СЕПТЕМВРИЙЧЕТО лудува у дома, чака пак да дойде пролетта

  • 32 769
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 193
Асе, ....... да не се засегнеш сега, но  имам нужда някой път да прочета нещо, което си написала и то няма грам общо с кърменето, мила...... Все се включваш, когато някой нещо се чуди. Убедена съм, че имаш за казване много повече от това.

# 46
  • Мнения: 3 926
Инче, усмихна ме беее Hug
Всъщност нямам много за казване. Битовизъм до пръсване + един пръст отгоре Wink
Два броя сополиви деца у дома. Каката уж не е сополива, но гласът й се променя и на фарингит върви. Аз си имам хроничен, та...
Търся си работа. Гледам да отделям време за себе си, но някак не се справям така, както ми се иска. Миналата седмица мама беше у дома, та походих два пъти на аеробики разни... Еми чудничко ми беше. Само дето няма как на този етап да станат регулярни.
Имахме една романтична вечер само двамата на хотел, докато мама беше тук, та те разбирам за разпускането Crazy
Някак зимата не е моето време и не съм в прекрасно настроение. Гледам новата тема и заглавието й са доста пролекно надеждни Heart Eyes
Просто наистина имам нужда да презаредя батериите сериозно... И това ще стане Wink

# 47
  • Мнения: 193
Ей това вече е друго.
Аз понеже, нали разбираш, не те познавам лично, совен едно бързо виждане, и всичко ,което знам за теб е оттук.
И наистина имам нужда да знам и да чета разни чисто такива битови неща, които току що написа. Иначе справочната информация, пък било то и от просветен в темата човек, ми идва в повече , когато е само тя.

Сополи викаш, лепкава работа значи е у вас. Стилиан точи бистри сополи в промишлени количества 10 дена. И както дойдоха така и заминаха, докато сваря да им обърна внимание.

Какво да правя с това ядене на обед, момичетаааааа, побъркват ме тези сандвичи вече. Днес се изхитрих и на филията му лепнах манджа, ха ха ха, усети се дребното, че не е сирене или кашкавал и огласи къщата по никое време. Аман значи.

# 48
  • Мнения: 4 615
Хм, ние периода със сандвичите го минахме.Един месец беше и ми идеше да се пръсна. Е, мина. Сега пък ново 20, хапва по кило мандарини на ден, това отлично, обаче обяда започна да го вечеря. Т.е. хапва  сутрин АМ, кило мадарини, вечеря половината манджа от кухнята, кашкавал и АМ преди лягане. И всеки мой опит да й дам да хапне нещо нормално завършва с бурни протести. Crazy Та Инче, дано бързо излезете от сандвичовата криза, ама не като нас.
Добре дошли на новодошлите, добре завърнали се на всички, които се бяха запиляли. Честити празници на празнуващите през изминалите дни.
Целувки, прегръдки и кураж на болничките и техните майчици. Май май, Жуже, Асе  Hug Дано няма други.

# 49
  • Мнения: 262
Дими, не ми се зареждат снимките, пък!  Heart Eyes

# 50
  • Мнения: 770
За съжаление точна диагноза нямаме и нещо никой не се наема и да постави такава.Днес ходихме и до кожната, тя е категорична че няма АД, а просто много суха кожа.Със сигурност обрива ни е инфекциозен, но не е сигурна дали е алергичен.От кръвните резулати излиза вирусно нещо си, урина утре продължаваме да се мъчим да вземем.Днес Криси няма Т, но почна да понакашля когато спинка, и е доста сънлива, очичките и са все така с оток и сини кръгове.Инфекциониската каза да почваме антибиотика (тя казва че караме много странно морбили), за да не развием плевмония.Педиатърката, пък е категорична че това не е морбили (минало е повече от месец от поставянето на ваксината) и каза да пием сиропче за кашлицата засега, тя пък има съмнения за някакви вируси, които дори и чичко Гугъл не е чувал.Скоро имала такъв случай, при друго малко детенце.Въпросните вируси ми ги продиктува по тел, и незнам дали се пишат точно така ситемедоло вирус и ебщайндар вирус, някой ако ги е чувал и им знае точното наименование ще съм много благодарна ако сподели, иска ми се да прочета някакво инфо.Засега не даваме на Криси антибиотик, дано не грешим и утре е по-добре вече!Страшно объркана съм, отговорността е на моите плещи естесвено, а мен много ме е страх...

# 51
  • Добрич/Етрополе
  • Мнения: 252
Жужка, чичко Гугъл ми предложи това:
http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B8%D1%80%D1%83%D1%81_%D0% … D0%91%D0%B0%D1%80 - Вирус на Епщайн-Бар — Уикипедия
и http://www.puls.bg/forum/viewtopic.php?f=50&t=6316
за другото не можах да видя  Peace
 Praynig Дано скоро има яснота и зраве у вас  Hug Hug

# 52
  • Мнения: X
Жуже, стискам палци Криси да е здравичка възможно най-скоро!  Praynig fingerscrossed fingerscrossed

Роси,  сигурно е бил натоварен сайта от желаещи да видят зимната картинка тук, пробвай пак.  Peace

# 53
  • Мнения: 4 615
Утре ще питам сестра ми за първия вирус да видим дали ще се сети  какъв може да е. Не е записан правилно, но силно се надявам да й дойде нещо на ум. А защо антибиотк при вирусна инфекция? Презастраховат се или имат съмнения и за нещо бактериално? Жужанке, дано бързо ви мине черния период, че много се измъчи детенце.

# 54
  • Мнения: 2 658
Жужка, кофти zвучиш, но и как иначе. Слагам баналното  Hug , но и го мисля. Всичко да се оправя бърzо  Peace И дано не са тия неща, а да е нещо... zнам ли, елементарно и просто.

# 55
  • Мнения: 506
Ох,Жужеее,измъчи се малката Криси! Cry Милото детенце,дано скоро има повечеясното,че това невидение напрво може да те побърка!! Praynig Praynig Praynig
Ееех,като гледам в Бургас и Варна каква зимна картинка е...малко ви завиждам ей  Wink При нас няма никакъв сняг  Sad
Асе,аз пък държа на включванията ти относно кърменето-имам ти 100% доверие от самото начало и благодарение на твоите съвети все още кърмя! И огромната част от кърменето при нас е само удоволствие без значителни проблеми пак благодарение на теб!  newsm20

# 56
  • Мнения: 63
Жуже, и от мен  Hug и стиснати палци скоро всичко да е зад гърба ви  fingerscrossed
Едни бебочества гледах, ама кои бяха във ФБ, кои тук  newsm78
Параход, Дими, да са ви живи и здрави принСесите. Големи са бонбони  Heart Eyes
И аз ще се включа по темата кърмене - ами няма да се отбиваме скоро  Tired Никога не сме заспивали по друг начин, спим заедно, нощем се обслужва сама, а сутрин може цял час да си виси на мен. Хубавото е, че не спи с гърда в устата, но само това.
Напоследък ме придърпва на всеки 2-3 часа ей така, за успокоение. Всяко хленчене завършва със сукане, ако не позволя, започва рев, сълзи, тръшкане, викове и.... на мен ми е криво  Embarassed
От друга страна още сме с 6 зъба и се надявам като се поозъбим повечко, да се поуспокои.
Кърменето не ми тежи и не бързам да се разделяме с него, но ме гложди една мисъл, че колкото повече започва да разбира, толкова повече ще свикне така. Е, тогава как ще се отучваме  newsm78

Ох да ви се похваля малко - мъжа ми завърши ремонта по парното (точно за големия студ  Mr. Green ) и сега в нас нормално е 25-27 градуса. Оказа се, че котела е много мощен и му трябват още радиатори. Ще слагаме... в гаража... на стълбището...  

# 57
  • София
  • Мнения: 1 354
Здравейте

Васко е луд по снега и как разбра,че е хубав за ядене не знам newsm78.Следобед ще излизаме с шейната.Снощи имахме тежка вечер-бебо ви като куче-явно са кътниците,защото все бърка в устата,но не мога да проверя добре,че нали е с много зъби и хапе.
Асе-браво за младоженската нощ  Heart Eyes Heart Eyes
Гардения-честито Ви парно.
Дими-Сияйна е много сладка кака сатнала.Снимките във Варна са много интересни и страховити направо.
Жуже-стискам палци да се разбере бързо какво и е на малката Криси и да оздравява.Ти ме питаше бързо ли растат на Васко зъбите-еми да за 3-4 седмици си стават зъби цели-устата му е като на голям човек пълна с зъби.
Флу-знаеш ли,че линийката на Ели не е актуална.И нашата беше така и я преинсталирах наново.

Последна редакция: ср, 20 яну 2010, 12:29 от stefina

# 58
  • Мнения: 262
Здравейте, дами и бебочества!
Дими, сега видях снимките! Страшничко изглежда. Днес как е положението?
Стеф, сега ще актуализирам линийката!
Жуже, как е малката днес?
Сутринта бяхме на снежна разходка с Шмати и Марти. Той много се радва на снега - пада, става, смее се, а Елинка я е страх и щом се измокри започва да плаче Simple Smile
Иначе става вече осъзнато човече - носи ми канчето от банята и ми казва "чипи чипи", което ще рече, че е време за чипкане. Като се нахрани и й е празна паничката я сочи и казва "нямааа". Тези дни се научи да казва на брат ми вуйчо, но в устата й звучи като "уйчо" Simple Smile Разглежда албумите със снимки и посочва всеки като нарежда кой е баба, кой дядо, кой мама и тата.  Абе по цял ден бърбори. Даже в Пловдив племеникът ми й се скара : "Елинка, наду ми главата", а той самият е на 3г. и също не млъква Simple Smile Голяма картинка са двамата.
Ето и нещо горещо в студения зимен ден:

# 59
  • София
  • Мнения: 372
Жуже  Sad пиши как сте днес. дано Криси се оправи бързо, каквото и да е..  Praynig Praynig Praynig
и ние не сме я слагали тази ваксина ... даже гледам, че и някакъв Пентаксим се коментира... направо не искам да чувам  Rolling Eyes
Ане, нищо лично душа  Hug чета, ама нещо няма какво да пиша. Любо спря да дава сигнали за "голямата работа", ама не го приемам тежко.
Нели, сега ще те попълвам и теб  Hug

Общи условия

Активация на акаунт