Мъжете Рак

  • 120 443
  • 739
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 427
Ами да, за мен някак ми олекна като осъзнах , че той всъщност не критикува мен, а просто критикува всички и аз съм част от всички. Обаче сарказаму ми идва в повече. Дори не осъзнава каква болка причинява на човека към който ги казва. Например голямото ни дете е ученолюбиво, съвестно и много изпълнително. Винаги е завършвал година с отличен. И винаги  мм го е наричал дете полуидиотче.......?и така с насмешка..........е що разправии сме имали на тая тема..............
И  горе долу максимума е два три дни без скандал......и после или с мен или с детето. Абе някак го човърка отвътре да се кара с някой. Абсолютно!
Иначе съм съгласна  че когато искат и са в настроение раците и в частност мм са много забавни и приятни хора. И при нас до появата на първото дете всичко беше перфектно, но след второто направо изпаднах в немилост. Стовари върху мен целия си лош нрав и заядливост, защото на първо място за мен са децата , а той не може да приеме второто място.Точно!Обаче при мен детето е само едно!

Иначе мм изобщо не е поспалив.  Сутрин става в 6ч. И всички които не са станали до 7  биват изритвани от кревата. И вече всички като са станали и гледат да му угодят  щото да не е сърдит и........нашия съм 11ч задремва пред телевизора. Дет се вика става рано и като дигне цялата къща на крак си ляга да си доспи. Абе ужас.При нас разликата е, че не ляга после да си доспи, обаче пък вечер още в 9 си ляга и трябва муха да не прехвръкне буквално, заспи ли принцът
Ох, усмихнелка  Hug Hug Hug имам чувството, че са клонинги нашите  Cry
И бих прибавила, че не се занимава с детето-да излезе сам с него досега никога не е било.
Иначе като излезем тримата го лигави и му купува всичко.
Вкъщи само му дай да се боричкат и да го тъпче с джънк.
И не съм съгласна, че както го научиш-има хора, които ни се водят, ни се карат, ни вързани стоят. Mr. Green
Майка ми и тя е рак също-миналата седмица се беше "загрижила" да не би да си идваме случайно да гласуваме, че тя събота и неделя е на Задушница на село.
Значи село и гробищата са ѝ по-важни от това да си види внучето, което вижда 2-3 пъти в годината за по два часа!
Предният път я мързеше да изчисти за да ни посрещнат за 2 часа, а и  сериалите са по-важни, та затова слязоха пред блока за 5 мин. само и това е.
Като ми звъня последният път беше не за да ме пита как сме, ами да ми каже кой комшия умрял.  ooooh!

# 586
  • Мнения: 438
Леле...майка рак  и мъж рак.......
Аз по едно време бях на работата шефка рак -вкъщи мъж рак.........направо се бях пощурила
Смених работата, та ми остана само в къщи рак.

Обаче пък той влезе в тая възраст между 40 и 45години.......леле........те мъжете нещо им става в тоя период и направо неадекватно се държат. Сега се е кротнал, не знам на какво се дължи. И гледам полага доста усилия , макар че го човърка да се скара с някой . Ама и аз бях яхнала метлата накрая и му поднесох документите за развод да разпише. Не знам това ли го стресна , нещо смислили се, или за да не се излага пред хората че е разведен.

Ще видим докага ще е, макар че искрен изглежда.

Иначе не мога да кажа че е лош човек. Всъщност никому не мисли  лошо. Просто са големи нарциси  и изобщо не осъзнават че със сарказма си нараняват хората около себе ди.

# 587
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета. Имам нужда от съвет.
Един рак много упорито ме преследваше преди време, ама много упорито. Аз не го харесвах, но беше супер настоятелен и хлътнах. Само, за да разбера, че ме е искал само за секс  #Crazy
Когато реших да му призная, че всъщност го харесвам, получих "Мисля, че се бяхме разбрали."  Sick
Казах му да не ме занимава повече и го изтрих от живота си. Няколко месеца по-късно обаче той пак се сеща за мен... И отново очевидно иска само секс. Искам, не искам, старите чувства ми се събудиха. Не мисля пак да се разкривам, защото ме е страх, пак да не бъда наранена. За това се чудя дали въобще да се занимавам. Как мислите? Да подходя ли бавно с него и да му играя играта? Или просто отново да изтрия този човек?
П.С. Идвам от дълго съжителство с върл водолей (а аз съм риби). Свикнала съм на мълчание вкъщи (защото всякакви разговори, каквито и да са те, са тема табу  Laughing), свикнала съм да не ми се обръща никакво внимание и тн Simple Smile Не ми правят впечатление тези неща, така че съм готова за сръдните на рака  Laughing Само, че как да го спечеля? Simple Smile

# 588
  • Мнения: 2 211
eli89bg, пише ти твоята пълна астрална противоположност - жена Дева.: )
Ти искаш съвет от нас, но не мисля, че се нуждаеш от такъв. Мога единствено да споделя моето мнение по въпроса, но... ти си водна зодия, не пренебрегвай интуицията си.. Самият факт, че се допитваш до непознати за неща, касаещи личния ти живот, е основателна причина, че нещо не е както трябва.. Хм.. същото е като да пуснеш пералнята, да ти изпише "грешка" и да не иска да 'тръгне', но ти вместо да провериш откъде идва проблемът, да почнеш да я блъскаш и удряш с надеждата, че след като повредиш дисплея и надписът изчезне, то и проблемът ще се реши...
От личен опит знам, че когато допуснеш някого близо до сърцето си и този Някой е наясно с чувствата ти, но те 'предаде' и пренебрегне, то, дори след време да те потърси, бъди сигурна, че ще го направи отново. И ще го прави прави, докато ти му позволяваш. Твоя воля, времето така или иначе си минава...

Не искам да се впускам в предположения, дали той чувства същото като теб и дали има смисъл да го "печелиш". Мисля, че решението на проблема трябва да започне оттук:
Цитат
Свикнала съм на мълчание вкъщи (защото всякакви разговори, каквито и да са те, са тема табу), свикнала съм да не ми се обръща никакво внимание и тн Smile Не ми правят впечатление тези неща...
Вие, Рибите, имате нужда от емоционална стабилност. От някой, който да ви разбира, да ви усеща.. дори - да ви е авторитет. Да се чувствате оценени и нужни.
Задаваш въпрос - "Да подходя ли бавно с него и да му играя играта? Или просто отново да изтрия този човек?" Мнението ми е - никога не пренебрегвай чувствата си! Simple Smile Усещам, че искам да се "опариш" - няма лошо, човек се учи от грешките си. Последното е напълно сериозно!



# 589
  • Мнения: 9
Мнението ми е - никога не пренебрегвай чувствата си! Simple Smile Усещам, че искам да се "опариш" - няма лошо, човек се учи от грешките си. Последното е напълно сериозно!

Мерси за откровения отговор Simple Smile Може би от това имах нужда, хах. Не, че искам да се опаря. Просто искам да знам, дали зад рачешката черупка не се крият някакви чувства. Тъй като четох, че не обичат да си показват чувствата, за да не бъдат отхвърлени.
Но може би пък си има раци женкари, които не държат на семейния уют, а просто искат забавление  Thinking

# 590
  • Мнения: 2 211
Съжалявам, ако отговорът ми е прозвучал прекалено остро. Директният подход не означава лошо отношение... така де, нищо лично. Peace "Искаш да се 'опариш' " - един вид да се потопиш в неизвестното, да рискуваш.. Готова си да дадеш 'нещо', без да си наясно с чувствата на другия. (Правим тази стъпка, осъзнавайки всичко това, и все пак накрая страдаме заради липсата на лоялност и 'признателност', които така или иначе не бихме получили.) Само той си знае какво в действителност се крие зад намеренията му.
За да не излизам от темата, ще кажа впечатленията си от мъжете Рак, които познавам. Двамата ми трети братовчеди са Раци. По-малкият (в момента е на 22г.) има сериозна приятелка от почти 4г. Много чувствителен, открит, споделящ. Брат му, с който сме връстници, не мога да си го спомня с момиче до него. Grinning Най-вероятно е имало някакви, но нищо по-сериозно... или поне аз не знам. По-потаен и затворен е за личния си живот. Много отговорен в работата си и с много приятели.
Възможно е да има и "женкари" сред Раците... като при всички други зодии. Мисля, че за характера и същността на човек от дадена зодия ключова роля играе и Луната. Peace

# 591
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Здравейте, момичета. Имам нужда от съвет. Един рак много упорито ме преследваше преди време, ама много упорито. Аз не го харесвах, но беше супер настоятелен и хлътнах. Само, за да разбера, че ме е искал само за секс  #Crazy Когато реших да му призная, че всъщност го харесвам, получих "Мисля, че се бяхме разбрали."  Sick Казах му да не ме занимава повече и го изтрих от живота си. Няколко месеца по-късно обаче той пак се сеща за мен... И отново очевидно иска само секс. Искам, не искам, старите чувства ми се събудиха. Не мисля пак да се разкривам, защото ме е страх, пак да не бъда наранена. За това се чудя дали въобще да се занимавам. Как мислите? Да подходя ли бавно с него и да му играя играта? Или просто отново да изтрия този човек? П.С. Идвам от дълго съжителство с върл водолей (а аз съм риби). Свикнала съм на мълчание вкъщи (защото всякакви разговори, каквито и да са те, са тема табу  Laughing), свикнала съм да не ми се обръща никакво внимание и тн Simple Smile Не ми правят впечатление тези неща, така че съм готова за сръдните на рака  Laughing Само, че как да го спечеля? Simple Smile

Ели, и аз съм Риби. Мъжът ми е Водолей. Разбирам идеално какво имаш предвид... Радвам се и на Девата, която ти отговори. И се радвам, че си я прочела. Общо взето мисля точно като нея и аз. Съжалявам  Peace

Имам близък колега, зодия Рак. Женен е, но обожава да флиртува с други жени. ГоркО на тази обаче, която му се впрегне емоционално и вземе, че хлътне по него... измъква се по терлици... може би така, както само един мъж Рак може да го направи. Толкова гадно и фино, че дори не можеш да го намразиш след това. Обаче винаги си остава вратичка за две неща: или да почне отново с флиртуването, ако са спазени границите /разбирай, това си е единствено секс/, или да си остане приятел и близък с нея, все едно нищо никога не е било между тях, ако тя е съгласна, разбира се.

Ако искаш да се пробваш - давай. Рискувай. Но бъди готова и за пареща болка, а може би и за океан от сълзи. Разбираш ме. Риби сме и двете. Много може да боли от любовта... от страстта... от една връзка, особено ако това в крайна сметка не се окаже твоят си човек.

Но ако наистина се боиш да не сбъркаш - почакай и не се втурвай в авантюра. Защото ако почнете интимни отношения, ще се влюбиш и/или привържеш още повече /според мен/. А той може да си постигне целта и съвсем да се отдръпне от теб. Ти вече няма да си плячката. Ще бъдеш поредна бройка или жертва в неговия списък. И ... може да насочи погледа си в съвсем нова посока.

Просто си разсъждавам.
Но свързано и с житейския ми опит досега.
И в съответствие с астрологичните ми познания и наблюдения.

Каквото и да решиш, мило момиче, имаш стиснатите ми палци, УСПЕХ!, и мини да разкажеш все пак, ако искаш, какво се случва при теб!  Heart Eyes Hug

# 592
  • Мнения: 8
"Просто искам да знам, дали зад рачешката черупка не се крият някакви чувства. "
Като жена, била в абсолютно същата ситуация, ще ти кажа :"Не, не се крият никакви чувства." Пък и ти сама усещаш, че търси само секс. Позволиш ли му, ще се появява от време на време, ще ти дава някакви надежди и ще изчезва за месеци, през които ще се среща с други жени. Колкото и да си свикнала, както твърдиш с мълчание и пренебрежение, наистина ли искаш да си причиниш това? Имай повече любов и уважение към себе си-казвам го с най-добри чувства, въпреки, че не се познаваме.
В моя случай Ракът получи два шанса-трети няма да има. Отрязах го и изобщо не съжалявам. И може да прозвучи куриозно, но  от този Рак ме спаси друг Рак-този път от добрите.  Heart Eyes Вече година и половина сме заедно и не минава ден , в който с всичко, което прави или не прави ми показва колко ме обича, уважава и цени. Така че, мили момичета-не губете време и нерви със страхливци и комплексари  #2gunfire, има много истински мъже, само имайте търпение Peace

# 593
  • Мнения: 71
Мъжете Раци, които познавам са най-романтичните и пасивни душички, които познавам. Могат да бъдат манипулативни или лесно манипулируеми, но да изневеряват и да използват някого за секс... това за пръв път срещам. Явно просто човекът си е боклук. Режи и не жали!!!  #Cussing out

# 594
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Има кръшкащи мъже Раци, но накрая пак избират семейството.

# 595
  • Мнения: 1 894
И аз не смятах, че тези мъже ще оставят семейството си зарази каквото и да било, но познавам един представител, който заряза жена си, за да е с друга. Но разни хора, разни съдби...

# 596
  • Мнения: 2 169
Толкова е било и "семейство". Момичета, не съдете, не знаете какво се случва в чуждите домове.

# 597
  • Мнения: 9
Мерси за съветите  Hug
Да, прави сте и реших повече да не се занимавам Simple Smile Както каза Rumyana263 - режа и не жаля  Wink

# 598
  • Мнения: 438
Мъжете Раци, които познавам са най-романтичните и пасивни душички, които познавам. ........


Само ще вметна че има огромна разлика между това да познаваш мъж рак и да живееш заедно с него  Joy

# 599
  • Мнения: 408
Мъжете Раци, които познавам са най-романтичните и пасивни душички, които познавам. ........


Само ще вметна че има огромна разлика между това да познаваш мъж рак и да живееш заедно с него  Joy

Да, много добре казано!  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт