ЛИСТОПАД (Yaprak dökümü) - ТЕМА 3

  • 93 208
  • 709
  •   1
Отговори
# 30
  • на пистата
  • Мнения: 5 870
да се запиша и аз.

# 31
  • Мнения: 5 710
ъъъ първата снимка от кой епизод е?

# 32
  • Варна
  • Мнения: 2 355
ъъъ първата снимка от кой епизод е?
От 106 епизод още в началото му. Може да се каже и в края на 105 епизод.

Последна редакция: сб, 16 яну 2010, 23:16 от Magosniwa

# 33
  • ES
  • Мнения: 2 172
Гледах 2 епизода напред - сватбата на Лейля и Оуз, голяма мъка. Али Ръза не дойде, не й даде благословията си, а кошмарът, който трябваше да преживее връщайки се пак в къщата на Оуз и спомените, как ги хвана с Джейда и падането по стълбите...Горката Лейла, каквото и да е направила, това наказание е в повече мисля.

# 34
  • Мнения: 11 436
Не разбрах, къде е снимката на "новия" Шефкет?

ами аз я смених, защото все още гледаме "стария" Шевкет. В първия час след пускането на темата още беше новия... виж на ТЕМА 2 (тук от първия постинг като кликнеш на: Назад към Тема 2), там където са изредени актьорите със снимки, Хасан Кючюкчетин играе ШЕвкет в по-късните епизоди. В началото е Джанер Куртаран.

# 35
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
Хайде и аз в кюпа при вас  Simple Smile
Гласувах с последната опция.
Какво пък толкова му харесват на този Оуз, коцкар и леке.

# 36
  • Мнения: 120
Гледах 2 епизода напред - сватбата на Лейля и Оуз, голяма мъка. Али Ръза не дойде, не й даде благословията си, а кошмарът, който трябваше да преживее връщайки се пак в къщата на Оуз и спомените, как ги хвана с Джейда и падането по стълбите...Горката Лейла, каквото и да е направила, това наказание е в повече мисля.

ееееее... като пишеш такива неща ги пиши с бял текст... знаеш ли колко ме интересува какво си гледала, много се дразня така. Извинявай за тона, ама ми е интересно да не знам какво ще се случи...

Някой знае ли защо сменят актьора, изпълняващ ролята на Шефкет?

# 37
  • Мнения: 166
Някой знае ли защо сменят актьора, изпълняващ ролята на Шефкет?
И на мен това ми е интересно.

# 38
  • Мнения: 210
Какво направихте-снощи ви оставих в старата тема , а тази сутрин нова сте подхванали и до трета страница сте стигнали.
diziler,Поздравления за темичката,а за анкетата гласувах с последната опция.
Направо незнам как ще свикна с новия Шефкет.Още немога да приема новата Айше,която се мярка тук-там,а за главния герой........
Хайде приятен ден.
Утре нали ще го дават?

# 39
  • Пловдив
  • Мнения: 2 172
Утре нали ще го дават?

Да! Утре има 2 дози Листопад  Heart Eyes

П.С. Забравих дали упоменах как гласувах, а именно - с нито една от двете. Не ми харесва този мъж!

# 40
  • Мнения: 86
Да се запиша и аз при вас. Този Оуз ми е много дразнителен и на мен. Иначе филмчето е интересно.... Показва много явно, каква семка имаме ние българите. Simple Smile

# 41
  • Мнения: 0
 StopДоколкото знам Шефкет го сменят заради недициплиността си.Самия той е наркоман.Няколко пъти е постъпвал в болници  за лечние с обещание че повече няма да приеме наркотици.Но не удържал на думата си.Колко пъти от фирмата предупреждавали но накрая не издържали и го гонят.

# 42
  • Мнения: 0
Добро утро  bouquet

Дизилер, прекрасна темичка БЛАГОДАРЯ  love001 newsm10

# 43
  • Мнения: 351
StopДоколкото знам Шефкет го сменят заради недициплиността си.Самия той е наркоман.Няколко пъти е постъпвал в болници  за лечние с обещание че повече няма да приеме наркотици.Но не удържал на думата си.Колко пъти от фирмата предупреждавали но накрая не издържали и го гонят.
newsm09

# 44
  • Мнения: 1 640
Добре си играе ролята Шевкет,странно че бил наркоман или пристрастен,поне не му личи на невинната физиономия.Аз пък още не съм виждала нови актьор,който ще стане Шевкет.Да,и за Айшето се подразних-това новото не ми е симпатично,то и в Перла децата бяха избирани с конкурс по гр.....според мен.

Общи условия

Активация на акаунт