Малкото врачанче е голямо калпазанче (Враца-34)

  • 30 795
  • 706
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
djona аз отказах цигарите и нямам никакви проблеми,освен че малко напълнях.Даже мога да кажа че се чувствам много добре,няма кашлица,кожата ми има по-свеж вид и т.н.Докато организма свикне с промените ще е трудно.Надявам се да се оправиш.При всеки човек е различно.

# 91
  • Мнения: 1
Лори май те разконспирирах,това да не е на горския дом.

 Майче,знаех си аз ,че все някой ще ме излови Wink Wink


Лори, та къде си ходила ти-я разкажи  Simple Smile
Слънчо, моя съпруг ме изненада...Направил тайна конспирация -говорил с нашите зад гърба ми да гледат децата,платил..аз само се кльопнах в колата.До последно не вярвах...А природата както виждате е невероятна,слабо казано!А боровете...! Crazy CrazyАбе,имах крещяща нужда да се заредя сред приятна компания...
 
  Джона,много е възможно да е и от цигарите Thinking ,т.е. отказването им е шок за организма и нищо чудно да са отключили нещо дремещо в организма ти.Аз пушех и ми нямаше нищо,но в момента,в който ги спрях започнах да получавам задух,подобен астма -от цигарен дим,от изгорелите газове на колите...

# 92
  • Някъде там
  • Мнения: 110
Честита рожба на Арвен !!! И скорошно възстановяване   bouquet

Лоритка, страшно са красиви снимките Peace Браво на мъжа ти, я виж ти , каква изненада ти е спретнал, да ти завиди човек  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 997
Елена, честито момчеце!   

Да е здрав като гранит,
да е силен, гласовит,
да е весел и щастлив,
да е много работлив.
Да ви радва от сърце –
малкото добро момче!

# 94
  • Мнения: 14
Честита рожба, Арвен !!! Да ти е живо и здраво, за радост на мама и тати !!!

# 95
  • Мнения: 12
честита рожба на АРВЕН да ви е живо и здраво !

# 96
  • Мнения: 16
Пак за памперсите да ви кажа- другата седмица в кауфланд ще бъдат на промоция Пуфис /20лв  голям пакет /,офертата е повече от изгодна за тези които ги ползват,а мойто мнение е че не са лоши.Айде лека и мека от мен и дано утре е по-топло от днес. Praynig

# 97
  • Мнения: 5
Честито бебче-водолейче на Арвен!

# 98
  • Мнения: 1 341
Арвен, честита рожба. Желая на малкия Иван много здраве, щастливо детство и да е спокойно и поспаливо бебче. А на теб бързо възстановяване!  bouquet Heart Eyes
Ех, че хубаво, върна ме 3 месеца назад и...Колко бързо минава времето.

Не съм ви чела, нямам никакво време покрай всички вкъщи. Но утре ще съм само с малкото злато и ще имам време да ви прочета и да разгледам снимки. Hug Heart Eyes

Лорич, Hug

# 99
  • Мнения: 582
Ей, Лори, браво на мъжа ти за хубавата изненада-сигурно си си я заслужила  Heart Eyes

# 100
  • Мнения: 1
 
Ей, Лори, браво на мъжа ти за хубавата изненада-сигурно си си я заслужила  Heart Eyes
Абе,не е то до заслуги...Просто се превърнахме в големи диваци покрай малките тарзанчета! LaughingТа малко сред хора и без деца -да се потпуснем и очовечим,че вкъщи едва смогваме да си кажем 2-3 приказки...
 При нас е традиция -и зимата ,и лятото сме все из балкана.Биляна съм я качвала с ангина даже да се пързаля...Ама като гледам закалката е имала ефект...Да чукам на дърво Peace
А и трябваше да проверим нашите как ще се представят  в бойната мисия с внучките... Whistling

А  пък аз отдавна ви навивам  да се качим на балкана-така една форумска забежка ,ама като не ме вземате на сериозно ... Crossing Arms
 Като проходи Мелита ,ще видиш за какво става дума.Аз имам чувството ,че се разболявам от стрес-понякога едва ги удържам.Все някой е одран,посинен...а как ме изморяват вечните им спорве,викове...още малко и на ясла,че да си потърся здравето.Писна ми да го гоня това мъничкото,а то е на фаза "не икам"(не искам) и ме побърква ooooh!
26,как беше израза на английски...-Терибъл Ту Rolling Eyes Peace

  Рончи,много сте хубави всички на снимките.Много хубаво семейсто си имаш Wink  Hug
 
 айде ,много се разписах...Това понеже понеделникът ми ще е зает с куп задачи и задачки...
 лека и успешна седмица на всички!  bouquet
 

# 101
  • Мнения: 738
здравейте мили мами! Бях ви писала мнооого отдавна - сега пак се пристрашавам иначе ви следя
аз не съм от Враца, живея в Мездра а тук няма никой в темичката от Мездра и затова се натрапвам във вашата   bouquet
имам син Теодор роден на 04.08.2009г както се вижда 4.480!

Раждах в Мездра и имаше момиче от Враца (но това са подробности)

та така ще се радвам ако ме приемете че е скучно иначе  Joy

# 102
  • Мнения: 16
Добре дошла,колкото повече-толкова по-весело.  bouquet

# 103
  • Мнения: 977

аз не съм от Враца, живея в Мездра

Alegoria,мила моя,аз съм от Сандански и пиша в тази тема Mr. Green,а ти ,че си на една крачка от Враца се притесняваш... Тук са се събрали все отбор сладурани,така че давай смело-пиши!
Добре си дошла! Hug Hug Hug

# 104
  • Мнения: 12
вчера и днес само ми пропада интернета направо ад  #Cussing out цял ден немога да видя какво става тук но като гледам всички почиват  Mr. Green ние днес имахме гости свекърите  Twisted Evil та бях домакиня иначе почивахме не сме излизали на никъде много ми се стори студено baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт