ЛИСТОПАД (Yaprak dökümü) - ТЕМА 3

  • 93 221
  • 709
  •   1
Отговори
# 60
# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 383
За тези които гледат сериите напред ето фрагментите на 138 епизод http://webtv.kanald.com.tr/Detail.aspx?Id=5514

# 62
  • Мнения: 0
zdr na vsi4ki i az sam golema fenka na tozi serial vsi4ko v seriala e tolkova istinsko i dumite sa tolkova tejki  Cry az nai mn go gledam za istorqta na leila za6toto i moita e po4ti sa6tata no za jalost trqbva da se varvi na pred priatno gledane na dne6nata seria mn 6te e tejka prigotvete salvetkite  smile3518 smile3518

# 63
  • Мнения: 5 710
Бащата, като го гледам в моменти от по-напреднали епизоди е направо двоен всравнение с началото.

# 64
# 65
# 66
# 67
  • Мнения: 11 582
Молбичка имам-днес няма да мога да гледам-мятайте по някое резюме  bouquet

# 68
# 69
  • Варна
  • Мнения: 2 383
Кажете ,ако съм станала досадна със снимките.  Blush

# 70
  • Мнения: 8 717
magosniwa, поздравления за снимките!  smile3501

# 71
  • Мнения: 1 159
Magosniwa ,напротив,страшно ми е приятно(поне на мен) да виждам артистите в друга светлина!Благодаря и продължавай така Hug!

# 72
  • София
  • Мнения: 15 513
  Тая Перкунде още много ли мизерии ще прави?Кога ще изчезне от филма?

# 73
  • Мнения: 5 710
 Тая Перкунде още много ли мизерии ще прави?Кога ще изчезне от филма?


Ферхундето сега играе според мен доста положителна роля. Застава зад семейството, каквото те си го искат - семейната чест, чувството за безизходица пред опозорената дъщеря и пр. средновековни нрави.
Ужасно ми е мъчно за Лейля - тия хора нямат акъл изобщо.
Как може някой да се държи така с дъщеря ти и ти да си с 'вързани ръце" срещу непочтените. Ми не й го даваш и точка, живота продължава.  

# 74
  • Мнения: 1 159
10c's Cafè&Lounge ,точно и аз това си мислех!Уж е лоша,пък в момента не прави нещо лошо...Или не съм прозряла пъклените й кроежи още. newsm78!Наистина,какъв интерес има тя от този брак?

Общи условия

Активация на акаунт