В стотна тема, юбилейна, всяко ЮНЧЕ със зъбче грейна! - Тема №100

  • 16 484
  • 733
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 25
Шарки, къде ги намираш свестни български дрехи?

DANINI, KENSOL i MESALINA, STELLA BELCHEVA, ENITA, JUNONA i drugi

# 706
  • Мнения: 3 294
Шарки, къде ги намираш свестни български дрехи? Аз досега каквото съм взела и супер некачествено и зле скроено. 2 пъти да го изпереш и трябва да го хвърляш. Има страшно добри турски дрешки, които са много качествени, често пазарувам за децата.
Сенайде, имам дрехи от Бенетон и от тук и от Турция, други марки и от тук и  от Австрия, повярвай ми, няма никаква разлика, освен в цените на намаленията  Peace
А Манго, Бенетон, Адидас всичките си излизат с новите колекции за сезона, може да не са пълни, но 100% са нови  Peace
Алиента , взе ми мислите от главата  Mr. Green Peace

Франчи , абсолютно права , както винаги  Hug

# 707
  • София
  • Мнения: 2 132
Да докладвам за памперсите в Кауфланд. Мъжа ми е там и освен, че няма 4-ка, са по 21лв, което хич не е зле де, само номер да имаше. 19.90 са Пуфис сега.
п.п. За Кауфланд Овча купел говоря.

# 708
  • Мнения: 5 021
DANINI, KENSOL i MESALINA, STELLA BELCHEVA, ENITA, JUNONA i drugi


За тези да, съгласна. Кенсол само според мен са неоправдано скъпи.
Аз обаче, реших, че за децата става дума.

# 709
  • Мнения: 989
Попарка давам всеки ден за закуска.

Захранила съм малкия с абсолътно всичко (предназначено за бебета), та даже на два пъти съм му давала и шоколадче да посмуче.

Няма да влизам в спор, но за Манго изобщо не съм съгласна - на два пъти мъж ми, когато пътува до чужбина, ми взима дрешки на тази марка. И двата пъти дрехите се появиха в БГ след година и то на безумни цени.

# 710
  • Мнения: 5 021
И аз несикам да влизам в спор, но има сайт, на него има дрехите, а на етикетите са цените във всички държави, да тук са по-скъпи, но разликата е малка  Peace в другите държави правят по-големи намаления, но редовната цена е с минимална разлика.



# 711
  • София
  • Мнения: 29
Здравейте !
От миналата вечер не се живее в нас- Антон е много нервен и постоянно го разнасям. Появиха му се бистри сополи и само се дави в тях. Според мен са зъби, защото виждам как му е подут долния венец, но нищо не излиза още ooooh!. Тази нощ беше същия кошмар и сутринта се събуди с температура  37,8.
И за собствено успокоение хукнахме към лекарката да не се окаже някой вирус.  Предписа ми витамин С,  дентокинд и имунокинд и  капки, които се приготвят в аптеката. Капките са едни черни и като му потече носа само вървя с парцала след него.Горкото няма никакво настроение да си играе, само ме гледа жално.
И нали съм пълен карък, вчера    го бях оставила в леглото и излязох за малко на терасата. И по едно време се чу страхотен крясък  и като се обърнах да хукна си забих носа в ръба на терасата и си потроших коляното. Та носа ми е като камба и боли зверски.

# 712
  • Мнения: 96
Съгласна съм с теб.  Peace По повод "намаления" от 100 на 40 лв, няма лошо, но трябва да си засужава.
По повод намаленията, иска ми се като е намалено да е на 3 лева, например, не на 30 Simple Smile

lsb, дано Антон се оправи бързо, както и ти след падането.
Всички болни дечица да оздравяват.

Петя, във Вис Виталис има продукти на плазмон.

# 713
  • Мнения: 69
Виктор на Nadeto, Димитър на Gamby, Мартин на galinkacat, Адриана на  *sunflower*, честити месечинки Simple Smile)

Здравейте, мами!

Lsb , ние сме по същия начин - от снощи взе да диша тежко, хъркаше, днес е със сополи и кара само на кърма, защото само като види , че пак нещо му се доближава до устата и ...  Cry Преди 2 месеца му изписаха същите капки - това е сребро . Имаше само сополи, без зъбоникнене и температура . Аз капнах веднъж и като видях как се напуква нослето отвътре, спрях да ги слагам. Много изсушават лигавицата на носа, а тя трябва да е влажна ...
Тогава го излекувах с Окцилококцинум, Коризалия, Вит.Ц, физиологичен разтвор и помпата за сополите...
От тази сутрин е на същите медикаменти...

В Италия правеха невероятни намаления в Манго,а и във всички магазини ,  на миналосезонна стока . Там наистина усещаш намалението ...  Не знам за Манго, но доста от модите там идваха тук след година - две, даже и тези мъжки прически с острите бакенбарди и рошави отгоре, когато дойдоха тук , бяха минали 2 години от вълната им в Италия... (тогава имаше бум на гейове по улиците  Laughing)

# 714
  • Мнения: 85
 Благодаря за пожеланията!  Hug
Да ви почерпя за нашата 7-месечинка!




Днес бях в Кауфланд - там има промоция на памперс на 21.99лв. за пакет.
За дрехите - Марти е облечен от три мои приятелки - на двете им пращат дрехи от Англия или Германия - и наистина са качествени - въпреки, че второ бебе ги носи.
А иначе за българските - в Пловдив има две фирми за бебешки дрехи - Кимекс и Вимакс - предполагам, че и в София ги има - дрехите им са хубави и качествени - пробвани след мнаго пранета! А братовчедка ми донесе на Марти бодита на една софийска фирма - нямам никакви оплаквания, на не се сещам за името й - започваше със "с". Изрязала съм етикетите и затова не мога да кажа коя е.

# 715
  • Мнения: 9 814
Захи, Сали, Комес, Вис Виталис, някои от нещата на Стеда, една пловдивска фирма с М, но не се сещам, бельота на Ариал...Е, да не са маркови според критериите на някои, но според моите виждания и джоба ми вършат добра работа за бебе, което пълзи, цапа се, плюе, маже......


Честито на празнуващит днес!  bouquet

На болните да оздравяват, а на майките самоосъкатителки- бързо минаване на болките. /ЛСБ за теб лично/.

# 716
  • Мнения: 5 021
Явно аз попадам на най-големите боклуци  Confused  като ги изпера 2 пъти и са се разшили на поне 3-4 места, станали са по-къси и по-широки, на потниците шевовете са насредата  Confused

# 717
  • София
  • Мнения: 2 658
lsb, ужас, лед слагаш ли на този злощастен нос? На бебето, щом е водниста хремата предложи Коризалия. Натроши една таблетка в 50мл вода и давай през 15 мин, ако има ефект, започваш да увеличаваш времето. На Габи и Марти вчера се помъчи да им тече носа и да кихат много и ги оправих с по един прием. На Марти неговото хомеопатично, а на Габи Коризалия. Peace

# 718
  • Мнения: 3 294
На Сали и аз имам боденца , доволна съм , но предимно взимам на Мимоза /мисля че са турски / от тях съм най-доволна . Но другите марки които споменавате не съм ги засичала  Rolling Eyes

Лсб , бързо оздравяване на малчо , а на теб бирзо въстановяване  Peace

# 719
  • Мнения: 69
lsb, сега видях за какъв нос става дума...  Crazy малко се смях, да си призная, но ти съчувствам на болката - аз преди малко със същата скорост си обърнах пръстът на крака..... (който се смее много на чуждото нещастие...)

Общи условия

Активация на акаунт