хомеопатия за болни венци

  • 9 238
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 124
Здравейте, имам някакъв проблем с венците, казвам някакъв, защото едни зъболекаи го определят като парадонтоза, други просто констатират, че са възпалени или пък че кървят и ми препоръчват или антибиотик рудожил, или всякаквите там води. Аз, обаче този анрютибиотик съм го пила преди и ми действа много зле на осаналата част от организма. Водите действат временно. Купих си пастата на хималая, мога да кажа,ч е успокоява, но не премахва възпалението. Моля препоръчайте ми някакво хомеопатично лекарство за венци, като изключиме цитросепт, от който иначе съм много доволна, но тук не ми действа, и  пчелния клей също не действа.

# 1
  • Мнения: 730
Потърсете специалист- класически хомеопат.

# 2
  • Мнения: 10 740
mischenceto, аз също имам проблеми с венците. Моята стоматоложка, която се интересува от хомеопатия ми препоръчва ежедневно масажиране на венците с гел Биодент и жабурене със Сандрин. И двата препарата са на билкова основа.
Жабуренето на гладно с олио не само извлича токсините от организма, както е коментирано и в други теми в форума, но и оказва изключително положително действие върху венците  Hug

# 3
  • Мнения: 124
mijjjka, този гел откъде може да се купи в София, от всяка аптека или по -специализирана трябва да е, иначе сандрин съм ползвала, получава се едно такова усещане като изтръпване на венците, но после пак се появява и да за олиото съм чела че помагало, ама не е ли адски гадно, пробвала си? Simple Smile

# 4
  • Мнения: 10 740
От аптека най-обикновена. Ето го как изглежда - http://www.shopmania.bg/shopping~online-kozmietika-za-zhieni~buy … si~p-1380318.html
Сандринът има ефект, но трябва всекидневно да се прилага - сутрин и вечер. Аз ги редувам - няколко седмици Сандрин, после няколко Биодент  Simple Smile
Моята стоматоложка в никакъв случай не препоръчва пасти от рода на Лакалут, който съдържа алуминиеви съединения Sick и вредите за организма са много повече, отколкото ползите, ако изобщо има такива.
Олиото не съм го пробвала. А дали е "гадно"  Wink Всичко е в ума ни и е до настройка на съзнанието ни  Hug

# 5
  • Мнения: 620
Също и аз имах проблеми с венците. Олиото ме спаси. Не знаех за лакалута, аз го ползвам от доста време ooooh! На мен жабуренето с олио не ми  еприятно но го приемам като лек и като ритуал. Сега не го прилагам но пак ще го включа. Аз с олио се оправих но чета, че е хубаво да е зехтин.

# 6
  • Мнения: 124
humanis  а колко време го жабуре6е това олио  и след миене на зъбите или преди това, След колко време почувсва облекчение, а

# 7
  • Мнения: 620
mischenceto , преди миене на зъбите. На мен ми кървяха от ябълка като за хрускам. Времето е около 20 дена  /като период/ така го препоръчва мисля, че Малахов. Иначе го жабурех по 10 минути , защото не мога повече. Препоръчителното време е 20 минути. Хубавото на този метод, е че изсмуква токсините от тялото чрез слюнчените жлези. Ще взема пак да го включа в програмата си.

Общи условия

Активация на акаунт