2 кутии Фризолак 1 и 1 кутия Фризовом, чисто нови, неразпечатани, със срок на годност до август и ноември 2011 година, ако някоя има нужда, нека ми пише ЛС, предпочитам да ги подаря, отколкото да стоят безполезни в нас  Peace

# 728
  • София
  • Мнения: 1 197
ДУБРУТРУУУУУ
Герчо, много ме зарадва с хубавата новина  Hug Hug Hug
за спането казвала съм, аз се оказах мека мара и Оги спи при нас. от няколко дни след 2 часа през нощта започва да се буди на 30 мин или най - много на час  #Crazy и така се събуждам като бита, не мога да си представя иначе ..., но работя върху плана за връщането му в неговото легло, че иначе съвсем ще миражее сексуалния ни живот Crazy
имам си многооо нови приятели във фейсбук Party Party Party и едни хууубавиии бебета Heart Eyes
за мъжете: мъжчето много си играят с малкия имат си приказка  Joy но засега само веднъж са се гледали и на 30 минута ми звънна да се прибирам. а аз съм такава хайманета по принцип ... от тук и за бебегооренето, ми като не излизам и не се срещам с хора ... опитвам се да удържам положението, но Crazy
за плакането обаче хич не ми се иска .. и ако ми се случи да се разрева е или от радост Rolling Eyes или от плачещ филм Crazy, но ми е мъка и как лети времето ...
започнах да чета за захранването, имаме време ама то многооо сложно ми изглежда, добре че сте тук  да обсъждаме Peace
да ви почерпя ставаме на 4 месеца Party Party

честито на всички месечинки  bouquet

момичета много време го пиша тоя пост! кажете ми нещо против гаден обрив тип петна по вратлето и гръбчето, нищо не помага пробвах смрадлика, кремчето ни за дупе дето уж е за кожни раздразнения, от време на време избледнява но не изчезва и днес пак е като червен светофар Confused
желая ви весел и усмихнат ден Peace

# 729
  • Мнения: X
Герчо, много се радвам за теб  Hug  Peace
Плами, и аз мисля, че е най-вроятно е от преумората  Peace
Атадарче, честита ви месечинка  Hug
Диваненце и аз непрекъснато забравям разни неща включени и добре че е мъжа ми, че да върви след мен и да ги изключва Joy

# 730
  • Мнения: 103
Добро утро и от мен - нощната птичка! Кати тази нощ бе по-неспокойна и се буди няколко пъти, така че с удоволствие ще ударя едно виртуално кафенце! Simple Smile Wink
Плами, успокой се, пийни на първо време едно лактогонно чайче, пък ако може и жито си свари, или овесени ядки. Може да помогне слагането на гърдата. Дръж бебо колкото време можеш по-дълго.  Peace
Герчо, радвам се, че си добре. Кумата ми имаше такива резултати преди време и по същия начин я бяха наплашили, излезе отрицателно като при теб. Hug
divanence, той и никът ти такъв! Laughing Майка ми преди години имаше подобен случай. Слага вечерта мляко 3-4 литрада се вари. На сутринта се събужда и вика на татко ми. Навсякъде мирише на загоряло мляко. "Кой ли глупак си е загорил млякото?" И той влиза в кухнята и нещо на терасата пуши. А тя го забравила от предната вечер!!!
Да споделя нещо - значи когато Катерина си суче ама не е много гладна или след като и минало същинското сукане, можа в продължение на 30-60 минути да си стои на гърдата и с притворени очи да си посуква по малко. Това нормално ли е или просто си ме ползва за дъвчене?  
Честито на всички месечинки!

# 731
  • Мнения: 141
Добро утро и от нас!
Как сте в този кучи студ?Ние днес мислехме да излезем с таткото малко сами и бях извикала жената, която ми помага да гледа Елито,ама като станах и видях какво е навън се отказахме.Ще си гукаме тримата вкъщи...Тъкмо приспах малката , таткото и той още спи и реших да ви навестя.Като сте се заговорили за мъжете и помощта -аз не мога да се оплача от моя мъж- все съм си представяла,че ще е добър и грижовен татко, но той надмина очакванията ми. Мога спокойно да му оставям Елена , той я храни, играе си с нея, приспива я, а тя как му се радва....Снощи я нахраних в 1 и 30 и му я оставих ,а аз отидох в другата спалня да спя на спокойствие. Гледали са се чудесно, нахранил я е пак в 6 ч ,приспал я е и аз ставам към 9 и ги намирам двамата на спалнята сладко спинкат...Много сладка гледка бяха Heart Eyes

Плами, мила, като разказваш за Гуголинчо, искрено ти съчувствам...Голям е сладур, ама и много непослушен бе....Пожелавам ти скоро да се окроти и да си спинкаш и ти през нощта.
Деси,Хриска, не знам как издържате на тая музика....Ужас.
Герчо, радвам се , че изследването е отрицателно Hug

Пожелавам ви спокоен ден !!!!

Ехе,докато напиша и още 3 нови отговора...много сте бързи Hug

# 732
  • Мнения: 571
Ееееее Гер4о браво. Добра новина  Hug
Атадарче и моя син има такива пента, но те са капилярчета по рождение, сигурна ли си че и вашите не са  такива?

# 733
  • Мнения: 23 391

Да споделя нещо - значи когато Катерина си суче ама не е много гладна или след като и минало същинското сукане, можа в продължение на 30-60 минути да си стои на гърдата и с притворени очи да си посуква по малко. Това нормално ли е или просто си ме ползва за дъвчене?  
Честито на всички месечинки!
Е нормално и си те поцоква,вместо биба.Дърпай се по някое време/слагаш кутрето си на ъгълчето на устичката й,за да развалиш вакума/.И Саши иска да си дреме и да си поцоква,ама няма как.Дърпам се и ако се разсърди давам биба.Повечето пъти няма нужда от залъгалката . Grinning
Раде,честита месечинка на теб и всички бебчовци,родени днес!!! Party

# 734
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Герчо,страхотна новина Hug

Леле,Адри,моля те Stop.Засега бих искала да приключа с децата. Crazy

Ей сега ви пускам новата тема и тръгвам на лекции.Днес поне нямахме сутришна,та си поспинках Party

Общи условия

Активация на акаунт