Бихте ли гледали внуците си?

  • 1 448
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Хм, не съм сигурна, дали ще доживея за внуци да гледам. Ако ми поискат акъл или отмяна в нещо - бива, но дете се гледа от мама и тати. Готова съм да пея песнички, да разказвам приказки и да го науча да танцува, не бих се осмелила да възпитавам обаче.

# 16
  • Мнения: 1 366
Не!! И не само защото съм потенциална свеки. С удоволствие ще помогна, но не да ги гледам постоянно. Та ако ще би и заради страха да бъда по-късно обвинявана в лошо възпитание например. Пък и ако трябваше бабите да гледат децата - те щяха да си ги раждат. Децата определено се нуждаят от родителите си.
А пък и на сина ми съм му "уредила" бейбиситерка от сега (за който не знае имам син на почти 16 години и бебка на една и половина Wink)

# 17
  • Мнения: 1 854
Пък и ако трябваше бабите да гледат децата - те щяха да си ги раждат. Децата определено се нуждаят от родителите си.

Днес дадоха по тв-то баба, износила детето на дьщеря си, забременяла инвитро сьс спермата на зет си, защото дьщерята не може да забременява. Дали ако някой попадне в тази ситуация би се сьгласил да постьпи като това семейство?Сьжалявам, че малко отклонявам темата....

# 18
  • Мнения: 3 098
Пък и ако трябваше бабите да гледат децата - те щяха да си ги раждат. Децата определено се нуждаят от родителите си.

Днес дадоха по тв-то баба, износила детето на дьщеря си, забременяла инвитро сьс спермата на зет си, защото дьщерята не може да забременява. Дали ако някой попадне в тази ситуация би се сьгласил да постьпи като това семейство?Сьжалявам, че малко отклонявам темата....
   
 Thinking Хм,доста деликатно.Ами като се поставя на мястото на бабата,ако това е единствения на4ин да я направиШ Щерка си Щастлива,да сигурно Ще се съглася.

# 19
  • Мнения: 7 430
....Днес дадоха по тв-то баба, износила детето на дьщеря си, забременяла инвитро сьс спермата на зет си, защото дьщерята не може да забременява. Дали ако някой попадне в тази ситуация би се сьгласил да постьпи като това семейство?..

И аз бих се съгласила, ако разбира се няма друг вариант Wink

# 20
  • Мнения: 400
И аз бих гледала newsm10....като гледам майка ми и баща ми как се радват на племеничетата ми smile3541...и толкова мило ми става. Нали знаете, че бабата обича повече внучето, отколкото детето...май има нещо вярно....
Надявам

Аааа, бабата СЕ РАДВА повече на внучето си, но обича повече ДЕТЕТО СИ Wink

Аз нямам търпение да стана баба! За това искам и пет деца. Сега имам син, но искам много дъщеря, че ако снахата е гадна... да си гледам другите бебчовци.
Не че обожавам бебета, но МОИТЕ бебета - ДА!! И искам много, много внуци! И да ги гледам, да ги уча на живота, да им разказвам... еххх!  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 3 491
Честно казано, питала съм се, но ... откъде да знам.  newsm78Нито знам какво е да си баба, нито знам за какви жени ще се оженят, как ще живеят, и какво ще мислят по въпроса редно ли е бабите да гледат внучетата, нито самите ние на какъв хал ще сме, и какво ли не oще. Изобщо, отворена съм май за всякакви варианти.

Последна редакция: нд, 02 окт 2005, 03:34 от neznakomka

# 22
  • Мнения: 4 629
Ако живот и здраве имам внуци ще си ги гледам с кеф. Обожавам бебета и деца и се надявам да имам много. А след това да имам много внуци Grinning

Днес дадоха по тв-то баба, износила детето на дьщеря си, забременяла инвитро сьс спермата на зет си, защото дьщерята не може да забременява. Дали ако някой попадне в тази ситуация би се сьгласил да постьпи като това семейство?Сьжалявам, че малко отклонявам темата....

Да бих се съгласила да износя бебето на детето си

# 23
  • Мнения: 3 461
И аз сега мисля,че само ще помагам,а няма да ги гледам постоянно,но знае ли човек.Майка ми имаше два постулата,че който има деца да си ги гледа и че внуците не се обичали повече от децата.Е,претърпя пълна метаморфоза и с двата. GrinningТя отледа почти изцяло дъщеря ми докато аз ходех на работа,а сега ми помага нон стоп с отглеждането на двете по-малки.Незаменим помощник и приятелка,освен това ги възпитава отлично,та нямам проблеми в това отношение,изцяло им е посветена. Simple SmileДано и аз съм поне малко добра в отглеждането на внуци,колкото е тя,живот и здраве.Но в същото време ми се иска и да миткам с дядото насам натам,абе знае ли се.

# 24
  • Мнения: 1 215
rotfImbo rotfImbo rotfImbo
Как Ще го краднеШ?Няма ли да ти е жал за бедната му май4ица? newsm45

АМи така, ще го крада, както майка ми ми краде бебето Laughing Mr. Green Laughing След бурен семеен скандал, аз тръгвам на една страна, майка ми на друга... Обикалям си значи из магазините, поспряла съм в един, гледам си разни дрешки и по едно време чувам как количката се движи към изхода (на моята й скърцат колелата). Обръщам се и какво да видя, майка тихомълком се промъкнала в магазина и ми краде бебка....  Laughing

# 25
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Ако искат свобода - има детегледачки!
Сори за нахлуването в стройната редица на кандидатите за внучегледане с едно отрицателно мнение.
И аz съм на тоzи принцип, макар че ако има проблеми и ме помолят, винаги бих помогнала. Но zнае ли някой, как ще се раzвият нещата.

# 26
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Както се казва: поживем ( не знам къде е ето с двете то4ки),увидем.
Не мога да кажа от сега какво Ще стане след години,но знам само,4е децата ми винаги могат да раз4итат на мен за помоЩ. Това не озна4ава,4е аз няма да си гледам собствения живот с дядото  Twisted Evil

# 27
Да сме живи, здрави и прави Grinning, пък за останалото - времето ще покаже.

# 28
  • Мнения: 964
С най-голямо удоволствие дай боже да имам такива и някой да ми ги даде да ги гледам Naughty

# 29
  • Мнения: 2 825
Пьрво искам да отгледам децата си, които още не сьм родила....после те живи здрави да имат свои...и ако не сьм изкуфяла и изветряла-ще помагам с каквото и когато мога!Моля се само децата ми и внуците ми да са благодарни хора!В БГ се нагледах на деца, които считат, че родителите са им дльжи цял живот.Жалка история.....

И аз така, да дойдат първо децта, да порастнат.....пък после ще му мисля за внуци Wink
Предполагам, че ще ги гледам и ще им помагам, когато децата имат нужда Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт