"Системата минус 60"-Тема 3

  • 34 367
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Здравейте.Аз едва ли ще се отчитам всеки ден,но да си кажа,че по правило всяка сутрин закусвам с чаша кисело мляко,вафла някаква и едно пакетче безсолни солети.На обя д ям каквото съм сготвила.
Днес беше леща.А за вечеря днес изядох няколко кивита.А следобед си хапвам и Сникърс,не знам кога ще го откажа,но аз си задържам килограмите.Също мисля да сложа снимките,които побликувах тук-в сайта ,който е създала Деалема.
Стискам палци на всички,борещи се с гадните кила като мен.И аз правя това от 13-14 години.

# 721
  • Мнения: 4
Здравейте, дами! Hug
Днес стават точно 2 месеца от началото на моята диета.Положението е без промяна ,
но какво да се прави TiredИначе съм си системна.Отчета ми за днес:
з.-ръжени макарони със сирене и 2 дребни сладки
о.-малко постни картофи и салата зеле с моркови
в.-к.мляко с 1 ябълка.
Добре дошли на новите попълнения wavey
Надявам се в понеделник стрелката на кантара да се мръдне поне малко , докато не съм
мръднала аз smile3515

# 722
  • Мнения: 708
ето ви линк към албума.

http://sistema60.snimka.bg/friends/nachaloto.470051.17254323

Мра от глад моми4ета, как 6те се издържа до утрееееееее  Rolling Eyes

# 723
  • Мнения: 0
Да се включа и аз.Успех на новичките,а на старичките Naughty-ядосвате ме.Много бързо се отчайвате.Преди втората бременност бях 47-48кг,излязох от болницата 52,за 2-3мес. качих още 12.Пробвах точкова,Майкъл Търман,Дюкан от лунната нямах ефект,свалях и качвах отново.Миналата година имах проблеми с бъбреците,високо кръвно,нямах МЦ-7мес.,откриха ми коксартроза ,полиартроза/ на 38г съм/ с всеки нов месец,нов килограм.На своя глава замених торбата с лекарства,с торба с билки успоредно започнах на 24.11.и системата.Стартирах от 62 ,свалих около 3кг и после 3-4 седмици малко нагоре,малко надолу.На 3.01.с новата година дойде и МЦ-то.Вечерям сутрин-стабилно и обилно с десерт.Бях доволна ,че не качвах. На 30.01.-второто МЦ,вместо да се подуя и да кача,аз свалях/преди това имах 2-3 дни с повече белтъчини/.Днес съм 56.2 ShockedИзвинявайте,че ви занимавах толкова дълго със себе си,просто за да ви стимулирам. Peace

# 724
  • Мнения: 201
..... п.с. ейййй моми4ета да знаете тази маска за лице с аспирин е 4удотворна. Толкова гладка кожа и след ходене на козметик не съм имала  Peace
Dealema, би ли споделила как я правиш тази маска?

# 725
  • Мнения: 130
Здравейте момичета   bouquet ,
sony_71, не досаждаш - имаме нужда от стимул. Много добри обяснения си дала, така можем да преценим заколко време - колко си свалила.
Момичета, имам предложение - когато казвате с колко кг. сте отслабнали, пишете за колко време - това ще ни е за стимул. А още по-добре, ако изписвате началната дата в профила си.
За сега не мога да преценя как ми действа режима. Все още имам затруднения с обяда - не ми е много ясно как да комбинирам.
Много минуси в утрешния ден!

# 726
  • Мнения: 708
Дааааа споделям веднага  Mr. Green

Слага6 2_3 таблетки аспирин в една 4а6ка. Залива6 с 1 лъжица вода и оставя6 докато таблетките се разтворят (1_2 минутки).
По желание може да добави6 лъжи4ка мед, аз го правих без.
Взима6 едно паму4е, топи6 в бърко4а и маже6 лицето. Малко жули заради 4астиците на аспирина, но не е болка за умиране.
Седи6 така 15 мин. и изплаква6 лицето.
Има наистина поразителен ефект.

 Hug

п.с. Браво на СОНИ_71 за волята и за успеха.
Знам си аз, 4е съм лигла и само мрънкам, ама 6те устискам  Blush

# 727
  • Мнения: 85
sony_71  Браво на теб   bouquet

Аз почнах системата на 15.01 до сега имах две прегрешения и една седмица ми се наложи да пътувам и си ядях и с вечеря , но се стараех да е по - малко като количество ... резултата днес се премерих на обяд вече бях хапнала и бях 68 кг. от 69.600 значи има шанс и да съм по - малко , защото бях яла вече ... Та мисълта ми е че режима е супер и действа ...А първите дни не мърдах ... А и всички ми казаха че съм поотслабнала  Simple Smile Това е голям стимул ... Гледам сутрин да ям и то каквото ми се яде , така и мозъка ми е доволен и наяден.... На обяд си ям каквото съм сготвила и вечерята е обикновено таратор или плодове и кис. мляко , 125 гр. или салата ... Гледам и по малко плодове да ям , но все пак си похапвам ... Корема ми се е прибрал яко и съм почнала даже да намалявам и любовните дръжки , а са само 2 кг. свалени и даже и другите забелязват ... Та ако сваля още 1 кг. до 15 .02 ще съм много доволна ...
Успех на всички и не се лишавайте на закуска ... хапвайте си на воля , но после следвайте каквото пише на първа страница и ще има ефект  Simple Smile

З. два кроасана и кафе с мляко
о. Пълнени чушки
В. Таратор

# 728
  • Мнения: 1
хайде верно да се стимулираме с резултати Simple Smile
на диета от 15.01.2010г. 85кг.
първите размери на обиколките взех на
29.01.2010 :Т-97,Х-113,Б-63
4.02.2010 :Т-93,Х-102,Б-61
кг80
всички мерки и кила са от този следобед
килата не ми се сториха да съм свалила много
ама като си взех мерките и ги сравних с предните
много се стимулирах

за целия период имам само едно прегрешение мисля че беше на шестия ден от режима
обилно сирене и вино и солени пъстарми Sick
а и снимки съм ви дала та вече знаете що за грух съм hahaha

# 729
  • Мнения: 130
stefimama   bouquet
браво - изумена съм от резултата  #Crazy
Това е най-големият стумул - няма да се отказвам  Hug

# 730
  • Мнения: X
http://sistema60.snimka.bg/friends/nachaloto.470051.17257236
Не ми гледайте разхвърляната стая,беше рано сутринта. Blush

# 731
  • Мнения: 2 320
Добър вечер момичета.Аз съм много несериозна, но обещавам тия дни(ако може и утре) да се взема в ръце и да съм стриктна.Снимки може и аз да кача утре.Малко ще са стари - от лятото, ама на кг не съм мръднала много, така че пак ще стават.
За данните някой питаше - на мен се пращат,
Лека вечер  Hug

# 732
  • Мнения: 99
"Минусчета" каня ви на сладка раздумка в новата ни тема Hug
НОВА ТЕМА Hug

# 733
  • Мнения: 0
 Hug Здравейте Simple Smile)) Нова съм тук, от много време чета форума...  От днес и аз започвам диетата... Simple Smile  на 19 съм, винаги съм била пълничка... и не повече от 75 кг. Сега януари качих 6кг... нз как стана... но е ужасно... 81 кг съм... до сега правих Японското чудо, и винаги съм била много доволна..., Не мога да се гледам... писна ми от глад и ограничения... започвам тази диета...  Simple Smile))) мисля на обяд да си хапвам само месо или само салата... а вечер само ориз или само салата или само месо... иначе почвам да се пообърквам  Embarassed  #Crazy писна ми от тези диети... свалям 4кг... за седмица - две... после за няколко дни си ги качвам 2но... не е човешко Simple Smile)) тегля чертата...  #2gunfire #2gunfire

# 734
  • Мнения: 0
И ако може някой да ми каже къде се намира новата тема защото съм нова..  Thinking  мерсиии предварително Simple Smile))   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт