Препоръчайте миксер+пасатор

  • 17 859
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 106
Този PHILIPS HR-1372, който е посочила Desem, го имам и е супер. Колебах се м/у Braun i Philips, но избрах втория. Много съм доволна от сервиза на Philips, докато Braun ги обслужва БГ Сервиз, а с тях просто да си нямаш работа. Иначе Braun са си супер марка и продукти.

# 16
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
За мен най-добри в това отношение са MOULINEX.

Майка ми има отделно пасатор и кухненски робот, които работят вече 20 години и още не са дали дефект!  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 2 045
Имам този  и вече три години го ползвам нон стоп,много съм доволна,а относно сервиза-Бг сервиз нямам забележки на този етап,а всичките ми уреди се ремонтират при тях PeaceЗа един месец ми се наложи да ги ползвам за три уреда-първо на пасатора му стопих едната приствака,после ел каната ми изгоря,накрая уреда за готвене на пара ми се развали.За приставката чаках две седмици да ми поръчат и пристигне нова,каната ми дадоха нова и чаках един месец да пристигне,а уреда за готвене ми го оправиха за един ден,така че зависи каква е повредата.

# 18
  • Мнения: 0
Аз също мога да ти препоръчам какъв да не си купуваш Grinning не взимай Zelmer (полски буклуци) купих си такъв и работи точно две седмици и се повреди........ ножа който беше в механичната част изпадна надолу явно нещо вътре се счупи е така от самосебе си (добре че беше гаранционен) и отидох и си купих PHILIPS и забравих за проблеми Hug Braun са също хубави общо взето една от двете марки, която и да вземеш все е добре.

Последна редакция: чт, 03 яну 2013, 13:26 от ali_baba

# 19
  • Мнения: 598
За мен Philips е марката. Преди него на два пъти купувах на Нео пасатор с чопър, който освен че беше слаб - около 200-300W, но и се чупеше за две години макс. Сега съм с Philips HR1363, 600W с блендер, чопър и каничка за около 40-тина лв. от английският амазон на промоция и съм страшно доволна. Ползвам го почти ежедневно.

# 20
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
http://www.gorenje.bg/small-household-appliances/food-preparatio … blenders?c=340563
здравейте търся спешно пастор с чопът дали този е добър ?

Общи условия

Активация на акаунт