Моля за мнение относно 162 ЦДГ Вихрогонче и 99 Брезичка

  • 19 467
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 310
А как стои въпроса с плащането на таксата?
На моя близка са й казали, че трябвало за септември месец да плати цяла такса, защото не били казали по-рано, че искат да се ползват от социалните предимства. Детето е на 3 г и за първи път посещава детско заведение, майката е самотен родител /т.е не е припознато/.
А като почиваха август, кога по-рано трябваше да се каже?
На мен ми изглежда грозно да искат цяла такса при тези условия.

# 16
  • София
  • Мнения: 672
Нямам представа за таксата - нищо все още не са казали...
Най-добре да се пита за конкретният случай на място.

# 17
  • Мнения: 26
Da6terq mi e ve4e 2-ra grypa v Brezi4ka i sme mnogo dovolni. Nqma takava Direktorka kato Harbalieva- poznava vsqko dete, stqga si personala i darji vsi4ko da e na 6! Disciplina ima, red ima, razli4ni zanimaniq kato sportni i narodni tanci,fytbol,plyvane,angliiski,prilojni izkystva.Zimata sa na ski - o6te ot 1-va grypa, lqtoto na zeleno y4ili6te. Na vsqka roditelska sre6ta i direktorkata prisastva - a tq 3 4asa prodalgava.V kraq na y4ebnata godina v zala Hristo BOTEV ima6e predstavqne /sastezanie/ ot sportnite tanci , a v Zimniq dvorec - fytbol - saotvetno m/y nqkolko gradini. Ama nqma takav adrenalin!!! A v sgradata na rityalnata zala na Krasno selo - neznam kak to4no se vodi - organiziraha kraqt na y4ebnata godina s teatar i pesni izpalneni ot na6ite deca. Za 1-vi uni pak ima6e targestvo, kakto i vsqka godina ima takiva za otkrivaneto na y4ebnata godina. Otkriti yroci se pravqt.....  Taka 4e gore6to vi q prepora4vam!!!! A nai-vajnoto e, 4e da6terq mi e 6tastliva tam! Yspeh!

Последна редакция: пт, 08 окт 2010, 15:29 от Svo

# 18
  • Мнения: 284
Esme, би ли споделила кои са имената на госпожите? Дали са цитираните горе Петкова и Китова? Ако са те - смяташ ли, че са лоши педагози, как се отнасят с децата, наистина ли гледат филмчета по цял ден? Детето ми е прието в тази градина и първоначалните ми впечатления (след една родителска среща и няколко разговора с директорката и домакинката) никак не са добри.... Моля те, дай малко по - подробна информация. Благодаря ти предварително.

За съжаление госпожите, които водеха нашата група напуснаха и двете. Нямам много впечатления от другите. Най-важното за мен е, че успяха да направят тази група сплотена, всички деца бяха приятели, дори и сега в училище се търсят и се обичат. Наистина гледат филмчета когато времето е лошо, но има и сериозно учене. Лелката, която беше в нашата група /Милка - сега е при малките/ изглежда ужасно дръпната и проклета, вика, кара се, кара ги да ядат, но всъщност ги обича и много се грижи за тях - преобува ги, грижи се... Ако имате някакъв проблем с детето, с храненето и т.н. по-добре поговорете с нея.

# 19
  • Мнения: 114
Моля Ви, дайте мнение за г-жа Евстатиева от "Вихрогонче". Благодаря предварително.

# 20
  • Мнения: 236
Не е по темата , но искам да питам дали случайно някой знае дали тази въпросната госпожа Петкова от Вихрогонче , не се преместила в 114 ЦДГ  Лагера.Имам съмнения , че е същата персона , която е учителка на синът ми и е нова в градината.Никак не ми харесва тази госпожа и като гледам колко отрицателно са писали и преди за нея май още повече се "надъхвам "отирцателно !  Sad

# 21
  • София
  • Мнения: 3 296
Да, тя трябва да е.
Щеше да е на едната първа група, но напусна още в началото на септември.

# 22
  • Мнения: 284
Моля Ви, дайте мнение за г-жа Евстатиева от "Вихрогонче". Благодаря предварително.

Г-жа Евстатиева вече не е във Вихрогонче.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 538
Малко да разкажа и аз за Брезичка,не като майка на дете което я посещава,а като човек който кара стаж там.
Директорката както и в други постове е казано познава доста добре всяко едно дете,много мила и внимателна.
Всеки ден се изнасят нещата,които децата са правили през деня,рисунки или някакви други неща ... апликации и.т.н,всеки родител може да види какво е правило детенцето му през деня прекаран в детската градина.


Da6terq mi e ve4e 2-ra grypa v Brezi4ka i sme mnogo dovolni.
Днеска влизах точно във втора група  Simple Smile
Прекарах и малко време във трета,те прчавеха таралежи,това им беше задачата

# 24
  • София
  • Мнения: 3 296
Ми то точно като във Вихрогонче.

Моя син ходи вече 2 месеца, и директорката, домакинката и сестрата го познават, познават и останалите деца.
И апликации ни закачат на табло.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 735
Може ли малко повче инфо за г-жа Петкова.Интересува ме позволявала ли си е да удря дете.Важно ми е!

# 26
  • Мнения: 102
Здравейте, тези дни разбрах, че в 1А група на Вихрогонче пак има нова госпожа - някой знае ли нещо повече по въпроса? По заместване ли е? Или Здравкова е напуснала?... Предварително благодаря за отговорите.

# 27
  • Мнения: 12
Здравейте,

За да не пускам нова тема със същото заглавие, питам в тази.

Та въпросът е ясен, моля за мнение на родители на които дечицата им са там в момента. Колебаем се за 1ва група между двете градини. От никъде не можах да разбера филиалите на Брезичка къде точно се намират. Номерата на блоковете са в Бели Брези или не е точно така. Интересува ме също какво е положението във филиала на Вихрогонче, както и всичко което можете да споделите за тези градини. Гледам че за филиала на Вихрогонче има много малко кандидатури.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 296
Филиалите на Брезичка са в високите блокове на бул. България, единият е до сладкарница Пчела, другите са в съседните входове.

Филиалите на Вихрогонче са 2, едният е в двора зад основната сграда, другият е в една кооперация до църквата на пл. Ручей. Обикновено там са по-големите деца, малките са в основната сграда.

Най-големият ми син беше последната година във филиала до църквата. Много е просторно там, сега е след основен ремонт. Играеха пред самата кооперация в градинката, на децата им беше добре.

От деца, посещаващи Брезичка, съм останала с впечатлението, че следобед все нещо апликират и не ги оставят да играят. Второто ми дете си има време за игра във Вихрогонче, обикновено настоява да стои до късно, за да се наиграе. За втори път съм доволна от градината, мисля и тертото да го пратя там.

Аз вече съм го казвала,Брезичка се смята за по-добрата градина, по-хубавко е вътре. Но децата ги възпитават еднакво добре според мен.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 1 820
Ето тук можеш да видиш точно къде са филиалите:

http://brezichka.info/about.html

1ва група наесен ще бъдат освен в централата, също и в бл. 23, който е до оградата на градината. Не знам дали ще има още една бройка 1ва група, защото в момента завършващия набор са 3 групи.

Общи условия

Активация на акаунт