MAC и Sephora в България април 2010г

  • 70 349
  • 704
  •   1
Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 421
Densi, пак опряхме до MissNellie  Grinning за отговор на този въпрос...

# 646
  • Мнения: 31 174
Даааа вярно е! Crazy
Мис Нели, Heart Eyes Hug  bouquet ти няма ли да си идваш насам, да те заведем да те напием някъде за голямата помощ?

# 647
  • София
  • Мнения: 10 309
Ето едно ревю на Fix+, докато чакамe MissNellie  Laughing
http://www.makeup4all.com/mac-fix-review-great-multi-purpose-product/

# 648
  • Мнения: 15
Колко струва Fix + в България? Grinning

# 649
  • Мнения: 0
За пигментите, надявам се да помогне на някой.
Цяло бурканче цял живот бих ползвала сигурно Laughing МНого са икономични,а и  по-капризен продукт са си просто. Купувам предимно мострени размери, и то най-вече от алчност, да си трупам да има Blush
От къде си ги взимаш? Аз намерих един сайт продават малка кутийка , 1/4 чаена лъжичка продукт, струват 3.99$. Повечето цветове са от PRO серия-та им. Струва ли си според теб?

# 650
  • София
  • Мнения: 10 309
За пигментите, надявам се да помогне на някой.
Цяло бурканче цял живот бих ползвала сигурно Laughing МНого са икономични,а и  по-капризен продукт са си просто. Купувам предимно мострени размери, и то най-вече от алчност, да си трупам да има Blush
От къде си ги взимаш? Аз намерих един сайт продават малка кутийка , 1/4 чаена лъжичка продукт, струват 3.99$. Струва ли си според теб?

От къде си сигурна, че няма да ти изпратят китайски пигменти  newsm78

# 651
  • Мнения: 0
За пигментите, надявам се да помогне на някой.
Цяло бурканче цял живот бих ползвала сигурно Laughing МНого са икономични,а и  по-капризен продукт са си просто. Купувам предимно мострени размери, и то най-вече от алчност, да си трупам да има Blush
От къде си ги взимаш? Аз намерих един сайт продават малка кутийка , 1/4 чаена лъжичка продукт, струват 3.99$. Струва ли си според теб?

От къде си сигурна, че няма да ти изпратят китайски пигменти  newsm78




Момичето, което ги продава е много известна гримьорка, има си собствена линия четки и продукти. Съмнявам се, че би излъгала за нещо такова Simple Smile

# 652
  • Мнения: 3 638
доволни ли сте от почистващият разтвор на МАС за четки?
цена можете ли да кажете?

# 653
  • Мнения: 616
blinxy, ако става въпрос за сайта на MakeupGeek, поръчвала съм даже голяма част от това, което имам, да, оригинални са, доволна съм от обслужването на сайта, и не гледай колко е голяма кутийката, малка, малка, ама пак ще ги ползваш мнооого дълго, икономични са си. Дали си струва конкретно за теб, зависи до голяма степен от това колко ще е доставката май май. Имам няколко и от swaps от makeupalley, няколко щедри мостри от готини продавачки в магазина...

Червила
Категорията е изписана отдолу на гилзата където е и името на червилото. Има богато разнообразие от завършек и степен на пигментираност подходящи за ралзични ситуации, нужди и вкус.

Amplified Creme - силно пигментирано, кремообразен завършек, без брокат.
Cremesheen - средно до силно пигментирани, много хидратиращи, кремообразен завършек, без брокат.
Lustre - слабо пигментирани, гланцов завършек.
Frost - средно пигментирани, леко изсушаващи, с блестящ  перлен завършек.
Glaze - слабо пигментирани, завършека е средно гланцов, някой са леко перлени.
Slimshines - слабо пигментирани, много леко оцветяват, силно хидратиращи (не са в стандартните гилзи).
Matte - силно пигментирани и много покривни, завършека е напълно матов, леко изсушаващи, много трайни.
Satin - средно до силно пигментирани, дълготрайни, полу-матов завършек, не са изсушаващи, но не са и овлажняващи, 'златна' среда.

Червилата  Viva Glam са  специални серии с благотворителна цел и формулата на всяко е различна.

Май това са всички newsm78 За Про няма да пиша....

anbibian доволна съм от разтвора до известна степен. Опаковката е много неудобна, с пръскалце е много по-добре. Рекламират го като р-р, който няма нужда да се плакне, но аз лично винаги плакна след него, иначе усещам филм по четките. И все пак е по-добър от повечето които съм пробвала.

Миксинг мидиъм е общо взето почти същия продукт като Фикс+, само с малко по-малко екстри, на една и съща основа са, спрея, понеже се пръска на цялото лице, има разни екстракти от лайка и такива ми ти хубости, за успокояване и освежаване на кожата. Смесването на вода и глицерин е много популярен заместител, и успешен също така, има и друг лесен начин - капки за очи, както споменах по-горе, немедикаментозни, или т.н. изкуствени сълзи, примерно Визин. Състава им е изключително подобен. Кой от всичките тези варианти ще изберете, няма кооой знае колко съществена разлика реално.
Самия спрей Фикс +  обаче за разлика от другите може да се ползва и за да се 'запечата' целия грим , едно две пръсвания отдалече удължават безупречния вид на лицето, освежават много, хидратират леко и миришка много приятно. Blush Ако ползвате пудра или ФДТ с пудрен завършек, 'отнема' от пудрения вид, прави го по-естествен, без да намалява трайността на грима или да кара кожата да 'лъсне'. Не е нищо особено като състав и затова много хора са на мнение, че е парфюмирана, скъпа вода просто и със същия успех може да се ползва термална вода-спрей. Мисля, че е въпрос на вкус, аз си го харесвам и не си го давам Blush

За коя основа на МАС става въпрос за сравнение с Ърбън Дикей?

Денси, като се заприбирам, ще се обадя...то не съм по пиенето(ензимите ми за разграждане на алкохол не работят добре) но нещо много шоколадово няма да откажа Flutter

# 654
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Това е една от любимите ми теми, въпреки че пиша рядко Simple Smile
Гледам, че говорите за Фикса на Мак. Аз използвам една по-евтинка алтернатива  Flutter РОЗОВА ВОДА, Страхотна е за работа с пигменти или за пръскане въху лицето като финиш.
Изключителна фенка съм на Урбан Декей и скоро ще съм горд собственик на това:

не можах да не се похваля  Mr. Green
Работя и с продукти на NYX, които за своя си клас са страхотни  Peace

# 655
  • Мнения: 31 174
MissNellie, newsm51
С цяла торта и други лакомства ще те посрещнем.

За основата на Мас тази, която е в бурканчето, не и знам името. Видях че има и друга в тубичка. Не знам каква е разликата и дали има още основи. Доскоро не носех никаква основа за сенки, защото никога не съм имала нужда от такава. Но с пигментите видях, че не става без. За сега имам само тази малката от Нейкид палитрата.


Последна редакция: чт, 25 ное 2010, 12:17 от densi

# 656
  • Мнения: 3 638
MissNellie би ли казала каква е цената и количеството на разтвора за почистване на четки?

# 657
  • Мнения: 1 399
Колко струва Fix + в България? Grinning

Точно 28лв.  Peace

# 658
# 659
  • Мнения: 0
blinxy, ако става въпрос за сайта на MakeupGeek, поръчвала съм даже голяма част от това, което имам, да, оригинални са, доволна съм от обслужването на сайта, и не гледай колко е голяма кутийката, малка, малка, ама пак ще ги ползваш мнооого дълго, икономични са си. Дали си струва конкретно за теб, зависи до голяма степен от това колко ще е доставката май май. Имам няколко и от swaps от makeupalley, няколко щедри мостри от готини продавачки в магазина...
Супер, 6$ излиза доставката ако не се лъжа, гледах ги преди време. Истината е, че аз толкова силни отблясъци няма къде много да ползвам, но пък някои са ми много интересни и определено ще си ги поръчам.

И между другото мерси на всички, които ми препоръчаха Naked, пристигна вчера и съм много доволна. Само 2 дни за доставка - 45 евро и ми я докараха до вратата.

Общи условия

Активация на акаунт