Април 2006

  • 27 068
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 605
Да ви разкажа за развитието  Crazy  Отиваме ние на обяд до ДГ да вземем детето, директорката беше изненада да ни види, та й казах че се притеснявам с буса. Тя ми каза че факта че шофьорите са мъже не е притеснителен  Shocked - оказа се, че ония кретен от общината й се беше обадил за да й разкаже за обаждането от една откачена майка  Crazy  Crazy  Crazy Та тя се опита да ни каже колко било безопасно, как сме се вкарали във филми и т.н. Питах я дали не може поне малко да ме разбере - не, не можела.  Rolling Eyes

Отидох при групата на Милена да видя всичко наред ли е, дали има нещо, там възпитателката също беше изненадана че съм идвала да си взема детето, та й казах че ми е притеснено и тя ми каза, че много добре ме разбира  Crazy А сега де  Thinking

И за капак току-що мерих температурата на Милена и се оказа 40  ooooh! Весел уикенд!

# 16
  • София
  • Мнения: 3 648
ЕЕЕ, Танче, хванала ви е и вас нещо!
Иначе и аз все съмсе чудила как така толкова малки деца пътуват сами в автобус, ама...!

# 17
  • Мнения: 2 631
Татянка, бързо да минава  Hug'
Рени, да сиизкарате хууууууууууубаво   bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 1 252
Влизам само да ви благодаря за поздравите и да ви кажа, че с Веселинка вече сме си вкъщи. Изписаха ни и сега остава да свикна с новото положение на майка на 2ма. Емо се държи много мило с мадамата - постоянно ходи да я гали и да я целува. Много я хареса и дори си отстъпи кошарката за деня като предпочете да спи на спалнята ни. Не пропусна да покаже новите си коли на Веселинка, с което доста ме ошашка. За секунди бебка бе заобиколена от всевъзможни коли и самолети... Дано успея да я опазя от любвеобилния и батко...

Като разтоваря снимките ще ви пусна линк да ни видите бузаната.

Хубав уикенд от нас.  Hug

# 19
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Раче, чакаме снимки!

Татянка, аз също (като Ренка) като че ли не бих се притеснявала толкова... все пак са внимателни шофьорите. Но ти си знаеш де.

# 20
  • Мнения: 7 605
Раче, добре дошли у дома  Hug И аз чакам снимки с нетърпение  Heart Eyes

все пак са внимателни шофьорите. Но ти си знаеш де.

Аз не се притеснявам толкова за това, как карат. Притеснява ме че биха могли да посягат на детето.

# 21
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Разбрах те. Аз гледам да не се вкарвам в параноя по тия параграфи, но пак казвам, ти си знаеш, а и ние не можем 100% да преценим ситуацията.

# 22
  • Мнения: 2 149
Пуфффф, и аз тук!
Танче, ние май тук не сме много на тази тема психо, както са в Европа. Те там на плажа и децата голи не пускат, защото можел "някой да ги гледа", ама... То нали знаем, че този, който може да направи нещо, обвинява, че и другите може да постъпват така. Относно това, че са мъже, ми се струва много неприятно да се повдига по този начин въпроса.
Просто трябва да се знае кой носи отговорността. А иначе, че мъжете са извратеняци, извратеняци са. Но не всички. Ами тези, ако имат деца, внуци, как биха се почувствали ако някоя майка им каже "Ама вие може да ми пипате детето". От друга страна си права да се притесняваш. Thinking
И изобщо не си ненормална. Как беше приказката "Да не ти се случва това, което майката мисли". И правилно да се опасяваш и да предприемеш предпазни мерки, а не след дъжд качулка.

Последна редакция: пт, 15 яну 2010, 17:34 от Чаено момиче

# 23
  • София
  • Мнения: 1 802
И аз - тук  Mr. Green За срещата (ако съм аз дамата с червените точки -  Embarassed Embarassed Embarassed) съм ОК, сега ще видя майка дали и тя е ок, защото Ст е зает утре с баща си. Малко по късно ще ви дочета.

# 24
  • Мнения: 7 605
Ами Аги, случаите в които жени гаврят с деца са много малко. В 99% от случаите са мъже. А колко бащи и други роднини гаврят с децата си....ужас. Според статистиката, в повечето случаи именно близки хора (роднини, съседи, треньори и т.н.) се гаврят с деца, а не непознати. Може би, защото спечелиха доверието на децата и могат да ги манипулират, не знам. Не слагам всички под един знаменател, но не ги познавам тия муже, никой не ги познава. Да, имат постояннен договор за работа (с това се опитаха да ме успокоят днес!) и мобилните йм телефони....

Уф, не знам и аз. Опитах се да пратя Милена с автобуса, но все се улавям как си мисля какво може да стане.

Дес след обяд в ДГ имаха някаква конференция, и директорката искаше да повдига въпроса - демек да клюкарства какво психо съм според нея. Добре че едната възпитателка от групата на Милена ми каза, че много добре ме разбира и че тя също би се притеснявала. Дано го каже и пред другите.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 802
Танче, разбирам те. Щом ти е влезнала вече мухата в главата прави това, което ти подсказва душата. На плажа миналата година и аз неисках да пускам Станимир голичък, но пък с бански мн щеше да му е мокро на дупето и (не ми се смейте и упреквайки) наблюдавах дали някой го гледа. Мисля, т.е. за мен е основателно притеснението от насилие над децата и трябва да се пазят всячески. Една идея друга ми дойде - по време на пътуването ако децата решат да дивеят и да щипят шофьора или някоя друга щуротия той как ще се оправи в тази ситуация?! Може това да използваш за довод, че децата пътуват сами.
Имам познат, който без шофьорска книжка е бил шофьор на деца към детско частно училище! Бил е на възраст някъде след бала си, говоря за преди около 3 години. И човека, който го е наел на тази работа е знаел, че няма книжка! Но това е все пак БГ...

# 26
  • Мнения: 130
Татянка, разбирам те и също бих се притеснявала. Така, както го описваш живеете в рядко населен район. Ако беше в по-голям град и имаше повече деца в автобуса щеше да е друго. Ако имаш възможност карай си я ти до градината иначе всеки път ще ти е свито. Какво мисли майката на другото детенце? Имате ли възможност да се комбинирате и да се редувате да ги карате?
Страхът, че нещо може да се случи с детето ни е нормално чувство за една майка, той е сложен в нас от природата.

Данче, ти пък да щипят шофьора  hahaha.

# 27
  • Мнения: 3 205
И аз - тук  Mr. Green За срещата (ако съм аз дамата с червените точки -  Embarassed Embarassed Embarassed) съм ОК, сега ще видя майка дали и тя е ок, защото Ст е зает утре с баща си. Малко по късно ще ви дочета.

Последно, срещата утре или в неделя  Mr. Green Не мога и двата дни Simple Smile Вени? Данче?

Редакция - говорих с Вени и тя каза, че може да мине утре, така че срещата си остава за утре.

# 28
  • София
  • Мнения: 1 802
Уговорих е за утре със Ст, ще си дойде до макс 13ч така, че и утре ми е ОК, да кажат другите как ще им най удобно, в смисъл, и Вени да дойде, но и другите - да не изброявам поименно.

# 29
  • София
  • Мнения: 958
Аз май си направих сметките без кръчмаря ooooh!  Утре Пепи щял да е на работа, така че аз отпадам за съботна среща Sad

Раче, браво на бате Емчо! Да е все такъв грижовен и любвеобилен! Чакаме снимки на Бузанка! Heart Eyes

Татянка, няма смисъл да си трошиш нервите. Щом като това е толкова травмиращо за теб, просто не я пускай с автобуса. Все пак, твоето спокойствие е също изключително важно! Hug

Общи условия

Активация на акаунт