6IROKA SLED RAJDANETO...

  • 4 553
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 569
Цитат на: mama kenga
Какво значи тесни и широки - че то много си зависи и от мъжа......

Айде, айде, на мъжа не му се смалява след като жената роди...  Laughing  Laughing  Laughing

# 16
  • Мнения: 3 153
Цитат на: Future pere
Цитат на: mama kenga
Какво значи тесни и широки - че то много си зависи и от мъжа......

Айде, айде, на мъжа не му се смалява след като жената роди...  Laughing  Laughing  Laughing


Разбира се, че зависи и от мъжа....ако си е бил с "по-скромнички размери", то след раждането това би станало по-осезаемо при евентуално разширяване Laughing

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Цитат на: Evjeni
Аз родих с операция и сега като имам полов контакт умирам от болка. Имам чувството, че не ме е боляло така даже първия път. Говорих с една приятелка, която е родила също скоро и тя има същия проблем. Съпруга ми ми казва, че сам много по-тясна от преди, но мен това не ме грее особено, защото ме боли


Абе това май не е съвсем в реда на нещата.Що не идеш на доктор да те погледне, всичко става...Да не патиш по късно, не дай Боже!Аз, между другото, реших, че става дума за епизиотомия, то от секцио няма как да ти се променят размерите, нали така Laughing Та може нещо по шевовете да не е както трябва или просто още да не е зарастнало съвсем.

# 18
Аз родих с епизотомия и имам чуство, че не съм същата. Струва ми се, че ще ми изпаднат вътрешностите. А за широчината незнам, но определено съм по-отпусната. Imp

# 19
  • Мнения: 694
Осем месеца след раждането продължава да ме боли зверски. Незнам на какво се дължи, но е така все едно се разкъсвам. Само се каня да посета доктора дето ме ши да го питам какво е направил от моето влагалище. Но секс не ми се прави.

# 20
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Future pere
Който гледа телевизия до късно, знае Simple Smile


Пък и времето топло, приятно за игра  Laughing  Laughing  Laughing

# 21
  • assenovgrad
  • Мнения: 254
Егати и темичката!!! Grinning  Embarassed
Ама си струва да се обсъди, че са малко жените без проблеми в това отношение.  Първия път родих с епизотомия и имах и вътрешни, и външни шевове, така и не разбрах колко на брой. Осмелих се за секс 4-5 седмици след раждането, но си беше адска мъка, никакво удоволствие. Болеше ме почти 4-5 месеца. И тъкмо когато вече мислех за лекар, нещата се поуспокоиха. Между ругото мъжът ми смяташе, че нямам промяна на размера  Stuck Out Tongue
Така искам втория път шевовете да ми се разминат Rolling Eyes  Rolling Eyes
Ама най-важното е бебчо да е добре. Grinning  Grinning

# 22
  • Мнения: 255
MILI DAMI I GOSPODA ,  Wink NE ZNAETE KOLKO ME RAZVESELIHTE S TEZI 6EGI I ZAKA4KI ... Heart Eyes
NAPRAVO MOGA DA SEDNA I DA SI GOVORIA 4ASOVE S VAS, NO NIAMA DA STAVAM DOSADNA ISKAH SAMO DA IZVLEKA OSNOVNATA IDEIA I MISLIA , 4E GO NAPRAVIH Wink PRODULJAVAITE DA PODDURJATE SEKSUALNIA DUH I BEZ TOVA NA6ITE SAKROVI6TA SA SEMENCA NA LUBOVTA Sunglasses
HAIDE, 4E ME RITNAHA)
CELUVKI I POZDRAVI OT MEN Sign Exclamation  Laughing

# 23
И аз съм чувала , че  мускулите на вагината могат да загубят своята елестичнос след раждане , мен самата много ме вълнуваше този въпрос особено след второто раждане - въпреки , че то беше със цезарово сечение , но в 9 - тия месец имах чевството , че съм се оголемила и разширила отвсякъде , за това колкото и смешно да звучи , ме беше малко страх да не съм се променила нещо след втората бременност, все пак това са си 31 години.
 Упражненията за стягане на мускулите на вагината са нещо , за което всяка уважаваща себе си жена трябва да е чула и опитала / ако няма воля  да го прави всеки ден за по 5 мин. /
Болката от половия акт често пъти е психосуматична  - и е в рузултата на това , че жената  не се чувства напълно готова за това , въпреки че изпитва желание да го направи- тогава е препоръчително да се използват овлажнители и много , ама много дълга любовна игра........ Embarassed  Laughing

# 24
  • Мнения: 2 693
Цитат на: amana
Упражненията за стягане на мускулите на вагината са нещо , за което всяка уважаваща себе си жена трябва да е чула и опитала / ако няма воля  да го прави всеки ден за по 5 мин. /
Болката от половия акт често пъти е психосуматична  - и е в рузултата на това , че жената  не се чувства напълно готова за това , въпреки че изпитва желание да го направи- тогава е препоръчително да се използват овлажнители и много , ама много дълга любовна игра........ Embarassed  Laughing


 yes  thumbsup  yes

# 25
  • Мнения: 3 569
Цитат на: _kalina_k
Цитат на: Future pere
Който гледа телевизия до късно, знае Simple Smile


Пък и времето топло, приятно за игра  Laughing  Laughing  Laughing

Хехехе калинкааааа Wink

# 26
  • София
  • Мнения: 2 493
Цитат на: bobolenta


 yes  thumbsup  yes


 thumbsup  thumbsup  thumbsup

# 27
И аз родих с епизиотомия / така ли се пише/ и имам вътрешни /незнам колко/ и външни шевове 3бр.  Секс за първи път правих някъде около 50-я ден след раждането. Беше ме страх заради шевовете, а и ме наболваше. Много бях учудена защото все едно бях девствена и ми е за първи път, а очаквах да е някаква яма. Едвам го направихме и първия и втория път. Не е логично ,но като че ли съм по тясна от преди Shocked или поне така се чувствам. И на мъжа ми така му се струва. Незнам дали не се стягам от срах или доктора е направил някой и друг шев в повече Wink. Иначе понякога правя от онези упражнения със стягането но не толкова редовно /когато се сетя/.

# 28
  • Мнения: 1 616
Дайте идея за хубави упражнения за поддържане тонуса на влагалището...Срещала съм из разни статии упражнения за перинеума,за дишане,за релаксация и какви ли не още други,но не знам кои са най-подходящи...Разчитам на вас!

# 29
  • Мнения: 4 242
Цитат на: nimfetka
Дайте идея за хубави упражнения за поддържане тонуса на влагалището...Срещала съм из разни статии упражнения за перинеума,за дишане,за релаксация и какви ли не още други,но не знам кои са най-подходящи...Разчитам на вас!


Нали перинеума стяга влагалището, прави тези упражнения които си чела. Bulb  Освен това помага и когато пишкаш да се спираш, да броиш до 5 и пак да отпускаш, и така няколко пъти (само не го прави в началото когато ти е много пълен мехура-знам че  тогава не е добре).
 Аз ги правя винаги когато се сетя без значение къде се намирам и да си кажа помагат много Laughing

Общи условия

Активация на акаунт