Барселона 2010

  • 80 682
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 728

Ще се радвам, ако споделиш програмата ви, че нашата още е в начален вид все още. Ние летим на 02.09. и имаме още време.


Само за информация, надявам се да ви е полезна, щом летите на тази дата: първата неделя от месеца повечето музеи са безплатни.

# 736
  • София
  • Мнения: 178

Ще се радвам, ако споделиш програмата ви, че нашата още е в начален вид все още. Ние летим на 02.09. и имаме още време.


Само за информация, надявам се да ви е полезна, щом летите на тази дата: първата неделя от месеца повечето музеи са безплатни.
Перфектно! Благодаря много за тази информация. Ще се възползваме.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 2 056
Ще се радвам, ако споделиш програмата ви, че нашата още е в начален вид все още. Ние летим на 02.09. и имаме още време.

Ами горе долу е това:
1 - пристигаме около обед, за следобед - разходка по Рамбла и Бари Готик -  
Музеу д‘История де ла Сиутат- www.museuhistoria.bcn.cat, Катедралата La Seu – www.website.es/catedralbcn ,  Разкпоки на римския град под Пласа дел рей, Музеу Фредерик Марес -  www.museumares.bcn.es

2 - ден -Каза Бальо  -www.casabatllo.es, Каза Амалиер,Каза Лео Морера,Ла Педрера -, Саграда Фамилия, Парка Гюел

3 ден Монжуик с музеите около него, испанското село, пеещите фонтани

4 ден  Музеу Маритим - http://www.mmb.cat/informacio_general.php?idm=1&pagina=1& … a=481&estic=2, Акваруима, Ноу Камп и евентуално Тибидабо

5 ден Музеу Пикасо www.museupicasso.bcn.es, Музеу Барбие-Мюлер д‘Арт Преколомби – www.barbier-mueller.ch, Есглезия де Санта мария дел Мар , Парк де ла Сиутаделя , Зоологическата градина, Музеу де ла Шоколата www.pastisseria.com

6, 7 ден - Порт Авентура

8 ден - Монсерат/ или Ситжес за плаж - ако сме уморени.../

Засега това е програмата максимум, че с нас ще има и деца и докъдето издържат Laughing

Да попитам някой който е бил да препоръча къде има добро фламенко шоу?

# 738
  • София
  • Мнения: 6 010
julisa, струва ми се, че сте си поставили много високи цели. Няма да ви стигне времето за всички тези неща, мисля аз, защото само да влезете на някои места се чака по 2 часа.

# 739
  • Варна
  • Мнения: 2 056
julisa, струва ми се, че сте си поставили много високи цели. Няма да ви стигне времето за всички тези неща, мисля аз, защото само да влезете на някои места се чака по 2 часа.

Да и на мен ми се струва доста оптимистична програмата Laughing Мъжът ми ме бъзика,че моите програми можели да ги издържат само японските туристи Embarassed
За къде се чака много, и ще спестя ли време, ако взема билети онлайн? Засега взех за аквариума и Порт Авентура...

# 740
  • Мнения: 1

Ще се радвам, ако споделиш програмата ви, че нашата още е в начален вид все още. Ние летим на 02.09. и имаме още време.


Само за информация, надявам се да ви е полезна, щом летите на тази дата: първата неделя от месеца повечето музеи са безплатни.


Ето и още безплатни забележителности http://turistikatomen.com/barcelona-za-nachinaeshti-bezplatni-zabelejitelnosti

# 741
  • Мнения: 455
И аз да се присъединя към групата , на които им предстои пътуване септември. Заминаваме на 4 и сме за 5 нощувки. Сега едно конкретно въпросче.
Мислите ли , че си струва да си вземем билети за нещо такова : http://bcnshop.barcelonaturisme.com/Cordobes-Concert-Series/_vf- … O39MBID9YrDSz8izt

Ето описанието: Chamber Flamenco: flamenco guitar recital with two soloists, dancers and singers; a minimalist performance which is a masterful combination of the three main disciplines.

Цена е 23 евро на човек.

Приемам и други идеи..

# 742
  • София
  • Мнения: 6 010
Позволих си да пусна нова тема, защото тази вече стигна 50 страници.

Общи условия

Активация на акаунт