.КОМ= Клуб на Оправните Мами

  • 31 485
  • 670
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 449
Хахаха Мерси много ми е хубава Грамотичката  Joy

# 91
  • Видин
  • Мнения: 961
Къде стеее? Hug

Да не ви е затрупал снега /особено варненките/ Wink

Черпя чайче:

И нещо допълнително ако има желаещи http://www.kuku-bg.com/images/items/small/WBPDSM90120.jpg

Иренче, подсети ме като каза "ваше величество", че баща ми викаше преди време "да видим какво ще каже Надежда Михайлова" демек майка ми Joy

Маринче, ха добре завърнала се  bouquet



# 92
  • Мнения: 66
Къде сте всички,бреее?На топло под юрганите,а,а,а?Една снимка от Варна,по-точно от нашия квартал
Хайде по едно кафе или чай за стопляне,разсънване
 
П.П.Аз докато се натуткам Жаки ме изпреварила с чайчето.

# 93
  • Мнения: 331
И при нас снегът си валиииииии, не спира. Ветрове нямаме, но е адски студено. Тази сутрин гледах, че Търново, Варна и Русе са с най-ниски Т. Чудя се за какво съм слязла да работя-все едно ще дойде някой  newsm78 . Само горя тока.  Вкъщи мъжете нещо взеха да окапват-двамата най-големи са с болки в гърлото. Ама така е-вчера единият в студа на строежа, а другият в снега с брат си. Чорапите им бяха мокри да ги изцедиш. Сега ще пием чайчета и ще гледаме снега през прозореца Nature Snowman.

# 94
  • Мнения: 2 433
И при нас снегът си валиииииии, не спира. Ветрове нямаме, но е адски студено. Тази сутрин гледах, че Търново, Варна и Русе са с най-ниски Т. Чудя се за какво съм слязла да работя-все едно ще дойде някой  newsm78 . Само горя тока.  Вкъщи мъжете нещо взеха да окапват-двамата най-големи са с болки в гърлото. Ама така е-вчера единият в студа на строежа, а другият в снега с брат си. Чорапите им бяха мокри да ги изцедиш. Сега ще пием чайчета и ще гледаме снега през прозореца Nature Snowman.
ааа.... щото Севлиевци пак не са подали информация.... Нали знаете къде са рекордите?! Mr. GreenКУЧА СТУД


# 95
  • Мнения: 803
Бих искала да помоля авторката да сложи една лампичка вместо палец преди заглавието на темата.
Защото тази сутрин разтягах локуми в Бургаските мами.
Обаче нали си знам да трия от вчера, се изнесох по терлички от чуждите води, та да не ги хвърлям в размисли и страсти, чудейки се кой ме е посял там да поникна.
 15 morning red

п.п.Фейче, а би ли могла да ми дадеш телефона си на лс и аз да се обадя в удобно за теб време и да ти прочета какви ми ги говори колата.
Мързи ме да преписвам два пъти едно и също нещо. Embarassed
Естествено няма да ти досаждам по други поводи.
Бре, днес съм много културна. Thinking

# 96
  • Мнения: 2 433
Бих искала да помоля авторката да сложи една лампичка вместо палец преди заглавието на темата.

Авторката няма да промени палеца на лампичка
Нямам нерви да за занимавам с твоета заблеяност! bowuu

Луци - много ви е хубава снежната приказка!!!
И пре нас има вече добро снежно количество! Mr. Green само дето отложихме монтажите - не става в тая студ!
Сега ще пием чай от Джаки... щото и пари нема като няма монтажи....

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 11:30 от JuliS

# 97
  • Мнения: 803
Авторката няма да промени палеца на лампичка
Нямам нерви да за занимавам с твоета заблеяност! bowuu
smile3518
Тогава да не се чудиш ако не се появявам дълго време тук.Търси ме в Бургас. Crossing Arms

# 98
  • Мнения: 2 433
Авторката няма да промени палеца на лампичка
Нямам нерви да за занимавам с твоета заблеяност! bowuu
smile3518
Тогава да не се чудиш ако не се появявам дълго време тук.Търси ме в Бургас. Crossing Arms

Това са инсинуации!! Кой ще те остави да седиш при бургаските бе Joy То всички искаме морето.... ама.... не одим в чужди теми!!!!
Айде от мен да мине - ще ти светна една крушка - да не ти е тъмно!!!! Mr. Green

# 99
  • Мнения: 803
Айде от мен да мине - ще ти светна една крушка - да не ти е тъмно!!!! Mr. Green
Благодаря!Много мило.Трогната съм!Поласкана.  kiss
И продължавам да съм културна, забележете...
Това ще да е от глад. newsm78

# 100
  • Мнения: 66
Ох, Лиле ,ти и твоя глад.Ела ,да ти сипна една лещичка.Таквоз съм им спретнала на моите.  chef

# 101
  • Мнения: 2 433
Луци - мятай тенджерата - че и аз съм овълчала... пардон...огладняла! Mr. Green

# 102
  • Видин
  • Мнения: 961
[Тогава да не се чудиш ако не се появявам дълго време тук.Търси ме в Бургас. Crossing Arms


Лиле, на фона на цялата ти  резервираност и спокойствие, понякога имаш склонност да драматизираш Mr. Green

Луциии, сипвай наред от лещата Hugмай всички огладЕхме Crazy

Маринка, и тя от глад ще да се блещи така Grinning

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 12:08 от ღ Жаклин ღ

# 103
# 104
  • Мнения: 331
 И аз съм гладна, ама не обичам леща. Нещо покрай нея няма ли  Praynig ?

Общи условия

Активация на акаунт