Коремчето ти вече проличава, през АВГУСТ ти ще станеш мама! Тема № 3

  • 22 969
  • 737
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 101
Здравейте от днешния ден,който се очертава тежък за мен.В момента съм на работа но ще си ходя ,от сутринта повръщам  Sickи ми е адски сдухано,постоянно ми е гадно. SickВече съм към края на 10 седмица и още ми се гади и повръща,чудя се до кога.... newsm78
В миналата тема,някой беше постнал една екселска таблица за майчинството,ако се сетите моля да ми я пратите  Hug

# 46
  • София
  • Мнения: 164
Здравейте, момичета. Вчера нямах интернет, а и мъжа ми беше доста болен, та не можах да ви чета - много сте били активни!  Hug
Аси - темичката е страхотна! Благодаря за старанието.   bouquet По-късно ще разгледам всички линкове, изглеждат ми интересни. Simple Smile
В центровете за фетална морфология може да добавиш и Фемина.

Аз да ви се оплача - от вчера имам силни болки много ниско долу. Когато се движа, вървя, когато кихам, обръщам се в леглото. За това вчера целия ден почти го прекарах в леглото, пих и ношпа, но много се притесних. Нямам кървене да чукна на дърво, но си ме боли. Днес също, но не толкова силно. Мисля и днес да полежа, защото много се страхувам. Имате ли идея какво може да е?
Лекарката ми е казала само при кървене да ходя спешно при нея, сега е само болка. Много се стреснах... не знам какво да правя и каква може да е причината.  Embarassed

Либи, не се притеснявай. Аз съм така почти от началото на бременността си, но лекарите казват че няма проблеми. Явно сме по-чувствителни, знам ли и аз...и аз съм постоянно на но-шпа...смятам че няма причини да се безпокоиш...аз дори си ходя на работа..от време на време, когато не се чувствам съвсем добре си оставам в къщи...мисли си хубави неща и това как бебо си се врътка вътре както си иска  Wink Laughing

# 47
  • Мнения: 39
Здравейте! От известно време само чета, но не пиша, защото при мен нещата са по-други. Аз си седя в къщи и се вардя като рохко яйце. Като изключим обаче киселините и вече леко подутия корем все,едно че не съм бременна. Още в началото прегледа ми беше с вагинален ехограф, така че не се притеснявайте че е вреден, дори и цитонамаска ми направиха!
Другата сряда ще има новости при мен, защото съм на жк. До тогова само ще чета и ако някъде мога да дам съвет ще се включа.
Благодаря предварително, моля да ме включити и мен в списъка казвам се Женя от Слива с термин 1-август, втора бременност.

# 48
  • Габрово
  • Мнения: 23
 smile3501страхотна тема АСИ ще пища на лични за да съм и аз в списъка







# 49
  • Мнения: 676
Julia благодаря ти. Успокои ме. Дано наистина всичко е наред.  Hug

# 50
  • Мнения: 20
Еееехееее, момичета, вече си имаме официална темичка. да ние честита и до финала всички с по 1 или 2 бебчета  Praynig Hug Heart Eyes

Аси, супер си оформила темата   bouquet Благодаря, че не си ме пропуслана.  Hug Heart Eyes А твоето първо бебче на 4 месеца ли е?
 newsm78

Нашия РД мина супер, ето малко снимки и бягам да си храня детИтУ  Grinning http://www.facebook.com/#/album.php?aid=22482&id=1578537808

# 51
  • Мнения: 240
Аси, темата е страхотна  bouquet, благодаря ти.
Не съм ви чела, сега ще приспя каката и идвам Laughing.
 Такъв студ е навън, реших да я извадя малко на двора, много се радва на снега, но аз направо умрях от студ, офф, хайде да идва пролетта вече.

# 52
  • Мнения: 340
Здравейте мацки.Благодаря ви за милите думи  Hug
Снимките в албим4ето, трябва да си ги ка4вате вие/ако желаете разбира се/.... Има папка за корем4етата ви, ако искате да си ги покажете.../ка4вате снимка и отдолу си я надписвате никнейма и коя седмица сте, примерно/ ....по-натам ще направим и за снимките от ехографа....след това живи и здрави папка и на малките беб4ета и така....

# 53
  • София
  • Мнения: 12
 Искам да попитам как да си направя лентичка за бебето.Виждам , че всички имат.Помогнете.

# 54
  • Мнения: 156
Искам да попитам как да си направя лентичка за бебето.Виждам , че всички имат.Помогнете.

Аз моята си я направих от сайта на Бг Мама. Мисля, че някъде в менюто имаше лентички за бременност и т.н., цъкнах си там и то си имаше стъпка по стъпка как да си създадем собствена. На български е и е обяснено много добре.

# 55
  • Мнения: 78
Мила Аси,благодаря ти и аз за прекрасно оформената темичка!Честито на  новоприсъединилите  се мамчета!Пожелавам на всички да ставаме все по-многобройни до края!Относно придърпванията и аз ги имам,даже и си ме боли направо понякога,но мисля че е нормално,мъниците растат и започва да им става тясно!Вече хич не ми се ходи на работа,такъв мързел ме е налегнал,че направо незнам...Вие как се справяте,момичета?

# 56
  • Мнения: 776
  www.4shared.com/file/147930556/70033ca4/Maichinstvo.html


# 57
  • Мнения: 776
www.4shared.com/file/147930556/70033ca4/Maichinstvo.html -това е за изчисляването на майчинството

# 58
  • Мнения: 240
Сиситу, нещо не мога да ги видя снимките newsm78
Съдържанието в момента не е достъпно, ей това ми пише Confused

# 59
  • Мнения: 8
момичета след час тръгвам на преглед,толкова съм развълнувана newsm03 стискайте ми палци всичко да е наред  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт