Ейвън

  • 1 584
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
И аз съм представител на ЕЙВЪН от 5 години ,увеличават се клиентите ми постоянно.Хубави са им продуктите,но Stop нека незабравяме,че един и същ продукт действа по различен начин на различните типове кожа!
Мен не ме изнервя това чакане две седмици,все пак е каталожна търговия Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 798
Ако скоро не сте си купували крема за бюст на Ейвън,изпуснали сте.Откакто е с нова опаковка и тръбяха,че е с нова формула,сестра ми ми подари,защото аз категорично казах,че няма да си взема/безрезултатен ми беше/.Но като пробвах...... HugКато че ли обвива гърдите с нещо...,резултата е скоропостижен!
И любимия ми лосион с липозоми,голяма синя опаковка,за 4 и нещо беше. newsm78Кожата е стегната,а как бързо попива....
Поръчала съм си сега  едни от Beyond colors-кажете някоя от вас ползвала ли е  и как е? Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 10 310
Ако скоро не сте си купували крема за бюст на Ейвън,изпуснали сте.Откакто е с нова опаковка и тръбяха,че е с нова формула,сестра ми ми подари,защото аз категорично казах,че няма да си взема/безрезултатен ми беше/.Но като пробвах...... HugКато че ли обвива гърдите с нещо...,резултата е скоропостижен!
Явно е мнооого индивидуално... аз не видях ефект от този крем, купих си го защото много ми го похвали човек дето му вярвам, пък... явно е до кожа  Sick

# 18
  • София
  • Мнения: 1 544
  Имам чуството 4е  са  сходни продуктите , а на  Орифлейм  са по -скъпи.Ина4е  ако някой си е поръчвал  спиралата на Орифлейм за удължаване дето е 4,90лв. сега ....да ми каже  моля как е ....щях да  моля майка да ми  донесе от БГ .
Добра е, но в никакъв случай не е като на рекламата.

# 19
  • БГ
  • Мнения: 735
и аз съм доволна от Ейвън, ползвам почти всичко .

# 20
  • Мнения: 1 798
и аз съм доволна от Ейвън, ползвам почти всичко .
Кой ти е любимия продукт?

# 21
  • БГ
  • Мнения: 735
ами гланцовете за устни май, и пудрите- ползвам ги ежедневно и спиралата водоустойчива- Turqoise.от парфюмите- малка черна рокля.

# 22
  • Мнения: 1 798
Пудрата-да,много е добра.С тая на прах карам месеци....

Общи условия

Активация на акаунт