Мъжете Рак

  • 120 654
  • 739
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 0
Здравейте !! Simple Smile Пише ви една объркана Водолейка, която има почти същите проблеми като вашите. Всичко започна началото на годината. Запознах се с едно момче, (Рак) чрез обща компания. В началото нямах интерес към него, отбягвах го даже ме дразнеше. Но започнахме да излизаме все по-често, да се виждаме всеки ден, да си пращаме смс-и и т.н. Обаждаше ми се постоянно аз измислях нови и нови оправдания само и само да не се видим, но все пак рачешкия инат надделя. Излизахме постоянно заедно, където и да отиваше ме взимаше с него, държанието му беше уникално, държеше се с мен като с принцеса. Почнах да свиквам с него, колкото повече го виждах и излизах с него толкова повече исках да си бъде само мой. Той пък от негова страна не спираше да ми повтаря, колко много иска сериозна връзка и колко много ме харесвал и искал да бъда негова. На 4 февруари тръгнахме. 2-3 седмици след като се случи това той започна да се отдръпва. Не се сещаше за мен, не ми звънеше, а когато аз го търсех намираше оправдания колко много бил зает. Започна да не ме взима с него, да ме отбягва и да ме търси само когато на него му изнася. Опитах се да взема нещата в свой ръце. На всяко негово недоволство се опитвах да оправя нещата, (целувки, прегръдки, разбирателство, нежност и т.н. ) но той отново намираше оправдания. Молила съм го много пъти да седнем да си изясним отношенията да ми каже какво иска ще се опитам да го направя, че дори и невъзможното бих опитала ... Но не мога да го разбера. На моменти нежен, страстен, мил а след това все едно не е имало нищо между нас. Не знам какво да правя как да се държа с него, обичам го страшно много, но тези негови променливи настроения ми действат отрицателно. Искам да бъда с него и бих направила всичко, но явно за него нещата не стоят по този начин. Исках само да споделя с Вас, ако има някой с подобна история или ако някой има опит в тези неща нека сподели. Ще Ви бъда безкрайно благодарна !! Simple Smile Благодари ви Предварително !! Simple Smile

# 196
  • Deutschland
  • Мнения: 5 496
Рачешки настроения Peace От седемгодишният ми вече опит с Рак ще ти кажа, че няма оправия с това. Ту е така, ту онака. Или свикваш или не. Чувствителни са и лесно си променят настроенията.
С тях само постоянство и упоритост, иначе не бива. Това от мен. Нека мъжете Рак да кажат повече

# 197
  • Мнения: 1 427
Ххахахахаха, чакай мъж Рак да ти каже какво му е , пък камо ли да обясни за отношенията ви....дори и като сме били пред раздяла е мълчал като партизанин  #Cussing out
Гледаш действията му, слушаш и като е на кеф подпитваш-иначе няма оправия  Wink

# 198
  • Мнения: 31
И аз да напиша нещичко за един придставител на зодийката: Принципен, работлив, грижовен, обичлив, НО мълчалив (на моменти обича да се затваря в себе си) и отмъстителен (когато някой го нарани го отписва завинаги от живота си), и не на последно място много ревнив!

# 199
  • Мнения: 0
Знам и при нас е на моменти настроението Не мога да го разбера даже понякога имам чувството, че не му пука, но пък на моменти е ужасно мил и нежен .... НЕ ЗНАМ  ooooh!

# 200
  • Мнения: 31
Знам и при нас е на моменти настроението Не мога да го разбера даже понякога имам чувството, че не му пука, но пък на моменти е ужасно мил и нежен .... НЕ ЗНАМ  ooooh!

Симона, не се притеснявай, пука му! Макар и да не го показва, му пука ... Ти бъди търпелива и му показвай чувствата си

# 201
  • Мнения: 0
Не знам .... Дано да е така както казвате, не мога да ги разбера тези рачета ..  Thinking

# 202
  • Мнения: 2 286
Голяма драма си спретнахме в моя Рак - осмокрак (аз съм овен) и вече му виждам края. А той хем не иска, хем нищо не прави, за да го предотврати. И на всеки 3м. нова дивотия ми "сервира".

От 4,5г сме заедно, преди това го чаках почти 5г.... Много съм уморена вече да се боря за тази връзка.

Освен това, явно с нещо съм го обидила/ наранила, ама нищо не казва, мълчи като рак и толкоз! Е, аз какво да направя? Язва направих за 3 дни "настроения" вкъщи, ама и аз дума не обелвам, а вече ми иде да крещя! Щото после ми вика, че всичките скандали от мен идвали #Cussing out . И за това този път съм решила - ще мълча! Ако иска нещо да ми каже, ще намири начин.

# 203
  • Deutschland
  • Мнения: 5 496
hailie, и ние сме Рак и Овен. Мъ..при нас дивотиите са на всеки три дена, като последната беше преди малко  Joy

# 204
  • Мнения: 2 286
hailie, и ние сме Рак и Овен. Мъ..при нас дивотиите са на всеки три дена, като последната беше преди малко  Joy

Абе, то си зависи и от дивотиите, и от търпението ти Mr. Green . Аз търпение вече нямам!

# 205
  • Deutschland
  • Мнения: 5 496
И аз нямам нито търпение, нито нерви. То бива депресии, глезотии, ама чак толкова Praynig

# 206
  • Мнения: 283
Здравейте  Hug  bouquet

Аз съм майка на Рак, почти на 2г. е  Simple Smile

Не съм контактувала с мъже от тази зодия и ще се радвам, ако ме приемете сред вас  Flutter

# 207
  • Мнения: 31
И аз нямам нито търпение, нито нерви. То бива депресии, глезотии, ама чак толкова Praynig

Незнам как ще го изтълкувате, но трябва повечко търпение, повечко разбиране за да вървят нещата .... Не искам да звуча банално, но раците са такива - изпадат в депресии, понякога реагират детински, цупят се и тъй нататък, а партньорът до тях трябва да има нерви "корабни въжета" ... само тогава нещата ще вървят

# 208
  • Мнения: 2 286
И аз нямам нито търпение, нито нерви. То бива депресии, глезотии, ама чак толкова Praynig

Незнам как ще го изтълкувате, но трябва повечко търпение, повечко разбиране за да вървят нещата .... Не искам да звуча банално, но раците са такива - изпадат в депресии, понякога реагират детински, цупят се и тъй нататък, а партньорът до тях трябва да има нерви "корабни въжета" ... само тогава нещата ще вървят

На моменти се чудя дали не е от възпитанието това поведение. Прекалено лекомислен и несъобразителен, без грам да помисли за последствията от действията си и после ми заявява, че все съм се сърделя и да съм по-търпелива Shocked Crazy . Все едно с 5-год дете разговарям Crossing Arms .

# 209
  • Мнения: 1 427
Офффф, колко ми е познато  Hug

Общи условия

Активация на акаунт