Малкото ЮНСКО човече ритничета раздава вече! - 10

  • 15 133
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8
Заглавието на темата ме кефи! Party
Аз още си чакам моите ритничета, но скоро се надявам да ги усетя! Вие от кога почнахте да усещате ритничетата? Аз нали съм за края на юни и ще почакам още мъничко, ама ми се иска да е скоро Flutter

# 61
  • Мнения: 58
БАН добре дошла и от мен! Събрахме се яка дружина и нека си извървим заедно "пътя" до финала...

# 62
# 63
  • Мнения: 58
bubi82 нещо ли искаш да кажеш се чудя?!

# 64
  • Мнения: 2
Като говорите за имена аз съм си харесала Тедислава или Тедислав ,много ни се иска дае момченце ,ама ще видим края на месеца като идя на консултация,а така всички от родата се надявам даса  доволни,защото всички букви са в това име Grinning

# 65
  • Мнения: 8
bubi82 нещо ли искаш да кажеш се чудя?!

На мен ми прилича на съскане  Joy

# 66
  • Мнения: 339
bubi82 нещо ли искаш да кажеш се чудя?!

На мен ми прилича на съскане  Joy
Ха-ха и на мен на това ми заприлича, но реших да си замълча.

# 67
  • Мнения: 19
Леле вече сте на 5 страница #Crazy
Нашият кум се казва Калоян и на галено му казваме "Коко"!

# 68
  • Мнения: 36
Дете близнаци:

характер: В това дете със сигурност живее повече от един човек. Много жизнено, разговорливо и приятелски настроено. Още щом започне да лази, ще трябва постоянно да го дебнете, защото няма да стои на едно място. Енергията му е неизчерпаема. Има нужда от свобода за физически и умствени дейности. Близнаците имат проницателен поглед и разностранна дарба. Притежават чудесно чувство за хумор, тактичност, дипломатичност и ловкост. Липсва им обаче постоянство и търпение. Лесно загърбват старите ценности за сметка на неизвестното и новото, след което съжаляват за мигновено взетото решение. Сякаш има разминаване между думи и действия. Притежават изтънчено чувство за хумор и са по-умни от останалите.

Развитие: Контактно, будно и любознателно същество, изпреварило останалите деца в развитието си. Бързо се учи да чете. Остър ум и съобразителност. Обича да разговаря с хората и да споделя и черпят идеи. Често може да си служи еднакво добре с лявата и дясната ръка. Няма проблеми с чуждите езици, затова е хубаво да ги учи от рано. Може едновременно да учи уроците си и да слуша радио. Настроенията са променливи. Дарено с пъргав ум и богато въображение, добри имитаторски способности.   Имат нужда от развитие и са постоянно в търсене на новото.

Отличителни черти: Обикновено са със стройна и подвижна физика, по-високи от средния ръст. Имат леко изострени черти и кристално бистри очи – сини, сиви или светлокафяви. Погледът им е непостоянен и се стрелка във всички посоки. Кожата им е твърде бледа, но бързо почерняват. По правило носът им е издължен или изящен, но с правилна форма. Мъжете често оплешивяват над челото (вероятно след прекалено активна умствена дейност). Обикновено и двата пола имат високи чела. Пръстите им по правило са тънки и сръчни

Подходящи професии: Отличен търговец или рекламен агент. Политиката също му се удава заради способността му да убеждава. Фокусник, музикант или писател, всичко свързано с умствени усилия им подхожда. Може да станат добри хирурзи, зъболекари или часовникари.

СЪВЕТИ: Подхождайте с разбиране към неспокойния му темперамент и богатото му въображение. Напомнете му, че винаги трябва да казва истината, а разкрасената си история по-добре да напише в тетрадка. Опитвайте се да заинтригувате вниманието му, като обсъждате темите и идеите които го вълнуват.

# 69
  • Мнения: 0
оффффффффффф  Rolling Eyes
аз докъто изчета вие на нова тема сте мунали ,та даже на 5 стр . Wink
Елиска много ме развеселява с тези нейни постове Heart Eyes .........пък и тази найна свекърва  Joy луда работа  
виждам ,че говорите за имена .Аз не смятам ,че детето трябва да е кръстено на някой задължително.Но това не означава,че ако ваш близък го заслужава не трябва ...........друг е въпросът за това дали името е хубаво ,имам првдвид "Станка",Надка","Ташко " .Танчо  или пък "Тотка" за тези имена се сетих в момента .Дъщеря ми е кръстена на Свекърва ми ,която се казва Елена по случайност и майка  ми се казваше Елена - тя почина преди 15 години и нито за миг не съм се притеснявала от факта ,че дъщеря ми е кръстена и на мъртав човек .Аз не вярвям в тези неща  - просто знам ,че това е името което детето ми трябвя да носи ,знам че това е светло име ............и това е. Hug
Сега се незнам дали ще е Антон (на свекър ми ,който ме обича и уважава много и  го показва ) или Анастасия (лелята ,която ми беше майка След смърта на моята ....)тя ме дари с мн любов и топлина ,на за съжаление почина преди 3г.

за протокола аз съм Водолей ,мъжа ми и дъщеря ми са Лъвове,и се на дявам на близнак искам много да родя на 1 юни .Незнам дали някой от вас си е мислел за дата на която му се иска да роди ,то вярно ,че е божа работа

# 70
  • Мнения: 5
Pepsilight, живея на Чаталджа, срещу пазара. Записах се вече за утре, така че дано ви намеря  Laughing

# 71
  • Мнения: 147
Дете близнаци:

характер: В това дете със сигурност живее повече от един човек. Много жизнено, разговорливо и приятелски настроено. Още щом започне да лази, ще трябва постоянно да го дебнете, защото няма да стои на едно място.

Ами ако не лази Mr. Green

Това в кръга на шегата, благодаря ти поста е интересен

# 72
  • Мнения: 147
Калимана, аз също съм си мислила за датата, на която ще родя. Терминът ми е на 9.6. , но татито ни има рожден ден на 3.6 и се чудя дали ще му направя най-прекрасният подарък( поне така няма да мисля за друг Mr. Green). Макар че онзи ден сънувах, че раждам на 8 - чудя се дали сънят ми ще излезе истина newsm78

# 73
  • Мнения: 36
Дъщеря ми е овен, в този сайт във хороскопа който описва зодията и все едно редактора живее в къщи  Laughing Laughing Laughing толкова добре е описал дъщеря ми че чак ми става смешно колко зор ще видя още  Laughing Laughing  С изключение на това че е глупава де  Rolling Eyes Но определено е Супер мързелива  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 74
  • Мнения: 339
Аз като едно пораснало дете Близнаци да каже, че за мене всичко в този пост е вярно.

Общи условия

Активация на акаунт