СЕПТЕМВРИ'09, тема 11

  • 15 668
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 490
Вместо запис - Благодаря за отговорите в предната тема  bouquet. Лекарка ми каза същото, че е просто по-чувствителна кожата Heart Eyes
arlina, приликата е голяма /все пак са сестрички/, ама чак като близначки - не мисля Peace. И моите момчета си приличат, особенно като сравнявам снимки /пък и според много хора, които ги познават/, но са си различни Wink
Спането по корем при Кико, беше като при сина на dd2 - обръщаха се чак хората по улиците и се възмущаваха, че ще се задуши детето..Сега Борко спи по гръб, с вдигнати ръце, ама не непробудно през цялата нощ като батко си #Cussing out
Отивам да правя вечеря, че баткото дава зор и за манджата и за компа.

# 46
  • Мнения: 631
Вместо запис и здравейте....

Какво ползвате за подсичане??? Райна ми се зачерви и едни ситни пъпчици червени... не се сещам с какво да ги мажа?

Давайте идеи.... Praynig Praynig Praynig

# 47
  • София
  • Мнения: 461
shammi , ако е по гънките - на Марти много му помогна бебешка пудра. Иначе дупето не му се е подсичало, ползвала съм Судокрем, Бочко и крема за дупе на Мустела, и от трите съм доволна.

# 48
  • Мнения: 186
Вместо запис и здравейте....

Какво ползвате за подсичане??? Райна ми се зачерви и едни ситни пъпчици червени... не се сещам с какво да ги мажа?

Давайте идеи.... Praynig Praynig Praynig
Ползвам само Бочко Peace

# 49
  • Мнения: 631
electra
, не е по гънките, а по - скоро около срамните устни отгоре и вече ползвах судокрем, нивея, хип, здраве - всичките с нулев резултат. Едно време една приятелка ми пращаше от Австрия Inotyol salbe, но сега няма от къде да го поръчам. Ако някой има връзки по Австрия моля да ми поръча една тубичка  и горещо го препоръчвам за всичко подобно.

# 50
  • Мнения: 314
От забъркания в аптеките крем за подсичане.Зоя я изгледах с него Wink

# 51
  • София
  • Мнения: 2 141
Шами, и аз ползвам Бочко, доволна съм. Peace

# 52
  • Мнения: 14
Вместо запис и здравейте....

Какво ползвате за подсичане??? Райна ми се зачерви и едни ситни пъпчици червени... не се сещам с какво да ги мажа?

Давайте идеи.... Praynig Praynig Praynig
ползвам само Веледа  Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 679
Здравейте и от нас, напоследък само ви чета, няма време за писане, ама да не ви изпусна  bouquet

# 54
  • София
  • Мнения: 54
Вместо запис и здравейте....

Какво ползвате за подсичане??? Райна ми се зачерви и едни ситни пъпчици червени... не се сещам с какво да ги мажа?

Давайте идеи.... Praynig Praynig Praynig
Ние имахме същия проблем, мина след около две седмици миене при всяка смяна на памперса и чистене с риванол, след което мажа с Бюбхен  Peace А, и памперса го сменям на всеки 3-4 часа.

# 55
  • Мнения: 71
  bouquet да следя.
 

# 56
  • Мнения: 48
Използвам крема на Бюбхен(много сам доволна) с каката имах много често този проблем и лекарката ми предписа този мехлем-една втора от туба Дефламол и Сулфатизол(на връх4ето на една чаена лъжичка) омешват се двете неща и с получения мехлем я мажех Peace

# 57
  • Мнения: 107
Шами  аз съм много доволна от това кремче

# 58
  • Мнения: 277
Крем Бочко  Peace
Иначе сложихне втория пентаксим. Плака си момата, ама не много. На тегло е 5 520 (+620г) и 61 см (+3см). Казах на педи, че вече 3 пъти дадох АМ, но не повече от 30-60 мл. Тя каза да намаля вигантола, защото в АМ си имало вит. Д. Аз си признах, че го давам от много време на време де  Crazy Както ми дойде. Сега ще даваме 2 пъти в седмицата по 2 капки. Аз така си й давам де.
Днес бяхме все по задачи и бебка много плака, със сълзи  Rolling Eyes Нещо беше изнервена сякаш.  newsm78И сега в 18:00 не иска да яде и след 15 мин рев се отказах и й дадох пак АМ. И него не иска в началото, ама за 30 мин го изяде. 120 мл. И толкова.
Та така...
Дано няма болни!  Hug

# 59
  • където има любов
  • Мнения: 307
И аз да се отчета от днешната консултация.Бъдещият капитан на Левски е 7.200 и 65см.Държа се геройски и не плака,като му слагаха Пентаксима.

Общи условия

Активация на акаунт