КГБ=Клуб на готините баби - 91

  • 30 100
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 5 001
Дидка,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПОРАСНАЛОТО ТИ МОМИЧЕ!!!

дОБРО Утро  от мен! Хубава и лека седмица...

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ИМЕННИЦИТЕ!!!

# 676
  • тук и там
  • Мнения: 312
Добро утро!
Мони благодаря за кафенцето.
Диди,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА СКЪПОТО ТИ МОМИЧЕ!Желая и здраве и само радост да ви носи!


Честит ТРИФОН ЗАРЕЗАН!Честит имен ден на празнуващите!

Лека и успешна седмица на всички!

# 677
  • Видин
  • Мнения: 961
Добро утрооо!

Честит Трифон Зарезан на всички!
Бъдете живи и здрави!



Дидка, и тук честит рожден ден на Ваня!
Много щастие и късмет в живота!




Мастерчее,   smile3534 smile3533 newsm08

Последна редакция: пн, 01 фев 2010, 09:27 от ღ Жаклин ღ

# 678
  • Мнения: 221
Добро утро момичета!

Моничка, ми е поднесла кафето и мисля, да си го пиина, в приятна компаниуя.  kaffeetrmker_2
Май снощи, пак съм пропуснала купона... newsm78 Добре сте си изкарали.  Peace
Мастерче, хубава вечеря,  Crazy Crazy Crazy аз също много обичам риба, във всичките и разновидности. Wink
Зиче, браво на теб и Мими, страхотни хлебчета.     bouquet  Честита хлебопекарна, със здраве да си я ползвате.  Laughing
Жаки, много е хубаво палтенцето, чакаме го на манекенката.  Wink

Дидка, честит рожден ден на твоето момиченце!!! Много, много щастие и сбъднати мечти!!!



Честит имен ден на всички именници!!!



Лека и успешна седмица!  Hug Hug Hug

# 679
  • София
  • Мнения: 1 529

Дидка честит рожден ден на голямото ти момиче!
 Ние тази седмица сме селяни.
 За няма и 30 минути дъжда се обърна на сняг и всичко побеля.
Зиче честита пекарна!
Жаки много елегантно палто.
 Вели днес го заведоха на ДГ,че полудя вкъщи.
 Елинка е добре засега.
Иначе проблемите не са един или два,ама както дойде,ще го караме ден за ден.
 Джейда завидях ти за разходката. Peace
 Арита обаждай се по често и пиши как е Ема.

# 680
  • Мнения: 10
Честит Трифон Зарезан на всички!!!



Дидка,Честит Рожден Ден на дъщеричката да ти е жива и здрава! И много щастие и збъднати мечти!!!

# 681
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
ЧЕСТИТ ЗАРЕЗАН.ДА Е ПЛОДОВИТА ГОДИНАТА.ЛОЗЯТА ДА РОДЯТ ПОВЕЧЕ ГРОЗДЕ,ЧЕ НА ЗИМА ДА ПИЕМ ХУБАВО ВИНЦЕ





ДИДКА ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ХУБАТА ДЪЩЕРЯ.ПРЕКРАСНА МЛАДОСТ И ЖЕЛАЯ И САМО ХУБАВИ МИГОВЕ В ГОДИНИТЕ НА ПЪЛНОЛЕТИЕТО.

# 682
  • Мнения: 77
Здравейте,  момичета!

ЧЕСТИТ ТРИФОН ЗАРЕЗАН!

Ние, нали нямаме лозе, само асми в двора, бях забравила, че днес е празник, и не се работи! Минах се! Laughing
Спахме до девет часа, после докато си нахраня домочадието, ха да "мина" по стаите,  видях че на двете тераси се е стопила и последната снежинка, и останала една чернилка по плочките и мозайката, че като запретнах крачоли, докато "не потече бистра вода" от тръбичките не спрях! Южната ми тераса е пет метра, а северната единайсет! После душ, краката в гореща вода, както не мога да пия лекарства, само една настинка ми трябва! Ама нали човек, каквото сам си направи, и цяло село не може да му го направи! Joy

ДИДКА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ПОРАСНАЛОТО ТИ МОМИЧЕ!
ДА Е ЖИВО, ЗДРАВО И КРАСИВО, КАТО ПРОЛЕТНО КОКИЧЕ!
НЕКА СЪС УСМИВКА  ДА ПОСРЕЩА ВСЕКИ ИЗГРЕВ НОВ,
НЕКА ПО ПЪТЯ СИ ДА ИМА МНОГО СЛЪНЦЕ, КЪСМЕТ И ЛЮБОВ!
                                            НАЗДРАВЕ!

               newsm51 Two Hearts Flowers Four Leaf Clover newsm59 bdbaloni

# 683
  • Мнения: 10
Здравейте,при нас вали сняг толкова е красиво.Жалко че не мога да снимам да ви покажа  Sad

# 684
  • Мнения: 5 001
Здравейте,при нас вали сняг толкова е красиво.Жалко че не мога да снимам да ви покажа  Sad
Оффф и тука вали сняг,ама се топи и е някакъв ад по улиците...Киша и вода....Забравих си плавниците...ще взема да доплувам с кануто hahaha  Mr. Green

# 685
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 Ама сте писали, ама сте изписали..... та откога вися на клона да чета.
Жаки, честито ти ново палтенце - да ти топли,когато Данчо го няма да те стопля!Ама и много фешън цвят!
Зиче, ти много,много не се кани! Браво на теб и със здраве да си ползваш машинката!А хлебчетата са много апетитни и изкушаващи!
Едно време имаше в "Биберон" една тема на поетеси,които пишеха смехории и то на диалект (в момента не се сещам как се наричаха,но ще питам) и бяха много интересни.След като ги баннаха си направиха собствен сайт.Само трябва да се интересувам от щерката как беше.

Ние по принцип си честваме Трифон Зарезан на 14ти, но това не пречи да отбележа празника довечера с чаша винце (сама, но не самотна,защото ще бъда с вас!)

ДИДКА, ДА ТИ Е ЖИВА И ЗДРАВА РОЖДЕНИЧКАТА! В НАЙ-ХУБАВАТА ВЪЗРАСТ ,НЕКА ЗА НЕЯ ВСИЧКО БЪДЕ НАЙ-ХУБАВО!



И при нас вали сняг и вече натрупа два пръста!

# 686
  • София
  • Мнения: 98
Дидка, честит рожден ден на дъщеричката ти, да е здрава, много щастлива и с късмет   bouquet, това са най хубавите години  Party
Честит Трифон Зарезан,навън така хубаво трупа сняг, тука в НДК-то е влезло едно врабче и кръжи на третият етаж, сложих му трошици в една кутия, ама то нали е голямо пространство, не го знам накъде изчезна  Rolling Eyes, Зиче страхотни хлебчета, моята приятелка в Канада от години ползва тази машинка и е страшно доволна, онзи ден правеше нещо с кренвирши на нея  Simple Smile, а и в канадската тема тука доста обменят рецепти за фурната  Flutter

Последна редакция: пн, 01 фев 2010, 14:45 от margita

# 687
  • Мнения: 613
Е, Зиче, честита ти пекарна. Хляба изглежда чудесен. Но, момичета, имайте милост!!!! Гледам ви хлябовете и лиги ми потичат, защото и аромата мога да го усетя, .....а хляб не ям вече.
Щпунц - радвам се, че поне децата са добре. То проблеми винаги има, ама поне здрави да сме. Hug Hug Hug
Дааа, а от днешният сняг се снабдих с мокри крака, направо сякаш боса по локвите ходих. До днес ботушите не ми пускаха, ама сега явно ще трябва да ги сменям..... Naughty. И винце бих пийнала за празника, но си мисля тази вечер и за една греяна ракия. Embarassed


Май снощи, пак съм пропуснала купона... newsm78 Добре сте си изкарали.  Peace


И аз съм го пропуснала, ама у наше село пак ни оставиха без нет. То и сега не е ясно като се прибера дали ще има. Че сега съм при мама да им напазарувам и реших и нета да и ползвам, че после не е ясно дали ще мога. Та ако не се включа пак -приятна вечер на всички.

# 688
  • Мнения: 4

Честит празник на всички.
Дидка да ти е жива и здрава дъщеричката.

# 689
  • София
  • Мнения: 4 179
Дидка,Честит Рожден Ден на дъщеричката!  Да ти е жива и здрава, много щастлива и всичките й мечти да се сбъднат!

Честит Трифон Зарезан! Ха, наздраве на всички.

Общи условия

Активация на акаунт