Парочистачка

  • 259 950
  • 756
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 109
От два дни ползвам Karcher sc 3 easyfix. Взела ми е акъла. Абсолютен звяр! Много лесна за ползване. За нула време смъкна мръсотия от кухненските шкафове, съдомиялната, пералнята, фаянса около мивката. Ползвах за прозорци. Алуминиевата дограма я чисти за секунди. Имам и стъклочистачка на Керхер и комбинирам при прозорците. Силна пара. Постоянна. Може да се регулира, но аз карам на мощната струя. Приставките са достатъчни за всичко. Много съм впечатлена!

# 481
  • Мнения: 4 664
От два дни ползвам Karcher sc 3 easyfix. Взела ми е акъла. Абсолютен звяр! Много лесна за ползване. За нула време смъкна мръсотия от кухненските шкафове, съдомиялната, пералнята, фаянса около мивката. Ползвах за прозорци. Алуминиевата дограма я чисти за секунди. Имам и стъклочистачка на Керхер и комбинирам при прозорците. Силна пара. Постоянна. Може да се регулира, но аз карам на мощната струя. Приставките са достатъчни за всичко. Много съм впечатлена!
браво, Simple Smile откъде и за колко я взе?
И аз хвърлих око на 4-ката още по Коледа, ама още я мисля. Но живот и здраве, най-вероятно ще е тя. Чудех се дали наистина си струва да я взема нея или някой по-стар модел....

# 482
  • Варна
  • Мнения: 3 042
Аз също, чудя се между тази на Ariete, SC2 и SC3. Аки недостатъка на SC 2 е само по бавното загряване и това, че не можело да се долива вода веднага ме устройва. По - сериозен недостатък ми се струва това, което четох за 3-ката, а вероятно се отнася и за 2-ката? А именно, че не може да поддържа непрекъснатото максимално налягане на парата, ами спада след 10 мин работа. Запознати ли сте?

# 483
  • Мнения: 155
Аз с SC2, след като вече съм чистила докато изхабя един резервоар, нямам нищо против малко да си почина докато загрее пак. Има нещо вярно че налягането от време на време леко пада, докато дозагрее пак, но поне при мен е за съвсем кратко и не е като да спира и да не може да се работи през това време.

edit: Ако е изхабен изцяло резервоара може да се отвори и скоро да се налее нова вода (внимавайте да не ви опръска заради разликата в температурите обаче).

# 484
  • Варна
  • Мнения: 3 042
А SC2 има ли този скъп консуматив за периодична смяна?

# 485
  • Мнения: 28 432
Много неприятно Фи-фи!Частите им са безумно скъпи.Ако е в гаранция имаш някакъв шанс да я сменят. Така сменихме една стъклочистачка,направо я замениха с нова,не се занимават с ремонти.Аз може би затова взех от по-стария модел накрайник с прищипването на кърпата,някак ми се видяха стабилни ,по-масивни,незнам,вътрешно чувство.Може да видиш някъде за втора употреба на такива аксесоари-олx например.Не знам дали са взаимнозаменяеми ,имам предвид ако намериш и с прищипване дали ще си паснат.
Взаимно заменяеми са, имам най стария модел, купен преди 7-8 години, приставката за пода е със защипването, преди година си купих новата, която лепи парцала....мога да продам старата при интерес!

# 486
  • Мнения: 109
Аз купих sc 3 за 287 лева и безплатна доставка. Според мен поддържа постоянно пара. Днес чистих изключително замърсени повърхности на терасата като ползвах малката четка без кърпа. Много съм доволна. Сменям и накрайниците по време на работа, но трябва да се внимава да не се натисне пистолета през това време. Лека е, дори с лявата ръка нося уреда, а с дясната чистя (когато мръсотията е на по-високо).

# 487
  • Мнения: 155
А SC2 има ли този скъп консуматив за периодична смяна?

Не, няма, но ако водата е твърда трябва да се ползва прах за премахване на варовика от време на време.

# 488
  • Мнения: 4 664
Аз купих sc 3 за 287 лева и безплатна доставка. Според мен поддържа постоянно пара. Днес чистих изключително замърсени повърхности на терасата като ползвах малката четка без кърпа. Много съм доволна. Сменям и накрайниците по време на работа, но трябва да се внимава да не се натисне пистолета през това време. Лека е, дори с лявата ръка нося уреда, а с дясната чистя (когато мръсотията е на по-високо).
откъде я купи?

# 489
  • Мнения: 109
SC 3 easyfix я купих от vimax-karcher.com, но може някъде вече да я има по-евтино. Веднага я изпратиха.

# 490
  • Мнения: 494
Много неприятно Фи-фи!Частите им са безумно скъпи.Ако е в гаранция имаш някакъв шанс да я сменят. Така сменихме една стъклочистачка,направо я замениха с нова,не се занимават с ремонти.Аз може би затова взех от по-стария модел накрайник с прищипването на кърпата,някак ми се видяха стабилни ,по-масивни,незнам,вътрешно чувство.Може да видиш някъде за втора употреба на такива аксесоари-олx например.Не знам дали са взаимнозаменяеми ,имам предвид ако намериш и с прищипване дали ще си паснат.
Много благодаря за съвета - оказа се, че гаранцията за физически лица е 2 години и няколко дни преди да изтече направих рекламация. Днес ми се обадиха, че е одобрена и ми дадоха нов накрайник за пода. Служителят сподели, че не съм първата с такъв дефект, явно пластмасата не е много устойчива и с времето се износва. Надявам се новия накрайник да изкара по-дълго, със сигурност ще го ползвам с повишено внимание:)

# 491
  • на20 километра от Бургас
  • Мнения: 263
 Фи-фи,много се радвам,че проблема е разрешен успешно!Дано вече нямаш проблем и дълго да си я ползваш.А това,че не си единствена,май не е много добре за такава фирма с име .Аз моята заради добрите отзиви за марката я взех ,защото имаше и други  марки ,с повече аксесоари към тях .Доволна съм , дано не са си занижили качеството и те,като много други .

# 492
  • Мнения: 255
Привет момичета, от няколко дни се навива да си купя парочистачка...първо се спрях на Керхер sc3 вертикалната, после на sc3 обикновената.Днес отивам до магазина да я взема и продавача ме разколеба, че 3 та давала много дефекти, да си взема 2 или 4 ...Моля дайте съвет коя да взема! Върнах се назад в темите и четох какво сте писали, но не можах да разбера това което ме интересува,  а именно коя почиства по-добре, по-икономична е от консумативи, и не остава много влага след себе си? О.к съм и да е на друга фирма бюджет до 400 лв., моля препоръчате ми нещо качествено, че съм не ме лови да си купя.Благодаря ви!

# 493
  • Мнения: 4 664
Аз съм набелязала 4-ката, има някои предимства, които не са за пренебрегване. Живот и здраве, нея ще поръчам. По-голямо налягане, допълнителен резервоар, със сигурност новите модели са подобрените стари, така че ако човек има възможност, съм за нея.

# 494
  • Мнения: 1 532
Не съм съм се интересувала от  4 ,но помня че 2 беше с малък резервоар и бавно загряваше.
Аз имам 3 , да чукна на дърво нямам проблеми.
Веднъж съм сменяла патрон досега .При нас водата е много варовита.
След като смених първия патрон използвам само дестилирана вода .

Общи условия

Активация на акаунт