КГБ=Клуб на готините баби - 91

  • 30 045
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 16 046
Шпунц, благодаря за новата тема.
Джейда, честит пореден празник у вас! Здраве и весели игри за малката кукла.
У вас  - всеки ден е купон.  Laughing
Зиче, дано се оправиш по бързо.
Дидиа, чакаме снимка на изработеното творение.
Римар, яла съм подобна тиква - то си е десерт, няма как да не сладни. Но е приятна сладост, не е тежко като торта.  А като гледам Ирен е направила и тикворезба за красота.
Аз съм тъжна - Ви бокс не тръгва и не мога да се продължа със сериала. Явно е претоварен от клиенти.А не мога да свалям от торентите - нямам свободна памет на комп.
Ани е на снимки на бълг. манекенки за Дубай.
Пламен и той - преди малко излезе.

# 16
  • Мнения: 7 391
                Айша,снимките на творението се отлагат за няколко дни,защото сега пък си срязах показалеца на лявата ръка и как пиша ....само да ме видите  Laughing Ще пробвам плетенето утре сутринта ,защото едвам спрях кръвта и се страхувам да свивам пръста.Ох,как ми тръгна .... ooooh! .... всеки ден нещо ме сполетява на всичките ми ядове и това направо ми идва много.
                За сега се паркирам пред ТВ-то да гледам новия турски сериал по Нова,но пак ще надникна! Wink

# 17
  • Мнения: 77
Здравейте, момичета!
Както ви писах, през ден-два влизам да изчета написаното, че да не се натрупва много за четене, пък и искам да знам как сте, и каква голяяяяяма изненада- Нова темичка, да ни е честита!
Шпунц, поздравления и благодарност за труда и отделеното време!
Трудното да е останало в старата година и старите теми, от тази тема да започват късметлийските, НОВА ГОДИНА- НОВ КЪСМЕТ!

ДЖЕЙДА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВНУЧКАТА ТИ,
ЖЕЛАЯ И МНОГО ЗДРАВЕ, КЪСМЕТ И ВЕСЕЛИ ИГРИ!



 newsm51 newsm59 nbirthday bdbaloni Flowers Four Leaf Clover

# 18
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Танита,  bouquetчети,но и пиши.Липсваш,да знаеш.
Айша,гледай новия по Нова ТВ.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 741
   Zdrawejte!
   Dgejda,chestit rojden den na malkata kukla! Da raste zdrawa i umna,wesela i ]schtastliwa.
   Ziche,lekuwaj se i byrzo ozdrawqwaj!
   Tanita,pischa otsystwiq,pred izkluchwane si-donesi si izwinitelna belejka ot doktor!
   Schpunc,blagodarq za temata!
   Nqma da pischa ,zaschoto me hwanaha nerwite ot latinicata
   

# 20
  • София
  • Мнения: 16 046
Танита, да се присъединя към поканата - пиши, не минавай само с четенето.
Дидиа, отиди в четвъртък в Св.неделя да ти четат Киприянова молитва. Само там го правят, но след нея няма да стават такива неприятни случки.
Фурия, сега да довърша Перла и да продължа с Листопад.
Незабравимата на Нова тв. тепърва го снимат и в Турция, та ще се проточи.
Там дават само по 1 епизод седмично и са до към 30 еп.  Тук предполагам ще бъде до началотона март - после Биг Брадър фемили. Постепенно ще го разредят и така - редовен номер на нова тв.

# 21
  • Мнения: 77
Фурийче, благодаря за букета!
Фурийче, Яжка, Айша, и вие много ми липсвате, ама.....не ми се мисли за торнадото, дето ме завъртя! Но нали всичко по-така.... остана в старата година и старата тема! Точка!
Дидия, бързо да ти минава и дано белите да са дотук!
Яге, сакън/това е дума от турските сериали/, мисля как да си извиня отсъствията!
Целувам ви, милички!




    Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 11 яну 2010, 22:50 от Tani-ta

# 22
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 296
 Хайде и аз да се разпиша,макар и късно вечерта.
Шпунц,браво! Браво и на Дидия за проявеното желание! Това показва,че наистина сме оправни.
ДЖЕЙДА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА МАЛКАТА ПРИНЦЕСА! ЖИВА,ЗДРАВА,ПАЛАВА И ВИНАГИ ВЕСЕЛА И ЩАСТЛИВА!



Танита,радвам се,че се появи! Пиши по-често,знам че ти липсва писането! Hug Пък Яжка ми е иззела даскалските изисквания за извинителна бележка!
Аз имам малко проблеми и,честно казано малко трудно пиша,че сърцето ми тежи,но няма да ви изоставя!

# 23
  • Мнения: 77
Янушка, здрасти миличка!
Защо не си чуваш дом.телефон? Вечер и в почивните дни, нали разговорите са евтини, аз тогава звъня, но вчера до 22ч. ти звънях и преди малко също, обаче....няма никой! 
Пий нещо за нерви, или си направи чайче, помага!


За теб:  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 11 яну 2010, 21:33 от Tani-ta

# 24
  • София
  • Мнения: 4 178
Я, раздвижи се темата  Laughing
Танита-добре си дошла, както са ти казали и другите-не само чети, но и пиши по-често.
Дидиа, какво правиш бре, жена. Немой се осакатява тъй, че кой ще плете плетки  Hug
Яге, и ти зачезна, ама хайде, дано по-бързо ти направят кирилицата.
Янче, какво е при теб? И ти ли боледуваш.
Айша, браво на Ани. Следващия път и пожелавам и тя да отскочи до Дубай.
Фурийке, поздрави и на вас.
Боже, какво ви изредих, ама ще ме извините. Зарадвах се като ви прочетох. Отивам да се паркирам в леглото и оттам ще гледам ТВ.
На всички-лека вечер и много  Hug

# 25
  • Мнения: 77
Римар, добре съм ви заварила! Разгледах ви снимките, чудесно сте си изкарали!
За писането- вземам си бележкаааааа!


И на теб:


Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 16 046
Римар, сакън!
Няма работа Ани в Дубай, тя и паспорт няма и не се знае дали ще може да и издадат.
Иначе, а е отишла по арабско - много ще и хареса там. Нали сме роднини.
Като беше бебе и издадох задгр. паспорт. Но тогава беше с друго презиме и фамилия.
След това срока изтекъл и не сме го върнали в МВР. Сега, ако тръгне да вади нов - как ли ще реагират в паспортното. Ние нали сме уникален случай - с едно ЕГН и 2 различни имена и фамилии.
за вадене на лична карта ходя с нея и вдигам скандал, въоръжена с новия акт за раждане.
Да ни е интереен живота, да не оставяме без проблеми.

# 27
  • Мнения: 5 001
Фурийче, благодаря за букета!
Фурийче, Яжка, Айша, и вие много ми липсвате, ама.....не ми се мисли за цунамито, дето ме завъртя! Но нали всичко по-така.... остана в старата година и старата тема! Точка!Дидия, бързо да ти минава и дано белите да са дотук!
Яге, сакън/това е дума от турските сериали/, мисля как да си извиня отсъствията!
Целувам ви, милички!




    Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug


Айдееее...пак се почна!!!  ooooh!

Танита пиши си спокойно....Аз както виждаш не пиша почти в темата и няма кой да те дразни.Няма нужда от сарказъм и постоянни текстови убождания.....
Аз не се натискам да пиша в тема,където някой ще ме прескача и ще има винаги скрито напрежение....

# 28
  • София
  • Мнения: 16 046
Янке, какво ти е на сърцето?  Ходи ли на лекар, то си е притеснително - нали си сама в къщи през седмицата. Дано се стабилизира, ако е болест.
А, ако дедо Тош нещо прави номера - да внимава, че ще има як кютек. КГБ го могат.  Mr. Green

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Здравейте момичета .
Първо искам да се извиня за това че така стана с темата.
От коледа в къщи е някакъв ад от напрежение и болести първо аз започнах и ме държа допреди три четери дни .Лежах на легло че ми се виеше свят от високото кръвно Сега го стабилизирах но си взимам лекарствата постояно.
От една седмица Вики е с висока температура 39 градуса и не могат да разберат какво и е . Чак днес се установи какво е двустранен синузит с пълни синуси със секрет .Тампонираха я и слава богу се проби и изтече всичко ,та не се наложи да и се правят пункции. Искаха да я оставят във болница но се разбрали да я водят всеки ден да и се влива антибиотика защото бил специален ,че положението е сериозно.
Сина ми пък излезна от ритъм сърцето му та и той в интензивно беше но вече го стабилизираха.Да но не се спря само с това преди малко мъжа ми и той с температура 37.5 и вече нямам сили не съм спала три денонощия и съм като отрепана.Но това не е важно ,важното е че има светлина в тунела. Душманите нека ликуват .
Всичко това го пиша за всички позитивни хора в темата защото знам че ме обичате и уважавате и винаги сте с мене ,  не съм го просила просто съм ви го доказала.

Благодаря ви приятелки за съчуствието знам че е искренно а тези дето ликуват си е за тяхна сметка. Аз не съм оратор но всичко което пиша е искренно .
Виждам че пак се намеква това онова и не знам дали ще спре някога докато има хора като Танита които постоянно ровят  във всеки пост  .Как не се умори бе жено ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!.

ЛЕКА ВЕЧЕР МОМИЧЕТА  дано да е лека за всички вас.


Общи условия

Активация на акаунт