Не допускат влизане с дамска чанта в магазин "ХИТ"

  • 10 741
  • 139
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 161
Ами да беше ми ги прекарал тампоните един по един през устройството,жалко,че не бяха кутия.И аз с висок глас му изреждах какво точно вижда.Ако не ми беше ядосано,щеше да ми е смешно.А,забравих да напиша,че имах и метална кутийка с ежедневни превръзки.В тази кутийка имам превръзки,да ви я отворя ли да гипроверите?Нье,нье,нье-казва младежът и се поти като прасе.

# 61
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Когато на мен ми направиха този проблем в "Бриколаж" казаха, че чантата ми е голяма и те не могат да бъдат сигурни, че в нея аз не нося оръжие... Не ме пуснаха дори да вляза. "Ако искате госпожо... не можем да рискуваме заради вас..." Оръжие...??? Аз??? Та аз само на снимка и по телевизията съм виждала... Joy Joy Joy

# 62
  • София
  • Мнения: 15 486
   Аз пазарувам в Т-маркета винаги с внука, той много обича да си взима разни десертчета, но съм му казала да не яде и да не отваря, преди да сме минали през касата. Засега е много стриктен, тича напред и си оставя десертчето на лентата на касата, но се чудя като попорасне и тръгнат цяла тайфа за магазина, дали няма някой да го подлъже да си скрие нещо.Надявам се да не се хваща на такива "геройски" номера.

# 63
  • Мнения: 4 300
Тъпа работа. И на мен ми се е случвало да се припотя заради някоя отдавна размъквана вафла, вода или кроасан в чантата си. Но не са ме проверявали никога.
Не разбирам защо не си направят адекватна система с камери + маркировка на стоките, а се излагат с простотии.
В Метро малките уреди като фотоапарати, епилатори и прочие са в едни големи прозрачни пластмасови кутии, които се отварят чак на касата, за да не можеш да смотаеш уреда някъде в джоб или чанта. А ако изпищи системата на изхода те "претърсват" с ръчен детектор, който допират до артикулите от количката, след това до чантата и само ако пищи нещо в нея те молят да покажеш какво носиш.
В Била и КАуфланд например, когато купувам паста за зъби или нещо подобно в картонена кутийка винаги ми го отварят, за да видят дали е същата туба вътре. Много клиенти сменяли. Също така липсват яйца от кутиите.
Във Фантастико пък съм купувала прозрачна кутия маринована херинга, от която липсваха парчетата под хартиения етикет.
С две думи колкото и да ти вземат чантата, методът е примитивен и неефективен. Само ще си разлютят коректните клиенти. Жалкото е, че някои "мениджъри" толкова си могат Tired

# 64
  • София
  • Мнения: 17 342
О, в едно Фантастико веднъж като отворих чантата да си извадя портмонето, орловия поглед на госпожа касиерката съзря наполовина изяден шоколад, който с помощта на господин охраната ме накараха да си платя.
Платих го, не ми се разправяше за един лев, но после се спуках от яд, че не им оставих всички маркирани покупки, плюс половин шоколад на касата и не си тръгнах - ей богу, още ме е яд. Беше след работа, бях адски изморена и само исках да се прибера и да си легна и не можах да се стегна.
Малка утеха ми е, че в тоя магазин вече крака ми не стъпва, трябваше да се задействам.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 25 294
Ужас. Никога не бих го платила, щях да им вдигна скандал и да ги накарам да ми покажат записа на камерата, за да докажат, че съм го откраднала. Идиоти.
В нашия квартален магазин разпищях алармата със стик Рексона, който си нося винаги в чантата. Не бях махнала магнитния стикер, понеже остава лепкаво петно, а мислех, че на касата ги размагнитват. Ами не се усъмни момичето, и момче от охраната дойде, нито ме погледнаха накриво, нито дори провериха дали е използван или нов. Уж ми го размагнитиха и ме увериха, че нямало да пищи повече, и на следващия ден пак Crazy Добре, че се случих при същото момиче, че и беше ясно, че се разхождам с него. Само ми го взе и лично изчовърка стикера Grinning

# 66
  • Мнения: 485
Аз "Хит" го отписах преди две години, когато на касата касиерката отвори кутийката от паста за зъби и чинно провери дали не съм скрила нещо вътре.

# 67
  • Мнения: 4 841
Да ви кажа, в чантата си винаги имам куп неща, които се продават навсякъде - шише вода, пакетче дъвки, някоя и друга вафла или шоколад, дамски превръзки, сухи и носни кърпички... Затова обикновено си взимам телефона и портфейла, и оставям чантата на "гардероб". По тази причина обаче съм "отписала" много магазини, защото не ми вдъхват доверие - например Фантастико (даже точно в този форум прочетох, че с един ключ можело да се отключат всички касетки!)... Докато бях с количка, по никакъв повод не влизах в тесни магазини, в които децата не са добре дошли  Crossing Arms Така е и когато някой ме излъже или се отнесе неподобаващо - дори да е единствения магазин на света, не влизам.
Айде де, има достатъчно избор от магазини, аз не казвам, че сакън, магазина ще фалира, ако аз не пазарувам от него, просто за мен е въпрос на принцип да дам парите си на място, където се отнасят с мен като с нормален човек, а не като с балък, крадец, и прочие.

А чанта 20 х 20 дори не мога да си представя... Май не съм имала такава от времето, когато ходех по коктейли, а то беше отдавна  Crazy

# 68
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Аз "Хит" го отписах преди две години, когато на касата касиерката отвори кутийката от паста за зъби и чинно провери дали не съм скрила нещо вътре.

Не виждам защо трябва да се сърдиш.

# 69
  • Мнения: 4 841
Аз "Хит" го отписах преди две години, когато на касата касиерката отвори кутийката от паста за зъби и чинно провери дали не съм скрила нещо вътре.

Да ти кажа, аз преди време си купих (също от Хит) сравнително скъпа боя за коса, от която се оказа, че липсват две важни съставки  Crazy От тази гледна точка се радвам, че отварят кутийките, защото на мен не ми е удобно (и не считам за редно да го правя), а разочарованието да си отидеш в къщи и да откриеш, че си купил... едно нищо, е много по-голямо.

# 70
  • Мнения: 4 785
Снощи милото каза, че иска да ме види как пазарувам по анцуг и една вечерна чантичка, отговаряща на описанието 20х20 - сребриста, с камъчета, повече от елегантна. Беше сигурен, че гледката ще е -   Crazy Shocked

Просто трябва да видите последната ми чанта - определено мога да им изнеса половината магазин аххаах! Аз освен вечерната си, малки нямам...

# 71
  • Мнения: 12 679
Снощи милото каза, че иска да ме види как пазарувам по анцуг и една вечерна чантичка, отговаряща на описанието 20х20 - сребриста, с камъчета, повече от елегантна. Беше сигурен, че гледката ще е -   Crazy Shocked

Просто трябва да видите последната ми чанта - определено мога да им изнеса половината магазин аххаах! Аз освен вечерната си, малки нямам...

Идеята е супер. и аз имам такива чантички. Но тъй като искам да съм стилна, ще си сложа и вечерната рокла -  дълга, по мен.  Хем ще избегна и големите джобове.

# 72
  • София
  • Мнения: 9 884
Често пазаруваме оттам ,не ми се е случвало това.Явно е наистина "нова мода".А аз ходя с една огромна дамска чанта.Неприятно изискване,меко казано.Малко са жените,които покриват критерия за чанта 20*20.

# 73
  • Мнения: 4 785
Снощи милото каза, че иска да ме види как пазарувам по анцуг и една вечерна чантичка, отговаряща на описанието 20х20 - сребриста, с камъчета, повече от елегантна. Беше сигурен, че гледката ще е -   Crazy Shocked

Просто трябва да видите последната ми чанта - определено мога да им изнеса половината магазин аххаах! Аз освен вечерната си, малки нямам...

Идеята е супер. и аз имам такива чантички. Но тъй като искам да съм стилна, ще си сложа и вечерната рокла -  дълга, по мен.  Хем ще избегна и големите джобове.

Даже си представям гледката - женоря, с вечерни рокли (все пак трябва да отговаряме на стила на чантата) с ветрила и бавна аристократична походка .... на пазар в Люлин  Mr. Green

# 74
  • София
  • Мнения: 7 167
Ох, малко късно са се сетили, трябваше да го въведат още когато май точно оттам Албена Вулева си сви цяло пиле плюс разни кремчета  Laughing  Много ме дразни такова отношение, да те гледат като потенциален крадец. Ще дам един пример, как на такива магазини нещо им куца. В нашият Фантастико има "специални" подставени лица обикалящи като хрътки и дебнещи някой да не открадне нещо. Изключително неприятно е, усещаш разни очи на гърба си и се чувстваш неловко. Магазините се пазят от "кокошкари", а не си пазят истински ценното... 2 милиона лева им заминаха...

Общи условия

Активация на акаунт