Коремчето ти вече проличава, през АВГУСТ ти ще станеш мама! Тема № 3

  • 22 956
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 8
Момичета и аз изобщо нямам идея как се прави нова тема,иначе с удоволствие бих я направила!Иначе имам предложения за заглавие:
Пролет топла наближава,августинчето на воля шава!
И ръчички мърда вече малко августовско човече!
Това се сещам засега!

много сладко,tolinka Two Hearts smile3501 Two Hearts
силно вярвам и съм убедена,че този път ще си гушне живо и здраво детенце през август,пожелавам ти го от все сърце,мила Two Hearts  love001  love001  love001

толкова много искаме с мъжо момиченце..................дано да е мома... smile3521
иначе нямам предчувствие или по-скоро не смея....lovekiss

# 721
  • софия
  • Мнения: 1 201
Здравейте, момичета Hug Hug
малко ми е трудно да пиша в последно време и основно чета, че това гадене е нещо страшно, а храненето ми е веднъж на ден и това е-повече не задържам нищо, ама дано премине към 12 седмица.Малко се бях притеснила, че вече съм свалила 9 кг, но в ЖК ми казаха, че няма проблем(аз започвам от доста килца, та сигурно и затова съм свалила толкова много)

Днес се регистрирах най-накрая в ЖК-пуснаха ми изследвания на кръв и урина,но цитонамазка и вагинален секрет май няма да ми правят newsm78, но ще видим-другата седмица ме викат с готовите резултати

А за пола- много се надяваме да сме с шарени гащи, но на мен ми се струва, че ще са две момчета, а мъжът ми само повтаря, че щели да са момичета и да им вика "на татко принцеските" hahaha-абе луда работа, затова най-добре да чакаме ехографа да си каже тежката дума
Аз съм чак на 15-ти на фетална морфология-вече нямам търпение

# 722
  • Мнения: 0
Хей мамчета, привет. Ами на мен вече доста ми личи, един корем ми е нарастнал...и се чудя, дали е от бременността - 12 седмици + 2 - или трябва да поогранича храненето - стандарт 3 пъти на ден, но не само плодове и солетки. Вие как сте? Всички панталони вече едва ги закопчавам  newsm78

# 723
  • Мнения: 0
И още един въпрос - колко време чакахте за изследванията на кръвта <хепатити, кръвна група, СПИН и т.н>?

# 724
  • Мнения: 2
И още един въпрос - колко време чакахте за изследванията на кръвта <хепатити, кръвна група, СПИН и т.н>?

Една седмица.

# 725
  • София
  • Мнения: 5 761
И още един въпрос - колко време чакахте за изследванията на кръвта <хепатити, кръвна група, СПИН и т.н>?
Излязоха след 2 часа,сутринта ги пуснах,на обяд докторката ми съобщи резултатите.
Стерилната урина отнема повече около 1 ден.

# 726
  • Мнения: 397
Момичета, ако няма кой, може аз да се захвана с новата тема, но ще мога да я пусна чак утре следобед, защото нет имам само на работа,така че ако има някой желаещ и по-готов да действа.
Аз съм склонна да помоля авторката на сегашната тема да се включи и сега, пък за следващата живот и здраве ще се постарая Grinning
Какво ще кажеш, Аси 77?

# 727
  • София
  • Мнения: 5 761
Аз мога пусна в краен случай.Само кажете окончателно заглавие.Ще копирам първия пост.Но хич ме няма да измислям нови и хубави неща.

# 728
# 729
  • Мнения: 101
ето ви няколко линка за забавление за пола на бебетата baby_neutral Hug

http://www.zvezdenprah.com/boyorgirl.html

http://doctorgeo.6te.net/dpol.htm

# 730
  • София
  • Мнения: 1 823
От единият линк ми се падна момче, от другия - момиче Simple Smile Ще видим на следващия преглед кой позна.

# 731
  • Мнения: 304
От единият линк ми се падна момче, от другия - момиче Simple Smile Ще видим на следващия преглед кой позна.
И при мен така  Crazy

# 732
  • Мнения: 2
ето ви няколко линка за забавление за пола на бебетата baby_neutral Hug

http://www.zvezdenprah.com/boyorgirl.html

http://doctorgeo.6te.net/dpol.htm

Много забавно! Joy
На мен все ми се пада момиче! И на други подобни тестове също излиза момиче. Ще видим. Laughing

# 733
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 398
Здравейте!
Виждам, че обсъждате предчувствията си за пола на бебетата.
Аз явно нямам никаква интуиция, защото с първата бременност исках момче, а имам момиче.
Сега искам момиче, така че сигурно ще е момче. Това да ни е проблема  Joy
Както се казва здраве да е. Каквито и да са ще са най обичаните деца.

# 734
  • Мнения: 55
tia e,
искам и мен да ме сложиш отпред ако може Laughing
на 27 съм, първа бременност,18.08-термин

Общи условия

Активация на акаунт