Мъжете Рак

  • 120 435
  • 739
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета искам и аз макар и малко късно във времето да се включа към темата и се надявам да ме посъветвате как да постъпя. Историята е следната с мой колега зодия рак в университета  сме близки от 1г. свързани това, че той се занимаваше с една друга наша колежка и тя го нарани много тогава с него бяхме много добри приятели и покрай тази ситуация се сближихме още повече и до ден днешен сме си близки с това момче, виждаме се постоянно чуваме се, но в повечето случаи аз му се обаждам  той също звъни, но аз повече и един ден той ми каза че изпитвал привличане към мен, харесвал ме, но не можел да се отпусне, защото още се сещал как го в наранила въпросната наша колежка преди и да се оставим на времето  ако и аз изпитвам нещо към него нещата да се случат постепенно от само себе си и аз се съгласих, но ние се държим като двойка като се видим целуваме се, държим се за ръце,винаги ми помага постоянно ми повтаря че не иска да ме изгуби или да си развалим отношенията помежду си,страшно мил и галантен е. Веднъж го бях попитала какви мисли да ни бъдат отношенията само приятелски или нещо повече и той каза че е объркан че му харесвам но още не е преодолял това ,че онази колежка го е наранила и да се дистанцираме един от друг да не се чуваме толкова често, но това продължи един ден и нещата пак са същите виждаме се целуваме се ( не сме правили секс) но той не предприема нищо наистина може да  е объркан но се държи адски мило с мен все едно сме двойка а после чака аз да му се обадя, как да постъпя посъветвайте ме... МОЛЯ  Simple Smile)))

Последна редакция: вт, 12 фев 2013, 22:19 от andjitu_02

# 136
  • sofia
  • Мнения: 3 706
На мен това ми звучи, като мъж, който бяга от отговорност. Няма значение от коя зодия е, зарежи го!!!
 

# 137
  • Русе
  • Мнения: 652
Настъпи го. Раците често сме пасивни и предпазливи. Не че ни е страх или сме без посока, просто не бързаме за никъде. А ако не ще - не ще. В такъв случай го оставяй и продължавай нататък. Една година е достатъчна, за да е направил избора си. Просто не бърза да ти го покаже, и ако го оставиш сам може да мине още толкова, такива сме си Party

BTW

защото той просто ИДВА от час и половина

Не е важно, че много се бавим, а е важно, че винаги пристигаме точно когато наистина трябва Laughing

# 138
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
Не е важно, че много се бавим, а е важно, че винаги пристигаме точно когато наистина трябва Laughing
[/quote]


И аз винаги се чудя как става този номер. Тръгвате все в последният момент, а пристигате точно навреме newsm78

# 139
  • Мнения: 6 993
Анджиту, за 2 страници, за втори път питаш за тоя. Никакво развитие не виждам в историята. Ако бях аз, да съм го зарязала  Peace Или поне да въртя още един  Laughing
Но аз съм от бързите раци  Laughing

# 140
  • Мнения: 471
Не е важно, че много се бавим, а е важно, че винаги пристигаме точно когато наистина трябва Laughing


И аз винаги се чудя как става този номер. Тръгвате все в последният момент, а пристигате точно навреме newsm78


[/quote]
Бързо ходене  Laughing

# 141
  • Мнения: 1
Еовин просто нещата ту започват да се случвам ту спират, извинявайте ако ви досаждам с моите искания за съвети, но винаги е добре да получиш няколко странични мнения по даден въпрос. Simple Smile

# 142
  • Мнения: 1
Koronis, какво означава настъпи го аз да взема нещата в свой ръце ли? Grinning С раците се чудя да нахалства ли човек или да ви чака....

# 143
  • Мнения: 6 993
Ми аз като рак, се гоних с един рак 4 месеца, докато аз не взех нещата в свои ръце.  Laughing Казах му, че по-добре да не се виждаме вече, щото не мога така да издържа на това да изглежда сякаш иска да съм с него, да се държи така - мило, да ме хваща за ръка, целува по бузите, прегръща, гали по косата и да е все до мен, а пък иначе нищо.  Crossing Arms Той явно се стресна и каза, че не знаел аз дали го харесвам  ooooh! Да бе, аз ако не те харесвам, само ще седя да ме галиш по косата и да ме гушкаш, да... Rolling Eyes Е, имаше резултат, цял месец бяхме заедно преди да ми изневери  Mr. Green

# 144
  • Мнения: 1
ох, с мен е по същия начин държи се мило, целуваме все едно съм му половинката така се държи, знае че го харесвам, но казва и да се оставим на времето, в същото време сега сме уж приятели а пък по принцип всеки ден  се чуваме аз съм по нахалната защото аз първо за нещо звъня и после той но вече от два дни нито той нито аз съм му звъняла не знам защо дано да се обади искам да имаме нещо но не знам в същото време  ако толкова искаше щеше да направи първата крачка а не ей така да се държи мило целувки това онова  а после дори не се обажда да ме чуе не му липсвам аааа Еовин много объркана ситуация и наистина не знам какво да направя Simple Smile

# 145
  • Мнения: 6 993
А, щом не се обажда - кофти. На мен поне ми звънеше или пишеше в чатовете  Laughing

# 146
  • Deutschland
  • Мнения: 5 421
И моя Рак като се нацупи не звъни, ама аз като уважаващ себе си Овен не го оставям на мира. Звъня, пиша смси Laughing и той се предава .....

# 147
  • Мнения: 1
на мен ми се обади вече така че всичко от тази гледна точка е добре Simple Smile

# 148
  • Мнения: 213
Като един истински рак  Flutter(обаче от женски пол) ще ви кажа, че "един истински рак" никога няма да поеме инициативата в свои ръце Naughty. Ако вие не го натиснете...нещата няма да станат. Аз съм предпочитала да седя на страна и да чакам , но само и само да не звънна първа Naughty. Моя девиз (както и на много други раци е )...- ако някой иска да те види или да те чуе той ще те потърси..а не обратното, просто защото ние сме прекалено "свити" и приемаме едно такова нещо (като обаждане) за досаждане.

П.с. горенаписаното важи като за жени така и за мъже раци Naughty..

Помнете един рак никога няма да ви "натисне", напротив той ще чака да бъде натиснат и точно това иска  Peace

# 149
  • Мнения: 175
Много точно ни е описала Семора. Само че точно поради тази свитост и пасивност, хората около нас си задават въпроси дали изобщо имаме интерес и т.н. И дори и да знаят каква е причината за това поведение, това не ги топли особено и не го възприемат за нормално. Но все пак има и такива, които  проявяват разбиране и нямат проблем с тази наша особеност. Peace

А представете си колко е забавно, когато и двете страни са рак... Но дори и там се случват нещата. Необяснимо как наистина, но се получава, явно чрез някакви странни вселенски сили... Laughing

Общи условия

Активация на акаунт