"Бал с маски" (MaSKeLi BaLo) по Star TV с участието на Burak Hakkı

  • 21 421
  • 437
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 343
Пламка каня ги в темата  Winkспокойно  HugОх даже зарязах Листопада Embarassed само мъжо сега го гледа  Winkнемога да повярвам Rolling Eyes

# 31
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Пламка каня ги в темата  Winkспокойно  HugОх даже зарязах Листопада Embarassed само мъжо сега го гледа  Winkнемога да повярвам Rolling Eyes

А Листопада е интересен,не го зарязвай WinkДнешната серия особенно Wink Sunglasses

# 32
  • Мнения: 0
Мечтание,ti li mi pisa vuv facebook  Hug Az mai na tebe ti bqh pisala,predi okolo mesec za edna snimka na Burak Hakki,nali? Simple Smile

# 33
  • Мнения: 343
Аз се чудя от къде си ми позната  newsm78а то откъде било HugКакво стана със снимката на Бурак  Winkда не сме го разсърдили човечица че ми е съвестно

# 34
  • Мнения: 0
Emi za sujalenie mai ne6to takova stana.Az bqh ka4ila snimkata vuv facebook,no ne trqbvalo  Cry Cry

# 35
  • Мнения: 343
Леле той я е видял и ни е сърдит  Embarassedтака ли  newsm78

# 36
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Бърже кажете за какво става дума,какво снимка кво нещо Rolling Eyes
Мечтания дай и аз да я видя тази снимка
Flutter Heart Eyes


Гледаш ли филма....Ако си го изгледала,давай да коментираме Sunglasses Sunglasses Sunglasses Sunglasses

# 37
  • Мнения: 343
Плами сега почвам да гледам първа серия че с това палаво дете много време нямам Може ли да ми кажете какво става в първи епизод че да не съм в небрано лозе
Няма ли някоя добра душица да преведе филма  Praynig

# 38
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Чакам снимката на Бурак Crossing Arms Whistling

Плами сега почвам да гледам първа серия че с това палаво дете много време нямам Може ли да ми кажете какво става в първи епизод че да не съм в небрано лозе
Няма ли някоя добра душица да преведе филма  Praynig

Ами в първата серия се разбира,че Бащата на Бурджу(Зейнеп) изневерява на жена си със секретарката,Зейнеп се среща със Бурак(Мехмет) в редакцията за която снима
Той пък снима баща й и там някви други политици,но те го виждат,но той се изплъзва
Общо взето това е най-интересното
Thinking

# 39
  • Мнения: 343
Баща и прилича на Ахмет Доган  Laughingда не е той Joy Joy JoyВидях я секретарката много е хубава  Wink

# 40
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 41
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Да!!!Много са ми страни на мен веждите му Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 0
Леле той я е видял и ни е сърдит  така ли ....Ne ne e surdit,no ne mu e stanalo priqtno  Cry Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 343
Да!!!Много са ми страни на мен веждите му Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing



 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Прегръдки и от мен HugИмаш нов облик  Heart EyesЧак и на мен ми е приходи на кръчма Wink

# 44
  • Мнения: 343
Леле той я е видял и ни е сърдит  така ли ....Ne ne e surdit,no ne mu e stanalo priqtno  Cry Hug Hug Hug
Как да се реваншираме сега WinkПродължавам с филма Wink

Общи условия

Активация на акаунт