Отговори
# 705
  • Мнения: 30
Здравейтееееееееее HugТоз път реших направо да пиша,а после да се връщам да ви изчета...Много сте писали,смях имало,болнички също...И да си кажа,че не съм ви забравила или отписала,но както бях писала направихмеразместване и компа остана на студено.Баткото дойде да спи при мама,а таткото го изгонихме във всекидневната-та така.Докато ви изчета и пръстите ми измръзван,но как няма като температурата падна на 6гр.Пускам уж духалката ама нъц-студено си е.Ще изкарам още малко така докато се пооправи времето,но просто няма смисъл за 1месец да местя компа да дупчим за нета.Иначе Сияна е супер като изключим конюктивита,но благодарение на кърма се оправя.Лудува с паяка,прави смешни мамунджилъци и почна да вика МАМА,а мама е седмото небе. newsm44 Също казв Баба,тАТА И дЕДИ.бРЪМЧИ С УСТАТА КАТО КОЛА И ИЗОБЩО СТАВА МНОГО ЗАБАВНА.хАЙДЕ ОТИВАМ ДА ЧЕТА.

# 706
  • софия
  • Мнения: 2 140
Ееее,ти пък Рони,каква си! Crossing ArmsОстави му малко силици де! Laughing

# 707
  • Мнения: 79
Добър вечер сладурки  Hug
Мале, мале какви теми подхванали  Blush, при нас секса е мираж и то по моя вина  Confused, от както съм родила никакво желание, пускам на мъжо от дъжд на вятър, 'щото и той душа носи човека, но надявам се това да отшуми по някое време  Whistling
Честита месечинка на сладките зайчета  Heart Eyes
Роси, едно голямо гуш за сладката Евка-кокетка и да оздравява бързо, също така и всички други болни  Heart Eyes
Благодаря ви милички за пожеланията за РД на моето майче  Hug
Иве, сайта е страхотен и мъжо го хареса, но каза, че първо трябва да заслабна и след това да го гледам  #Cussing out (не ,че е лъжа  Blush)
Много поздрави имате от Джордж Клуни  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 781
 Grinning
Ех, Мадленка.... Завист, завист Grinning
Честит празник на Зайчетата. Да сте винаги много игриви, скокливи и с остри зъбки Hug
Смехуранка, сайта е велик. Я раздухай малко - как се прави поръчка до България.
За нова тема - не направихме колажи, но за следващата трябва да се организираме Naughty
Иначе аз вече предложих заглавието да ни е леко палаво Whistling

# 709
  • София
  • Мнения: 86
Малачика, ще те цаним да правиш нова тема. Mr. Green, ще има палаво заглвийце!
Мечти за Клуни, ама Мадленка намаза, атака Hug
Честито матраче на Рая! Heart Eyes
Честита месечинка на милите зайчета!  bouquetЖиви и здрави да бъдат!
Ей, Плами дай някоя рецепта от твоята кухня Wink!
Ние днес си имахме гости, една приятелка с бебче, ударихме домашно винце, та до преди малко, ммм-добре ми се отрази да се видя и аз с хора! Crazy
Лека и мека нощ! Wink

# 710
  • Мнения: 445
:
Иначе аз вече предложих заглавието да ни е леко палаво Whistling
Какво разбираш под палаво? Нещо от рода ли:
" Мама за Маргарита мечтае, докато Майче през нощта играе"
"Джордж да се спасява, Майка все по-дива става"

# 711
  • София
  • Мнения: 5 247
Добро утро на всички!
Ето да започнем деня с малко подкрепление
Заповядайте!
Днес най-накрая се постопли. Ще поизлезем за по-дълго.

# 712
  • Мнения: 30
Добро да е!Мигла тенкс за закусчицата,ти май изпревари Смехоранка.С тез закуски ще ме научите и аз да взема да закуся.Брей ама тоз Клуни я го оставете да си отдъхне бе момичета,и аз го искам/любимец ми е/само за малкия пръст на крачето да го барна. smile3508И пак за "кекс" сте говорили???Ми кво да кажа3 пъти в седмицата става,като са заспали дечурлигата.И на патерици честита месечинка на зайчетата  bigdance2И болничките да се оправят вече-кво ще кажете.Вчера при нас се траеше на вън и Сияна опита шейната на батко си.Така се смя милото с глас чак. JoyДнес пак може за малко да излезем,въпреки,че ме гледаха страшно комшиите-как съм изкарала детето,но им затворих устите #2gunfireЛек и снежен ден

# 713
  • Русе
  • Мнения: 343
Добро утро!

Мигле, благодаря за закуската!

Хайде бре поспаланки, от много любов и коктейли главите сутрин тежат, а! Laughing

Аз хич и няма да се включвам по темата - нещо като при Мадленка е при нас. Ама ако остане нещо от Клуни няма да  откажа   Naughty Grinning.

Честита месечинка на Зайчетата! Да са живи и здрави!

Бързо да оздравява малката Еви  Hug!

Ох, дано да се постопли вече, че изкуках в къщи. А и това малкото, ако не сме на разходка, не спи. Вчера дремна веднъж 40-50 мин. /нямаше час/, и това беше Rolling Eyes.

Лианка, много добри заглавия, браво! Grinning

Оличка, много хубаво, че си разнообразила малко. Трябва да помисля и аз по въпроса, че скоро ще ми се сведе речника до този на Йоли - па-паа Mr. Green.

Тези дни, и аз като Плами съм се отдала на кулинарстване. Дано ми мине скоро, че голям глад ще пада после!

Хайде, хубав, топъл ден от нас!

# 714
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 976
Добро утро!
Мигле, благодаря за обилната закуска! Имам нужда! (снощи Бела беше в отбора на неспящите и сега съм така  smile3507)
Лианка, с 2 ръце гласувам за 1-то заглавие!!!! И аз харесвам Джордж Клуни, но много сте му мераклийки, за мен няма да остане  Wink, а и Брад Пит не е за изхвърляне  Crazy
За секса - ако ме огрее 2-3 пъти месечно, ще е постижение  Crazy
Ох, и аз искам на разходка, че вече и на мен, и на беба ни писна вкъщи!!!
Болничките да оздравяват! Hug
`Айде хубав ден от нас!

# 715
  • Мнения: 445
Добро утро! Мен простотията продължава да ме тресе, тъй че продължавам със заглавията:
"Червено вино снощи пих, дупе на Майче не измих"  Grinning
Ле-ле, много съм зле!

А за батко Клуни - и аз го неща. Вие нищо няма да оставите от него, каквито сте нахъсани. Мерсим за десета употреба.
Аз ще си пия аперитива и ще ви давам акъл  Mr. Green

# 716
  • Русе
  • Мнения: 7 796
Страхотни заглавия  Joy
Лианка, твоето направо ме разби  Joy
Нещо и от мен:
" Майче спи а аз мартини с Джорджи пих".
Нали Джордж рекламира Мартини.

П.С. Намерих готови рамки, детски, и ако някои има желание да ми помогне можем да спретнем нови колажи. Трябва ми някои който поне малко разбира от ФШ.
Пак П.С. Някой може ли да ми предаде скайпа на Минолтичка за консултация относно колажите - aleks1407

Последна редакция: чт, 28 яну 2010, 09:55 от eli_dechkin

# 717
  • Мнения: 1 951
Лианка, и аз го отхвърлям. Ще се скапе от употреба, не е първа младост все пак  Laughing
Дай да си нацелим друг, по-надежден.

Заглавията са един път  Peace Joy

Смехоранка, и аз се интересувам от доставката и разплащането как става?

# 718
  • софия
  • Мнения: 2 140
Ет мА и мене! Crazy
Каква съ шматка писах,писах и си изтрих поста. ooooh!
Мигле,Страхотна е закуската!Благодаря! Hug
Ели,Лианка,страхотни заглавийца сте измислили.   Hands Thumbsup 
malachika,писах ти на лични,как става поръчването.
Много се радвам,че без да искам ви нацелих с този сайт. Peace
За секса и аз,като Мадленка,нямам ищях нещо. newsm78Ама,как и
да имам братче,като съм по 20 часа в денонощието на крак.И така почти 8 месеца вече. #Crazy

На Джордж Клуни и аз не съм му,кой знае,каква фенка,та няма да се бутам в А група по джапанки. Mr. Green
Дикси,писах и на теб на лични. Peace

# 719
  • Мнения: 96
Добро утро!
Мигле, супер закуска! Благодаря ти  Hug
Мале, ама супер заглавия сте спретнали, умрях от смях, сега кое ще изберем като всички са №1 Hug
Ами той симпатяга този Джордж, ама и аз като цяло за Боба Бора не ща мъже, щото нали все пак ще разпускаме, а те само ще ни се пречкат  Crazy

Тази нощ имаше една игра, то не бяха приказки, танци, а аз гледам с полуотворени очи и чакам да се умори, това дети явно ще е нощна птица  Sunglasses
Иначе да ви я похваля ли, то не знам за хвалене ли е, ама вчера направи поне десет крачки сама, после седна на дупе и се ухили, #Crazy днес пак се пуска няколко пъти за по 5-6 крачки. Милото толкова може за сега  Mr. Green Та се чудя кое се смята за прохождане, щото тя хем се пуска, хем пък не може да отиде сама до другата стая  newsm78
Отивам да бъркам манджа с броколи на Кати, ама после пак съм тук  Blush

П.С. Честита месечинка на малкия Калин! Да расте здрав и все така лъчезарен   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт