Малкият син на Дянков в тежко състояние в "Пирогов"

  • 11 806
  • 185
  •   1
Отговори
# 165
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ами едва ли би се загрижил за неминистерско дете така.

# 166
  • Мнения: 6 207
Каспър, би трябвало  да признаеш, че заглавието, ох и ах, и цялата тая шумотевица е пресилена доста. Даже много пресилена. Твоите деца не са ли се удряли, не са им ли излизали цицини? Не са ли оперирани за нещо? Трябва шумотевица да има.


Да, пресилена е...
Ами аз имам само едно дете - другото не можа да живее, но колкото обвинявам лекарите, толкова и себе си.
Можех да направя повече неща, можех, но до последно се надявах, че всичко ще е наред...
Сега пак чакам, но този път съм впрегнала лекари, лекари и самата аз много се пазя.
Така че всичко възможно, което е по човешките сили, трябва да се прави.
И в тази битка - за детски живот, всички средства са позволени.

# 167
  • Мнения: 4 806
Всъщност, никой от тази тема няма забрана ... да стане финансов министър.
То е право, а не е наследствено задължение. Не само тук, но и навсякъде по
света реакцията на все институции би била аналогична. Искам да питам (но
само да питам, не очаквам отговори) - кой би се отказал от тези си права ...
ако би бил на мястото на министъра?
Пожелавам скорошно оздравяване на Марко.

П.С. не съм по темата, но изразявам възмущението си от пускане на теми
за раждане на дете на някой известен. Ето това е неуместно ...

# 168
  • Мнения: 335
...Искам да питам... - кой би се отказал от тези си права ... ако би бил на мястото на министъра? ...

П.С. ... но изразявам възмущението си от пускане на теми
за раждане на дете на някой известен. Ето това е неуместно ...

Хората не свързват това, че детето на Дянков е в болница с това, че баща му е известен.
А с това, с което е известен - във връзка с отношението му към лекарите, болниците и болните... преди да се окаже толкова близо до тях.



# 169
  • Мнения: 4 806
Не съм съгласна. Връзката е повече с това, че е министър, а не с направеното
или ненаправеното от него.

# 170
  • Мнения: 335
...Връзката е повече с това, че е министър, а не с направеното
или ненаправеното от него...

Попитай лекарите, инвалидите или болните, с които започна "правенето" и които тепърва ще научават какво трябва да плащат на ръка по болниците, дори да извадят отнякъде пачките за самоосигуряване три години назад...

# 171
  • Мнения: 4 586
Сега пак чакам, но този път съм впрегнала лекари, лекари и самата аз много се пазя.
Така че всичко възможно, което е по човешките сили, трябва да се прави.
И в тази битка - за детски живот, всички средства са позволени.

А къде е темата за теб, за твоите деца? Има пи такава, с удоволствие бих ти стискал палци. Защото на мен си по-близка от ашладисания министър.
А между впрочев тоя филм с финансов министър от странство сме го гледали, това е втори сезон.

# 172
  • Мнения: 4 806
Холограма, в случая имам предвид само тази тема. Не ми е интересно да ровя по всички
кътчета на народната реакция.

# 173
  • Мнения: 7 837
Фарс в държавата, фарс във форума. Голяма работа, поредния нискобюджетен филм с третокласни актьори.

# 174
  • София
  • Мнения: 426
Нямам нищо против детенцето стискам палци да се оправи,но ако беше друго дете не на министър или депутат дали щеше министъра на здравеопазването да отиде в Пирогов,веднама ВМА предлагат помощ с апаратура или техни екипи ако има нужда,разрешено е всички изследвания да се изпратят в САЩ за мнение и на тамошните специалисти.Те от Пирогов не ти дават ренгеновата снимка да си вземеш та камо ли всички изследвания и заключения на лекарите.Ама в този случай всичко може.Малко е несправедливо ама какво да се прави това не е нищо ново са нас


Сега прочетох по напред в темата и това ...До късно снощи на Марко са правени прецизни изследвания, включително и със скенер. а на мъжа ми не му направиха веднага не работел скенера през нощта и чака до другия ден ама за Марко работи няма проблеми.Пак казвам нямам нищо против детето а против това че грижите не са еднакви за всички което не е редно защо трябва да си човек на някой за да ти обърнат полагащото ти се внимание

Последна редакция: чт, 14 яну 2010, 17:08 от anelka119

# 175
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 309
... дойдоха травматолози, невролози, хирурзи и реаниматори, за да обсъдят състоянието на малкия пациент.

Ей заради това ритам - преди време в момент на пълно изчерпване на физически сили моят мъж се свлече на земята като торба. Не можеше да мръдне дори с кутре. От Бърза помощ ми казаха да си го чукам в главата, мъжа де.
Иначе за министерското синче какво - неочаквано симпатично лице, невинно петгодишно момченце. Да оздравява.

# 176
  • Мнения: 4 586
Някой знае ли какво стана с детенцето?

# 177
  • София
  • Мнения: 2 430
Някой знае ли какво стана с детенцето?

Всичко е ОК.Днес четох една статия,че е добре.

# 178
  • Мнения: 58
Да се надяваме детенцето да се оправи и оздравее напълно,независимо че е детето на Дянков та то е само на 5 год.А пък всички които не са доволни от министъра може да се отвори специална тема за него и там всеки един от нас да го плюе и казва всичко каквото изка.

# 179
  • Мнения: 4 586
Не бе, златен дъб, детеце е, пострадало. Съвсем нормално е да получи то и фамилията му нашето съчувствие и състрадание.
Не е нормално, когато това бе новина, тук на терасата да кесят четирима журналисти,
а сега нито един да не каже така и така стана, всичко е наред, слава Богу, изписаха го.
То е въпрос дори на елементарно форумско възпитание - да си приключиш темата един вид.

Общи условия

Активация на акаунт