.КОМ= Клуб на Оправните Мами

  • 31 485
  • 670
  •   1
Отговори
# 255
  • Пловдив
  • Мнения: 614
СИС писах и в другата тема но и тука ще пиша .
Момчето ти е на по хубаво място защото невинните души стават ангели на оня свят. Сигурна съм че там има кой да се грижи сега за него докато дойде времето когато пак ще сте заедно.

Нека душата му почива в мир. Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose


 

# 256
  • Мнения: 334
Сис, мила,  Hug Hug Hug
Нека почива в мир  Flowers Rose Flowers Rose

Последна редакция: вт, 26 яну 2010, 15:19 от dil

# 257
  • Мнения: 66
Сис и от мен   Да загубиш близък е огромна болка,а когато е дете...От баба/лека й пръст/ помня следното-Няма нищо по-лошо от това една майка да надживее децата си.Нека почива в мир малкото ти момче Flowers Rose Flowers Rose
Сега далече от темата,ама не мога да се стърпя и да не се похвал,похвал.Мъжът ми са му изплатили парите  Money  и в момента  отива да плаща сметки.Хич и не ми се мислеше какво щяхме да правим в тоя студ ако ни бяха спрели тока  ooooh! Пак ще останем без пари,ама поне ще ми е по-леко на душата.

# 258
  • Мнения: 2 433

Сега далече от темата,ама не мога да се стърпя и да не се похвал,похвал.Мъжът ми са му изплатили парите  Money  и в момента  отива да плаща сметки.Хич и не ми се мислеше какво щяхме да правим в тоя студ ако ни бяха спрели тока  ooooh! Пак ще останем без пари,ама поне ще ми е по-леко на душата.

Браво - това се казва хубава новина!!!! Hug Явно Валя си провлачи краката сутринта... Фейчке чакаме включване и от теб с добри вести!!!!

# 259
  • Мнения: 613
 Никой не умира завинаги, докато има кой да го помни ! Всеки живот е уникален и всеки човек независимо колко дълго е живял, има с какво да бъде запомнен.
Сис - бих искала да те прегърна, да те утеша, но знам , че не е възможно. Мога само с теб да тъжа. Не казвам да плача, защото когато ми е най-тежко - сълзите ми пресъхват.  Hug Hug Hug

# 260
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЕЕЕЕ сутрешният ме поздрав днес действа  Hug Hug Hug Чакаме до довечера още хубави новини момичета. Hug Hug Hug  bouquet  bouquet  bouquet

# 261
  • Мнения: 977
Момичета,благодаря ви!   bouquet

# 262
  • Мнения: 723
http://selene.axe-man.org/anne%20geddes.jpg
Лилянке,разтопи ме цялата-може ли да има нещо по-хубаво от това Simple Smile

# 263
  • Мнения: 613
Радвам се , че има и някой с нещо да се похвали. Тъй де , нека изгрее слънце на някоя улица.



Иренка -  и ти си ми дерт да ти кажа - ваше величество!!!! Mr. Green ама днес ще ви помисля и ще вми кача!!!!

Юле, хич не мори хубавата си главица заради мен. И без грамота ще си пиша, ще ви чета, ще се оплаквам или смея.
Аз нямам нищо против да съм средностатистическа българка - стига средно статистическите да са като мен  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
При моите познати - аз родих най-рано, аз имам най- много деца, често в очите на другите сме "особени". Ха ха ха ,мислех преди години, че ще съм и най-младата баба - ама не би. А като казах особени .... Преди години съпруга е на родителска среща на средната щерка - зодия близнак. И класната казва - "Тя е малко особена" . А баща и отговоря - " А не, тя не е малко, тя е много особен на"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 264
  • Мнения: 803
Момичета,благодаря ви!    bouquet

Kissing Heart

Луси, радвам се за вас! thumbsup

Иренка, ти вече се нагласи и сама се кръсти-Особената... Mr. Green

Лилянке,разтопи ме цялата-може ли да има нещо по-хубаво от това Simple Smile
Ще те разтопя хубаво аз теб.Следващия път ще е по-зверско гъделичкането. fight
Днес, шетам си аз из форума и ти гледам чипиците на съседния вход!Аз тоя вход съм го обърквала веднъж де...
Ние тук я мислим, тя ни прескача и нам си кво. Crossing Arms
И плюс това, момичето е за Жаки!Твоето ще е момче! smile3560

# 265
  • Мнения: 2 433
Иренка това е ключа от палатката!!! Mr. Green "нейно особено величество" Mr. Green
Майнп - или там както се пише - радвам се да те видя пак тук!!!!

# 266
  • Мнения: 803
Майнп - или там както се пише - радвам се да те видя пак тук!!!!
Меймп се пише.
Обаче и да ме отрепеш, не мога да го кажа! Embarassed

# 267
  • Мнения: 723
Не бе, МАЙМП се пише и се изговаря Grinning,
стигъ мъ лил-че,
два пъти вече ми казват,че ще е момиче и за момиче имам име,
вчера се сетих,че ако "изскочи" момче-голям ще ми е зор да му "рекна" име на израждащия smile3560 smile3560 smile3560 smile3560 smile3560
емотиконите са от Васко-пустите му мераци все озъботени муцунки да праща-не ги забелязвайте

# 268
  • Мнения: 803
стигъ мъ лил-че,
два пъти вече ми казват,че ще е момиче и за момиче имам име,
Номер две щеше да е момиче според ехографа.Няколко пъти беше потвърдено, на 100%.
И понеже бременността ми беше съвсем различна от първата, взех, че им повярвах-на доктори и техники. Mr. Green
Щеше да се казва Мария, терминът ми беше на 5 август и затова така бях решила. Името ми дойде в момента, в който го видях.
На изписването беше в дантелен комплект в стил Луи 14. Mr. Green

# 269
  • Мнения: 723
стигъ мъ лил-че,
два пъти вече ми казват,че ще е момиче и за момиче имам име,
Номер две щеше да е момиче според ехографа.Няколко пъти беше потвърдено, на 100%.
И понеже бременността ми беше съвсем различна от първата, взех, че им повярвах-на доктори и техники. Mr. Green
Щеше да се казва Мария, терминът ми беше на 5 август и затова така бях решила. Името ми дойде в момента, в който го видях.
На изписването беше в дантелен комплект в стил Луи 14. Mr. Green
ужас,ей такава изненада,ако ми се изсипе Embarassed,
добре,че дрехите -повечето-са унисекс
НА ТИ СЕГА И НА ТЕБ ВИЗИИ
http://www.reanon.net/vimages.php?id=793

Общи условия

Активация на акаунт