ЮНИ още е далече, а как искам да те гушна, бебче, вече! - 11

  • 19 371
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 0
Ето и няколко предложения от мен за заглавие на новата тема (само да не се смейте) Embarassed:

- Поредния януарски ден минава, а бебчо вече взе да шава!
- Денят отново е чудесен, макар че слънцето се скри,
   запява февруари своя песен, а бебчо в мене тихо спи!
- Детето в мен- видях го аз сега- помахва ми с ръка!
- Отскоро бебчо в коремчето подритва и изпълва нашите души-
  и животът е красив... нали...нали...
  
Мария,
и ние днес се успахме. Събудихме се в 9 часа и малкия пропусна яслата. За първи път ни се случва.

maya katya:
Честито синьо щъркелче!
И аз смятам да раждам в Дева Мария. Колко ти струваше там ФМ и при кого беше?

darry darry:
ЧЕСТИТО!!!
Любовта е чудно нещо, идва без да пита,
чувстваш става ти горещо и сърцето се оплита.
В този ден тъй свят, тържествен, всички ний ликуваме
повод имаме божествен, сватба да празнуваме!
Влюбени един във друг, „аз съм с теб” изричайте,
вярвайте един във друг и много се обичайте.
Желаем ние от сърце много здраве, младост...
скоро с бебе на ръце и безкрай семейна радост!

Alexova:
Честит Рожден Ден!!!





# 706
  • Мнения: 2 891
Нося мъж  Grinning

Утре се записвам на амнио. Ще я правя до края на седмицата при Марков. Единият бъбрек на бебето е силно увеличен. Ужасно ме е страх!

# 707
  • Мнения: 103
Фифи, бях при д-р Ризова, препоръчаха ми я, и съм много доволна.Тя е завеждаща на родилното и исках да съм при нея.Иначе мен си ме гледа Георгиев, който пък е Главния лекар там.
Струва 70 лв, записват ти диск и можеш да задаваш въпроси спокойно, всичко обяснява.Аз съм много доволна.Сега си го гледам бебето и ми слушам сърцето, много бясно Simple Smile)
Казаха ми и за безплатното училище което се полага на бъдещите родилки там, и ще се записвам февруари.

# 708
  • Мнения: 1 554
Нося мъж  Grinning

Утре се записвам на амнио. Ще я правя до края на седмицата при Марков. Единият бъбрек на бебето е силно увеличен. Ужасно ме е страх!
Дано всичко е наред Praynig

# 709
  • Мнения: 30
jj okocha, стискам палци всичко да е наред. Дано се окаже фалшива тревога.

# 710
  • Варна
  • Мнения: 2 097
jj okocha, дано всичко е наред!  Praynig Praynig Praynig Прегръщам ви!  Hug Честито синьо щъркелче!  Heart Eyes Баткото сигурно е много щастлив, нашия постоянно казва, че искал братче.  Heart Eyes
ЛУЛУ, не излязоха ли твоите резултати?  Rolling Eyes Hug

# 711
  • Мнения: 1 567
Дари, честито и от мен!!!!Много любов и безоблачен семеен живот ви пожелавам,  а бебчо само да го подслажда!
Радвам се , че сватбата е минала чудесно, чакаме сега снимките за да видим красивата булка Wink

# 712
  • Мнения: 293
Нося мъж  Grinning

Утре се записвам на амнио. Ще я правя до края на седмицата при Марков. Единият бъбрек на бебето е силно увеличен. Ужасно ме е страх!


Кураж дано всичко е наред Praynig Praynig Praynig

# 713
  • Мнения: 0
Горчиво, Дари, пожелавам ви дълъг и щастлив семеен живот, изпълнен с много любов!!!
Чакаме снимкиииии  smile3509

Sorceress, става въпрос не за пиене на смрадликата, а за промивки на въпросното място Wink

jj okocha, честито синичко щъркелче. Стискам палци всичко да се нареди с бебока!!!  Hug

Марчелка, пиша ти на лични да се поправя, сори за закъснението Wink

Последна редакция: пн, 25 яну 2010, 19:56 от Etka_koketka

# 714
  • Мнения: 2 891
То, че не е наред, не е. Въпросът е през останалите 20 седмици, предполагаемият блокаж в уретрата на малкото ако може да се поосвободи, за да минава урината към амниотичния сак, а не да стои в бъбрека. След раждането, ако не се оправи от манипулации, ще се наложи операция. Важното е бъбрека да оцелее и да запази функциите си. Аз започвам издирване подходящите на детски уролози и хирурзи.

Поревах си и ми олекна малко  Simple Smile

# 715
  • Мнения: 116
jj okocha,  Praynig  Hug

# 716
  • Мнения: 147
То, че не е наред, не е. Въпросът е през останалите 20 седмици, предполагаемият блокаж в уретрата на малкото ако може да се поосвободи, за да минава урината към амниотичния сак, а не да стои в бъбрека. След раждането, ако не се оправи от манипулации, ще се наложи операция. Важното е бъбрека да оцелее и да запази функциите си. Аз започвам издирване подходящите на детски уролози и хирурзи.

Поревах си и ми олекна малко  Simple Smile

Миличка, кураж

# 717
  • Мнения: 36
jj okocha кураж миличка   action032  remybussi Дано всичко да се оправи  Hug Hug

# 718
  • Варна
  • Мнения: 2 036
jj okocha, дано накрая всичко се окаже само един лош сън и да завърши по-най-добрия начин.  Heart Eyes
darry_darry, честито! Дълъг семеен живот и семейно щастие.

# 719
  • Мнения: 40
jj okocha ... стискам палци с всички сили. Praynig Ще се наредят нещата, кураж и вяра.
Някой беше писал, че си е харесал количка ESPRIT. Сори, не си спомням точно коя мама беше Embarassed Но виж това: и 200 евро ако не е намаление... http://www.babyartikel.de/produkt/kombikinderwagen/esprit_comfort_set_new_college

Общи условия

Активация на акаунт