Харесват ли ви цветовите гами този сезон,както и модата?

  • 2 277
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 142
 

прекрасно Sunglasses
много съм доволна. от години се обличам предимно в тези цветове. много ги харесвам, а руса в кафяво е мръсна класика Mr. Green
  202uu
Много ме радва модата и цветовете тази есен. Всъщност много харесвам всички цветове. Купих си няколко панталона, като любимите ми са потури в топло кафяво.

# 16
  • Мнения: 1 234
Аз съм голям фен на топлите цветове-жълто,синьо,оранжево а по розово съм луда-половината ми гардероб е в розово.Ама и това писва.Лятото си мислех че няма никога да облека по тъмни дрехи,но не е така.Кафявото не ми допада особенно но комбинацията на златно и зелено е супер Mr. Green

# 17
  • Варна
  • Мнения: 440
Не ! Мразя го тва кафяво , а сега ще трябва да го гледам на всякъде  Sick

# 18
  • Мнения: 5 622
Не ! Мразя го тва кафяво , а сега ще трябва да го гледам на всякъде  Sick

Особено много ти се очертава да гледаш мен  Crazy

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Харесвам кафяво, маслено зелено и другите есенни цветове, но не ми отиват.
Кафяви очи, т.кестенява коса, матова кожа и в тези цветове ставам тъмно петно, всичко се слива. Sad
 Нося пастелни и ярки тонове. Все пак си взех една модно-кафява блузка с голямо деколте. Grinning

# 20
  • Мнения: 4 473
Тъмното маслено зелено да, харесва ми, но кафявото изобщо не ме привлича Sick
И наистина - от хиляди магазини блъска само на този цвят Whistling

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не ме интересува кои цветове са модерни. Нося само тези, които ми отиват. Обичам бяло, бордо, тъмно синьо, светло синьо. Зелено никак не ми отива, така че го изключвам. Както и сивото. Кафяво - горе-долу, имам няколко неща в кафяво...
Не ми харесва, че всички ходят еднакво облечени. Харесвам розово, но по време на миналогодишната офанзива го забраних.  Mr. Green
Доволна съм, че най-после мога да си намеря дрехи в бордо и лилаво. Досега такива цветове трудно се намираха. Абе, важното е да носиш каквото ти отива, а не това, което е "модерно".  Grinning

# 22
  • София
  • Мнения: 9 475
Имах един период, в който ме избиваше само на кафяво: кафеви обувки, кафяв костюм, кафеви сенки, кафеви блузи.... А бе всичко в кафяво. Simple Smile
МНого харесвах всичките нюанси на кафявото. Някак си така ме завладя този цвят, че един ден като се вгледах в гардероба си- ами то всичко вътре кафяво. Confused
От тогава не съм си купила нищо в този цвят.
Преди две години пък се започна с тази розова вълна- та виждах всичко в розово: розови сенки, червила, чехли, блузи, потници....
И ето, че пак ще се връщам на кафявото, явно. Wink
Така или иначе ми харесва този цвят. Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 9 475
Хихи, интересно ми е търговците какво ще правят с толкова много стока в кафяво, когато отмине този сезон и дойде друга цветова мода Mr. Green
О, Лилит, не им мисли на търговците! Wink
Ами как какво, каквото ще направят и със стоката, която имат в розово. Ще я продадат. Flutter bowuu

# 24
  • Варна
  • Мнения: 440
Не ! Мразя го тва кафяво , а сега ще трябва да го гледам на всякъде  Sick

Особено много ти се очертава да гледаш мен  Crazy

Абе ако е често , колкото до сега ....... Whistling

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
харесват ми по принцип,но е отвратително по витрините на магазините да гледаш едни и същи неща

от сума ти време искам да си купя нещо оригинално , а нищо не харесвам-всичко е за тинейджъри/имам предвид размерите/ и сякаш е доставено от едно и също място.

поне в Бс е така,нямаме кой знае какви магазини Close

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Гал_бс, е имаме си и "кой знае какви магазини" ама пък те са не едни бесни цени ......... пък да си оригинален с конфекция е мъчна работа. Освен да не се вълнуваш от модата и ще изглеждаш оригинално или демоде

# 27
  • Мнения: 4 371
Не ми харесват цветовете, а и не ми отиват.
Мразя кафяво и не бих си купила колкото и да е модерно и да ми харесва на другите Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 4 423
Не харесвам кафявия цвят, зеления също - не ми отиват просто! Rolling Eyes

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 6 326
Гал_бс, е имаме си и "кой знае какви магазини" ама пък те са не едни бесни цени ......... пък да си оригинален с конфекция е мъчна работа. Освен да не се вълнуваш от модата и ще изглеждаш оригинално или демоде


дай някоя идея.

аз имам някои любими,но откакто съм на тези кг много трудно си намирам дрехи,които да са по вкуса ми , цена-може и по-висока  стига да не е неоправдано космическа.не съм чак толкова дебела,но все пак съм над нормата за ръста ми.

тези от типа спортни и за дънки не ги броя
търся нещо спортно елегантно и наистина съм изръшкала вече целия център

Последна редакция: нд, 02 окт 2005, 15:51 от GAL_Bs

Общи условия

Активация на акаунт