СПЕШНИ НУЖДИ - 2010

  • 5 611
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 195
Здравейте на всички.
Пускам текущите и спешни нужди на Защитено жилище ЗАЕДНО.
в този кризисен за всички ни период, ще сме благодарни на всяка подкрепа, която можете да ни окажете  Hug
Текущи нужди :
Дрехи и обувки за предстоящият пролетно – летен сезон.
Лекарства - Аналгитици, бинтове, лепенки, памук, спирт и риванол, антисептични средства и разтвори, хапчета за гърло, капки за уши и нос, витамин Ц, широкоспектърни антибиотици за лечение поне на 5 човека.
Постелячно бельо, олекотени завивки.


Спешни нужди:Храни – най – вече месо и месни продукти, зеленчуци, сирене, кашкавал, плодове, олио, захар, ориз.
За предстоящите великденски празници – агнешко месо, козунаци, яйца.
Хавлиени кърпи – малки и големи.

и/или - финасови средства за закупуването им. Начините за превод можете да видите в сайта ни, който съм изписала по - долу.
Разчитаме на подкрепата ви  Hug Hug

www.podslon.org
Кристина Николова - 0884727911

# 16
  • Мнения: 3 248
Спешно търсим бебешко креватче и ютия за майка, която днес роди втората си рожба. Тя ще отглежда децата си самичка и това са единствените належащи неща, които не е успяла да набави за новия член на семейството си.
Сами разбирате, че нещата са от първа необходимост, затова креватчето може да не е точно креватче...а някаква кошарка например, която да се използва за съответните нужди и да свърши работа.

Предварително много благодарим на отзовалите се!

# 17
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Спешно търсим бебешко креватче и ютия за майка, която днес роди втората си рожба. Тя ще отглежда децата си самичка и това са единствените належащи неща, които не е успяла да набави за новия член на семейството си.
Сами разбирате, че нещата са от първа необходимост, затова креватчето може да не е точно креватче...а някаква кошарка например, която да се използва за съответните нужди и да свърши работа.

Предварително много благодарим на отзовалите се!



Спешно е!Майката я изписват до дни и НЯМА легло за детето.Ние също нямаме Confused

# 18
  • Мнения: 123
Имам свободно кошче от количка,става за спане поне до 3-4 месец.
Количката ми също е свободна,имам и ютия.
Нямам кола обаче.От София съм
0898 810 460
скайп - milenkata55

# 19
  • Варна
  • Мнения: 67
Здравейте, не знам дали трябва да пиша тук, но случайно попаднах на зов за помощ за 27-годишния Боян Станиславов Йорданов (източник: http://moreto.net/novini.php?n=82259). Все пак става въпрос за благотворителност, ако някой сметне за нужно - може да пусне тема или ако го смятате за неуместно, моля да ме извините. Просто искам да помогна с разпространение на тази информация и с надеждата да се съберат по-бързо пари  Praynig

# 20
  • Мнения: 1
А домовете в Стара Загора от какво имат спешна нужда?
Благодаря

# 21
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
А домовете в Стара Загора от какво имат спешна нужда?
Благодаря

Фондация "Движение на българските майки" не работи с домовете в Стара Загора и за съжаление нямаме информация от какво имат нужда.   bouquet

# 22
  • Мнения: 817
Актуализирам списъка с нуждите на ДМСГД (от 0 до 3) гр.Кюстендил

СПЕШНИ НУЖДИ:

 - памперси от 9 до 12 кг.;
 - хавлиени кърпи за къпане;
 - шишета за хранене и биберони за тях - 12 бр.;
ТЕКУЩИ НУЖДИ:
 - каши;
 - Фризолак;
 - кроасани, вафли, бисквити;
 - пюрета;
 - шампоани и сапуни;

# 23
  • Мнения: 90
ДМСГД- Хасково се нуждае от памперси.

# 24
  • Мнения: 3 248
Предвид предстоящите проверки от КАТ спешно търсим детски столчета за кола , с които да снабдим бебешкия дом в Перник. Столчетата трябва да са подходящи за деца на възраст от 0 до 4 годинки.

Много моля координаторите ни в Русе, Видин, Пловдив, Пазарджик и Бургас да проверят дали в домовете, които посещават имат подобни нужди.

Моля координаторите и всеки, който има възможност да дари столчета или да ни помогне с каквато и да било информация да пише в ето тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=501325.0

Предварително благодаря!!!

# 25
  • Мнения: 207
Здравейте,
С няколко приятели от известно време говорим че искаме да направим нещо добро, но понеже нямаме конкретна идея всичко си остава само добро намерение... Преди време ходихме в един дом в Долна Баня и носихме разни неща и организирахме игри за децата. Това беше отдавна и е време за нови активности Simple Smile Проблемът с детските столчета решен ли е?

Моля ако има някаква спешност пишете ми на лични, да видим дали не можем да помогнем!

# 26
  • София
  • Мнения: 2 262
Искам да подаря легълце, запазено е, стабилно, до вчера малкото ми момче спеше в него. От старите модели е, с решетка, която се маха отпред и две чекмедженца отдолу, има си и матраче, има ли нужда от него? Или ако не, някъде може ли да се съхранява, докато излезе такава нужда, или аз да го прибера и да чакам да дадете знак? Притеснявам се, че това място ще е мазата, а никак не ми се иска да го слагам там.  Heart Eyes

# 27
  • София
  • Мнения: 2 623
Искам да подаря легълце, запазено е, стабилно, до вчера малкото ми момче спеше в него. От старите модели е, с решетка, която се маха отпред и две чекмедженца отдолу, има си и матраче, има ли нужда от него? Или ако не, някъде може ли да се съхранява, докато излезе такава нужда, или аз да го прибера и да чакам да дадете знак? Притеснявам се, че това място ще е мазата, а никак не ми се иска да го слагам там.  Heart Eyes

Аз също имам креватче от същия тип и до сега не ми пречеше,
но вече ще обзавеждаме стая на малкия с голямо легло и искам
да го подаря на някоя нуждаеща се мама. С хубав матрак е и
с чисто нови обиколници.

# 28
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Ммомичета, Igi, julliana, обадете се на тази фондация http://www.hope.bg/ Има и отделна тема за проекта. Ако не са им нужн ив момента, може би ще могат да ги запазят и по-натам да ги ползват.

Или в тази фондация, тук работят и със социално слаби семейства и самотни майки http://www.detebg.org/ .

ДБМ в момета няма как да ги транспортира и съхранява, за съжаление.

princess_lea , можете и вие да изпратите или занесете на същите места дрешките които имате.   bouquet

# 29
  • Мнения: 148
Имам около 20 ризи и тениски, и 2-3 чифта дънки. Всичките са много запазени - някои обличани по веднъж, но са размер XL. Също няколко чифта дамски къси панталони, размер 38 (за около 55 кг жена) и ежедневни рокли.
Дали ще са ви необходими?

Последна редакция: пн, 21 юни 2010, 11:35 от tezzy

Общи условия

Активация на акаунт