Ревнувате ли мъжете си?

  • 7 283
  • 71
  •   1
Отговори
# 15
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Хей, момичета много сте железни в чувствата... Как така пък изобщо не ревнувате??? Нали който обича, той и ревнува. Това, че той не ми дава повод за ревност значи ли, че не трябва ама изобщо да не ревнувам. Може да е съвсем мъничко...но я има...тази ревност.

# 16
  • Мнения: 2 175
Нали който обича, той и ревнува.

Това не винаги е вярно..

Не го ревнувам..поне не от конкретни жени..И да се случи нещо, вероятно ще е инцидентно..
А ако се появи "съперница" - със сигурност ще го усетя..

# 17
  • Мнения: 426
Аз по принцип изобщо не съм ревнив човек,не съм ревнувала нито едно от гаджетата си, въпреки че всички съм ги обичала( щом съм била с тях).Не ревнувам и приятелките си,защото има и такива хора които ревнуват дори приятелите си. Много свободолюбив човек съм и изисквам много свобода,съответно позволявам и на другите да я имат. Ревниви и обсебващи хора не понасям. Странно ми е че някои жени дори се ласкаят когато мъжете ги ревнуват или им демонстрират чувство за собственост Whistling

# 18
  • Мнения: 46 600
Не, не ми е дал повод.

# 19
  • Мнения: 4 785
Съпругът ми е много привлекателен и откак се помня е заобиколен от обожателки, някои доста нахални, междувпрочем. В началото много ревнувах, но не се живее така, затова се отказах. Сега изобщо не ревнувам, даже такива ситуации ме забавляват.

Тъкмо щях да пиша, ама ти си го написала и за мен (само сменям частта за съпруг  Mr. Green)

# 20
  • Мнения: 2 136
Не, вече не го ревнувам!Имах моного поводи за сверка с разни дами и момиченца, но момчето ми не се поддаваше Wink

# 21
  • Мнения: 122
Няма от кого...

# 22
  • Мнения: 426
Не, вече не го ревнувам!Имах моного поводи за сверка с разни дами и момиченца, но момчето ми не се поддаваше Wink
Това със сверката ми е познато Joy Моите приятелки редовно ме използваха за тая цел когато искаха да тестват новите си гаджета.

# 23
  • Мнения: 8
Добре, по принцип не ревнуваме и не ревнуваме от всяка жена, разбира се. По-скоро исках да разбера от каква жена и в каква ситуация бихте изревнували, ако има такива.

# 24
  • Мнения: 103
Добре, по принцип не ревнуваме и не ревнуваме от всяка жена, разбира се. По-скоро исках да разбера от каква жена и в каква ситуация бихте изревнували, ако има такива.
Е, то ситуации има двеста.Сърбят те пръстите да напишеш каква е твоята и дали ние бихме изревнували в нея Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 175
Хм..бих изревнувала от бившата му..
Не я познавам, но знам че още плащам за грешките й..

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не. Не знам в каква ситуация бих изревнувала, никога не съм била в такава.

# 27
  • гр.София
  • Мнения: 380
Докато интуицията ми подсказва, че нямам поводи за притеснение, не ревнувам. Бих ревнувала от определена жена, ако имам конкретен повод за това, не бих си изграждала някакъв въображаем образ на евентуалната съперница. Това ми се струва параноично.

Последна редакция: вт, 12 яну 2010, 21:54 от Лола

# 28
  • Мнения: 2 448
Не ми трябва съперница, за да ревнувам.Докато ми пука за някого, ревнувам. Ако съвсем спра да ревнувам, значи е спряло да ми пука. Иначе давам пълна свобода, държа избора да е с мен, защото го иска, а не защото съм му стъпала на врата и го дебна на всяка крачка. Моята ревност е по скоро желание той да вижда в мен това, което аз в него. И понеже сигурност в чувствата никога няма, няма начин да не изпитвам ревност. Би било глупаво и самоуверено да мисля, ей добре че съм толкова незаменима, никога не би си паднал по друга жена, дори и за кратко.

# 29
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Ревнувам, та пушек се  вдига.С повод, без повод- все тая Twisted Evil Откак веднъж го хванах в изневяра, постоянно  си мисля, че  редовно кривва от правия път Simple Smile Първия път му простих, но набарам ли го пак, ако  не остане без мъжко достойнство, да стана  въртолет #2gunfire Grinning

Общи условия

Активация на акаунт