дерматолог в Бургас или София за лихен рубер планус

  • 4 310
  • 7
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
здравейте!
едва ли някой ще знае нещо,но все пак да попитам-някой от вас случайно да има лихен рубер планус на устната лигавица и случайно да знаете добър дерматолог в Бургас,който се занимава с това заболяване?
а в София?
благодаря  bouquet

# 1
Аз съм стози проблем вече 4 год. Благодарение на г-н Цонков медицинския консултант на в-к Лечител сега съм много добре във момента провеждам негово лечение със билки ако искате повече информация от мен ми пишете.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
да,разбира се,че бих искала повече информация и евентуално координати на добри лекари,занимаващи се с подобни проблеми.къде да пиша?на лични,имейл?

# 3
Като дерматолози мога да ви препоръчам в София в Александровска болница проф.Странски , д-р Виденова . В Варна добър дерматолог д-р Рабанова в Окръжна болница за Кожно венерически болести.Трябва да се чуем за да ви обесня по подробно. Може да ми се обадите ако искате по телефона дом.055633027 или 0894316773.може и по скайпа iovi.petkov

# 4
Като дерматолози мога да ви препоръчам в София в Александровска болница проф.Странски , д-р Виденова . В Варна добър дерматолог д-р Рабанова в Окръжна болница за Кожно венерически болести.Трябва да се чуем за да ви обесня по подробно. Може да ми се обадите ако искате по телефона дом.055633027 или 0894316773.може и по скайпа iovi.petkov

# 5
  • Мнения: 1 322
Аз бих препоръчала доц. Балабанова от Кожната клиника на Александровска болница. Тя е един от най-добрите дерматолози.

# 6
Да пропуснах да пиша и за доц.Балабанова тя също е един много добър дерматолог.Както вече писах от 4год. съм с лихен рубен плаус на усната лигавица .За тези 4 г. съм обиколила дерматолозите в почти цяла България и единственото което исписват всички дерматолози е кортикостероидите просто и те незнаят друго за това заболяване.Единствения начин да ви се потвърди диагнозата е биопсията.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Kaмелия,благодаря още веднъж!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт