Седмичката 03.10 - 09.10

  • 2 119
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 324
Вааааааа - уточнявайте деня за спермограмата, защото ако е след 15.10, може да се видим при нашата Мели Simple Smile

Лали - врменно сме там - най-много месец два, не повече Simple Smile Ще търпя, няма къде да ида Wink

# 16
  • Мнения: 1 951
Здравейте момичета, весела и спорна седмичка и от мен!

Аz от три дни съм беz комп и съотвтено беz интернет  Cry

Направо се чувствам като сираче беz форума...

# 17
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Мели след като видя спермограмата каза, че ни препоръчва консултация с уролог. Тя работи с един свой колега от университета, той дойде и ни каза, че няма физически проблеми и ни изписа един лист хапчета- трибестан, фолиева киселина, витамин е/редувам с герикапс, спимен, в началото на моя цикъл фитин, първия месец пи и пчелно млечице.
Колкото за месеците- говорихме закрая на септември, но тогава пък съвпадаше с моето чакане за овулация, та ще ходим средата на този месец.
Миналата година на мен ми бяха леко положителни антинуклеарните антитела, д-р Конова ми преподръча да отида при ревматолог, той каза,че нямам проблеми- наговори малко приятни неща как сигурно имам тумор в главата и т.н.
д-р Даскалов иска да го видим тези антитела, защото преди няколко месеца имах пак положителен тест и може би имам проблем със задържането.
М да само такива приятни неща

# 18
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Таничк, ако се вярва на фф днес ми е ден 3 след ову, та не знам кога ще ми дойде, но ще е след 15 при всички положения

# 19
  • Мнения: 1 329
Лали,дано този месец те подмине Флото и не се налага да ходите никъде.

Таничка, честито ти официално сгодяване.

Момичета,
моля да коментирате това:  newsm78Този месец бях на Клостилбегит от 5-9 ден. На 10 ден на УЗИ се установи доминантен фоликул 20 мм. Лекарката каза, че ще се пукне сам и ми предписа Дуфастон от 13 ден до 25 ден, заради тънка лигавица на матката.
Конкретния ми въпрос е - Дуфастона може ли да спре пукването на фоликула (защото имам съмнения, че все още не се е пукнал)? Трябва ли да се пие след овулацията или може и по време на нея? newsm78

# 20
  • Мнения: 7 716
За предпочитане е да се пие след спукването. Аз и затова си меря температурата - като се повиши и започвам, защото не може все да ходиш на лекар.

# 21
  • Мнения: 3 010
Добро утро, момичета!
Искам да пожелая на /не/ чакащите тази седмицата лелята, тя да ги отмине за следващите 9-10 мес. и да ни зарадват и насърчат с  EFP
Lali, осначава ли това, че ако наистина пиеш Дуфастон преди овуто може фоликула да не се спука? 
Лали,дано този месец те подмине Флото и не се налага да ходите никъде.



Конкретния ми въпрос е - Дуфастона може ли да спре пукването на фоликула (защото имам съмнения, че все още не се е пукнал)? Трябва ли да се пие след овулацията или може и по време на нея? newsm78

Дарилка ако това, което пишеш е истина си обяснявам някои неща за мен предният месец. Извода може ли да е ако пием по-рано Дуфастон може да се възпрепятства овулацията???

Таня честито ти годеж!

Аз да Ви питам нещо от доста време насам температурата ми не мърда и е около 36.7, възможно ли е всяка сутрин да е еднаква. Вече допускам, че може термометъра да се е развалил!

# 22
  • Мнения: 7 716
Денди, добра ти е температурата, както и графиката. Laughing
За дуфастона - предполага се, че би затормозил овулацията.

# 23
  • Мнения: 1 329
Лали,
благодаря за отговорите.
Мен вече не ме боли толкова в дясно, така че предполагам че се е спукал. За всеки случай отложих пиенето на Дуфастона с 1 ден.

# 24
  • Мнения: 3 010
Lali, ами зна4и предният месец точно това се е случило с мен. Приемах Дуфастон от 5-ти ден на цикъла и съм подтиснала явно овулацията. Защото ми започна на 20 ден зацапване и продължи 10 дена. Т. е нямах менструация, а и овулация. Тцтцтцт!  Rolling Eyes лекари

# 25
  • Враца
  • Мнения: 5 204
Аз пия утрогестан от 16 ден и четох много мненич по въпроса, затова и просто попитах лекаря си как да го пия и дали може да попречи на овулацията. Сега съм спокойна и си го пия както ми е назначен, само този месец малко по-рано, защото ми беше доста рано овулацията според БТ

# 26
  • Мнения: 1 029
Здравейте,написах моята история като отделна тема,защото ми се иска да ме подкрепят сродни души,които не се предават Heart Eyes
Надявам се да ме приемете в отбора и желая на всички един ден да имат здрави бебенца! Peace

# 27
  • Мнения: 2 015
Тук май малко запустя я да излизам то нямало никой.Аре бе хора драснете някой ред поне да кажете как сте.Аз съм на работа и сега си истеглих една песен,много готина на МОРАНДИ,ако сте я чували.

# 28
Мишка82, не си сама Grinning и аз съм тук, но предимно чета.
В момента съм в "малка" дупка  Tired и предпочитам да не затормозявам деня и на другите.
Но съм с вас  Hug и ви мисля.

# 29
  • Мнения: 1 029
Весел ден и от мен на всички! Wink

Общи условия

Активация на акаунт