FarmVille - 11 тема

  • 33 542
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 93
Аз да ви се оплача-днес цял ден торя съседи като замаяна,събирам реколта,сея,събирам дървета,храня кокошки и т.н. и не ми се е паднало нищичко за колекцията  Close Да не говорим,че никой нищо не пуска на стената.Събирането на тези колекции ми се струва като мисията невъзможна.А аз се надявах,че поне нещата отбелязани като common ще събера,но .....нъцки  Rolling Eyes

# 736
  • Мнения: 626
Пусната е нова, тема само един пост над твоя .

# 737
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Най-добре е този, който пуска нова тема, да използва функцията "Информирай модератор" от който и да е пост, и да помоли за заключване на старата тема; самата аз съм го правила за някои теми, когато е пуснат следващия пореден номер. Така няма да има объркване и писане в стари теми.  Peace

# 738
  • Мнения: 626
Най-добре е този, който пуска нова тема, да използва функцията "Информирай модератор" от който и да е пост, и да помоли за заключване на старата тема; самата аз съм го правила за някои теми, когато е пуснат следващия пореден номер. Така няма да има объркване и писане в стари теми.  Peace
Аз го направих веднага , но още не са я заключили .

# 739
  • Мнения: 93
Пусната е нова, тема само един пост над твоя .

Постоянно си рефрешвам страницата,за да чета новите публикации,но явно този път новата тема е била пусната докато си пиша поста и не знам защо като кликнах да го публикувам не ми излезе съобщение,че някой е публикувал нешо докато пиша.Извинявам се и отивам в новата тема.

# 740
  • Мнения: 127
Здравейте, днес за първи път попадам на темата, но тъй като сте изписали много , за съжаление нямам възможност да изчета всичко, бихте ли ми казали  как се получават въртележките и балоните. Мерси.

# 741
  • Мнения: 820
Здравейте, днес за първи път попадам на темата, но тъй като сте изписали много , за съжаление нямам възможност да изчета всичко, бихте ли ми казали  как се получават въртележките и балоните. Мерси.

Има нова тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=467967.new;topicseen#new

по въпроса - балоните - от мистериозните подаръци

въртележките се падаха от златни яйца - но вече ги няма.

Общи условия

Активация на акаунт