СПЕШНО! Д-р Антонина Радева-Варна.Какво е мнението Ви?

  • 21 108
  • 45
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 898
osemshest, добре е да споменеш имена. Не че не знаем кой прави криотерапията във Варна.

# 31
  • Мнения: 13
Извинявам се. Криотерапията се провежда в кабинета на д-р Радева разбира се, но процедурата ми я прави д-р Раева, за която уж чух добри отзиви, но уви в днешно време явно парата прави борбата. И явно Радева взима 100лв, а Раева другите 100лв. Защото като четох на повечето места за такава терапия се взима около 100-150лв мах, а не както при мен цели 200лв!
Искам да добавя, че тези двете не са единствените мошеннички. Личната ми от която мисля да се оттървам е в подобна схема, но с лекаства! Отивам с въпросният проблем изразяващ се в болки ниско в ляво и тогава тя ми изписва 3 лекаства като ми дава две еднакви рецепти. При въпроса ми защо са 2 тя ми отговаря, че едната оставала за аптеката. А  много ясно и разбирам схемата. Промоутърите на разни лекарствени фирми минават през кабинетите им като ги карат да предписват разни лекарства на пациентите си и след това явно от продажбите в аптеката милите ни доктори си взимат процент. Подобна история имах и при невролога миналата година. Отивам при него насочена отново от  личният си лекар заради мигрената, която имам. Удари ме с чукчето по колената, накара ме да си изправя ръцете и констатира че съм много зле с нервите. Изписа ми 5 лекарства, като на ден общо ми се падаха да изпия по 13бр. Започнах да ставам много зле- вие ми се свят, хваща ме депресия, почвам да рева от нищото и т.н. Тогава майка ми се уплаши и ми помогна една лекарка от едно малко градче. Лекарка, която дори не е взела на майка и стотинка! Но след терапията се оправих и сега мога да кажа, че в това отношение съм много добре.

Последна редакция: вт, 15 май 2012, 18:59 от osemshest

# 32
  • До морето
  • Мнения: 7 127
Подновявам темата, само защото искам да стои колкото се може по- напред, за да могат да я видят повече жени.

Просто недоумявам как може тази Антонина Радева (умишлено не пиша доктор) още да се разхожда свободно и да не са й отнели лекарските правомощия! Аз бях нейна пациентка през 2006та и от тогава насам изпитвам ужас, само като чуя името й. Опитах се да направя нещо по въпроса, но въпреки, че имах цяла папка с безсмислени рецепти и ненужни изследвания, не успях да открия лекар, който с името си да застане и да каже, че тя откровено е манипулирала резултати, за да взема пари. Иначе всички цъкаха с език и се възмущаваха! Аз поне се разминах само с пари, но колко момичета е осакатила, просто не е истина! Само негативни мнения има в интернет, а пред кабинета й винаги има народ. Чувам, че пак е на мода сред бременните, понеже изготвяла хранителни и витаминни режими за бъдещите майки! Момичета, не се подлъгвайте по лицемерното отношение на тази жена!

Стойте далеч от Антонина Радева и предупреждавайте приятелките си!

# 33
  • Мнения: 625
Oх, вече незнам къде да ходи човек. Аз от една многоо доволна бременна мама уж се озовах при Радева и сега намирам темата. Правих си цитонамазка и профилактичен год. преглед. Направи ми и цялостен преглед с ехограф и с ръка. Установи, че вс. ми е наред. Сега според вас да ходя ли на друг лекар за същия преглед и цито? Нямам оплавания като цяло newsm78Но след поста на момичето, което нямало яйчници, а тя му казала, че са ок съм в голяма чуденка дали наистина всичко ми е наред Rolling Eyes

# 34
  • До морето
  • Мнения: 7 127
Аз бих те посъветвала да идеш другаде! Иначе може да си направиш експеримент и да си направиш цитонамазка при нея - гаранция, че ще се "сдобиеш" с ракови клетки, които трябва да лекуваш  Rolling Eyes или най- малкото някоя "мнооого тежка инфекция, но слава Богу хванахме я навреме", която се лекува с тонове лекарства и се нуждаеш от прегледи през 3 дни!

# 35
  • Мнения: 625
Направих си както писах по-горе, но резултата началото на септември, защото излиза отпуск. Но от 4 човека чувам добри отзиви за нея, а тук чета лоши, луда работа:)

# 36
  • Мнения: 2
Здравейте, преди месец ходих при д-р Антонина Радева от Варна. Оплакванията ми бяха, кървене между циклите, след като ми свърши цикъла след първата или втората седмица аз получавам зацапване. И естествено аз реших да ходя при гинеколог, но за мое голямо съжаление бях при д-р Радева. Всичко това и обясних. Тя ми направи цитонамаска и 3D, установи, че имам полип. Доста се изплаших като чух за полипа, тя ми изписа лекарства - /Дуфастон и Лецивит/. Отидох в аптеката и ги купих и почнах с лечението, чувала съм за полипите че се отстраняват чрез кюртаж, но аз все пак и се доверих и реших да пия лекарствата. Изписаният Дуфастон го пих 7 дни, а в листовката тези 7 дни не са отбелязани. А за лекарството Лецевит да пия 6 месеца. След като изпия Дуфастона тя ми каза, че пак трябва да ходя на преглед. Като бях на втория преглед тя ми каза, че полипа се е излющило но трябвало да пия и други лекарства защото имала съм възелче или нещо миомично. Изписа ми куп лекарства /Дуфастон, Лецивит, Нитроксолин-MIP форте 250mg, COXAMIN, Бисептол, Витамин С, Клиндамицин АБР/. Като видях всички тези лекарства аз разбрах, че тя не е права, защото първо Бисептол е лекарство за гърло, Нитроксолин е лекарство за пикочния мехур и смятам, че всички тези лекарства нямат нищо общо с всичко което тя ми каза за полипа и т.н. И естествено аз отидох при втори гинеколог и се оказа, че всички тези лекарства за напразно. Вторият гинеколог ми направи преглед и каза ми, че нищо ми няма, само съм имала леко възпаление. Видя и лекарствата и беше в шок от видяното, възмути се от изписаната рецепта с всички тези лекарства.За Дуфастона тъй като съм го почнала да пия от първия ми преглед при д-р Радева сега аз не мога и да прекратя приема на Дуфастон, защото вторият гинеколог ми каза, че Дуфастона се дава чрез схема и веднъж почнеш ли приема на Дуфастон трябва да приключиш със схемата, а тя дори не спомена за схемата. Нека всеки, който прочете това да го сподели с приятелка, защото тази д-р Антонина Радева е много опасна, тя е готова на всичко за пари само за да има печалба тя прави ВСИЧКО възможно,  да се налага да ходиш няколко пъти на преглед при нея. При всяко отиване тя ми каза нова и нова диагноза.  Така, че надявам се с това мое съобщение да предотвратя отиването на други жени при нея.

Последна редакция: ср, 24 сеп 2014, 22:16 от hrisitoO

# 37
  • Мнения: 13
@hrisitoO, съжалявам, че за д-р Радева си научила по тозин начин, а не от тук в сайта. Преди време и на мен ми се наложи да ходя при гинеколог (друг обаче) и той също ми предписа Дуфастон, но наистина се пие по схема. Следят се определени дни. Дуфастона е много добро лекарство, защото мен ме спаси от операция тъй като ми бяха открили киста с "изпуснати" размери. Но лекарят реши първо да пробваме с лекарства преди да се запътим към операционната. Така на следващият месец кистата вече се беше спукала и само превантивно още 2 месеца пих и за сега нямам проблеми.

# 38
  • Мнения: 2
osemshest - яд ме е, че при двата прегледа тя така и не ми каза окончателна диагноза. Първия преглед каза за полип който щяла да почисти с лекарства предписа ми дуфастон и лецивит. На втория преглед каза, полипа се е излющил не повярвах защото, имам приятелки с подобен проблем и при тях полипа е отстранен чрез кюртаж, но си казах може пък да е права и да ми е помогнала. Но после тя почна да пише втора рецепта с куб лекарства и тогава попитах я защо са сега пък тези лекарства, а тя ми отговори защото имаш нещо миомично или възелче изобщо не беше сигурна какво ми има, купих лекарствата и почнах да ги пия но се влоших, имах повръщане, несигурна походка, главоболие. И след тези странични ефекти аз отидох при друг гинеколог. Беше възмутен от всички тези излишни лекарства каза ми че ми няма нищо имала съм леко възпаление но не и полип. Прибрах се и реших да и се обадя. Попитах я защо пия този Дуфастон може ли пак да ми обясните, тя ми отговори за да причестим полипа. Казах и, че друг лекар твърди че нямам полип, а тя паникьосана отговори не мила за да не се появи отново. Ядосах се и казах вие последно ще ми кажете ли какво ми има полип, миома или там си някакво възелче. Скарах и се и затворих. Тя така и не ми каза какво имам, също така дори и в цитонамаската писала може и не може така ми казаха другите лекари. Нямам думи за тази Радева, ужасявам се.    

# 39
  • Мнения: 13
Аз с нея се сблъсках косвено преди време, когато при рутинна цитонамазка нейната колежка и сътрудничка буквално ми се развика, че резултата бил 2ра група, а това било много зле и нали аз не ги разбирах тогава категориите се паникьосах, защото мислех, че първа група е слабо възпаление, а втора група вече е сериозно. Едва след време когато се консултирах за този резултат лекар ми каза, че е било само леко възпаление, което се лекува с елементарни лекарства и то за кратък период. Но колежката й Раева ми назначи криотерапия, която ми каза, че струвала 200лв, но била много ефикасна. Така се съгласих и когато отидох, се оказа, че това е кабинета на д-р Радева. След терапията нещата се влошиха, макар че се пазех във всяко едно отношение повече от срока който тя ми каза, аз получих тежко възпаление, болки ниско в таза и много други усложнения. Тогава Раева ми се разкрещя отново, че не съм се била пазила! Адски много се вбесих и повече не стъпих при нея. Относно полипа и аз съм чувала от мои познати, че без оперативно лечение няма как да се махне, това не е както при кистите, при които наистина след като са премахнати успешно с Дуфастон, е препоръчително да се пие още 2 месеца защото понякога зародишите на други кисти може да не се виждат при прегледа. Относно лекарствата- при наличието на толкова много лекарства няма как да не се получат такива странични ефекти. Преди време и при мен се случи нещо подобно само че с невролог. Дадох 100лв за лекарства и в един момент започнах да изпадам в някакви панически ситуации, да започвам да плача от нищото и на мен както при теб ми се виеше свят и т.н. Тогава и аз като теб спрях лекарствата и се консултирах с друг лекар и ми беше назначено съвсен друго лечение, много по-леко само с 2 лекарства по схема и то за 2-3 седмици. Затова вече когато трябва да отида при лекар първо го проверявам в интернет, питам познати и едва тогава се насочвам към кабинета му. Ако ли не търся алтернатива Wink

# 40
  • Мнения: 14
Не можах да намеря къде да напиша но моля Ви мили мами не се доверявайте на д-р Мина Латева от Св. Марина във Варна,тя се води детски педиатър и прави някакви изследвания с крачкометър и скенер на децата,следприключване на изследването си си взема паричките от касата и фондовете за изследвания на деца и 3 месеца не дава отговор дали изследванията с вашето детенце са добре,след като Ви писне да чакате и й се обадите,ви казва че няма свободен лекар да направи изследването и че до седмица ще имате резултати,но не-поредната лъжа!

# 41
  • Мнения: 14
Д-р Радева е страхотен човек и професионалист!

# 42
  • Мнения: 1
Подновявам темата, защото последствията от "прекрасната" Антонина Радева са на лице 12 години по-късно. Когато бях на 15 ми гори раничка с криотерапия, въпреки факта, че не водя полов живот и съм девствена. Днес, когато трябваше да ми правят цветна снимка без даже да ме питат при нея ли съм ходила ми казаха, че ще се окаже, че не успявам да забременея вече толкова време поради факта, че от горенето каналът на шийката на матката е така зараснал и обезобразен, че е цяло чудо, че ми идва! Всичко останало няма да го коментирам-хапченца, за да сме спокойни, по 3-4 жени в кабинета, чакането... БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ ОТ НЕЯ!

# 43
  • Мнения: 2
И аз ходих при тази лекарка,и тя ми каза че имам раничка.трябвало при нея с Криотерапия да я махна,много дълбока била,не можело по друг начин.аз много се изплаших....записах си час за тази терапия.
Предния ден,обаче преди да отида на тази"терапиа",говорих с моя приятелка лекарка и тя ми каза,въобще да не се занимавам с тази"докторка".да отида при друг доктор за мнение.
И така,отмених си часа за терапията и отидох при друг лекар,който ми каза,че нищо ми няма. др Радева преди това ми пусна една цитонамазка,и въпреки че беше 1ва група,което е идеално за раждала жена,ми каза че имам какви ли не гъби и течения...много се разтроих,това показвало че терапия трябва да се прави...дрън-дрън
Другия доктор ми каза,че много от нещата описани в изледването са просто невероятни.имало много неща които са несъвместими и не може,ако имам едното,да имам другото Peace

Лекарят при когото отидох за второ мнение ,е много уважаван стар лекар във Варна Hug

Незнам,според мен,отиди за още едно мнение някъде Peace Успех ти желая  chef

# 44
  • Мнения: 2
Tazi Radeva (nqma da q nareka doktor zashtoto ne zaslujava ) e super , super izmamnica .Pri pregled reshi che imam polip i sreshtu 250 lv. shteshe da mi napravi probno abrazio za da go otstrani.Neshto me nakara da se osamnq iotidoh za vtoro mnenie pri drug dr.Okaza se che nqmam nishto.Hubavo che prochetoh otzivite za neq .Tri dena ne bqh na sebe si.Momicheta bqgaite ot meq Trqbva da i se otnemat pravata na takava.No kato prochetoh ne sam parvata

Общи условия

Активация на акаунт